18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski pedał

fgx • 2021-04-13, 22:33
Rosyjski pedał dostaje to na co zasłużył :-D


Wiewór

2021-04-14, 13:31
Polaczkom też się marzy taka swoboda w prześladowaniu pedałów. Mózg kacapa i Polaczka wbrew pozorom działa na podobnie niskim poziomie iq

PieronJasnySzlag

2021-04-14, 13:33
Do homoseksualistów to ja nic nie mam natomiast do pedałów owszem - j***ć prądem jak stare baby.
Ale widze ze w sadolu dochodzi do wymiany pokoleń - bronienie za wszelką cene pedała, tolerancja, coraz więcej gejostwa na hardzie...

marcino_zly

2021-04-14, 14:32
dancio1978 napisał/a:

zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?



Dancio, przytul się do swego chłopaka i zamilcz, pedrylu.

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-14, 14:38
Prawo naturalne istniejące od początków zycia - dobór genowy w przyrodzie likwidujący słabe jednostki. Jeżeli znajdujesz się w takim miejscu jak na nagraniu, licz się z tym że wyżej wymienione zasady mocno dadzą się w znaki. Bądź co bądź istoty nie mogące się jakkolwiek rozmnażać - zanikają. Coś nowego ?

Wiewór

2021-04-14, 15:31
PieronJasnySzlag napisał/a:

Do homoseksualistów to ja nic nie mam natomiast do pedałów owszem - j***ć prądem jak stare baby.
Ale widze ze w sadolu dochodzi do wymiany pokoleń - bronienie za wszelką cene pedała, tolerancja, coraz więcej gejostwa na hardzie...



Jaka jest twoim zdaniem definicja tolerancji skoro do homoseksuliatów nic nie masz "ale" i najwyraźniej napaść na ciotkę bardzo ci się spodobała.

tycho

2021-04-14, 16:00
dancio1978 napisał/a:

zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?



Nienawidzę pedałów,ale ciężko nie przyznać Ci racji. Chodzenie po ulicy w babskich ciuchach nikomu nie robi krzywdy, ale jakby np. szedł z transparentem, że domaga się adopcji dzieci to już skakanko po głowie się należy.

Adrian92

2021-04-14, 16:19
Szanuje bardzo :)

ellsworth

2021-04-14, 19:47
NataliaW napisał/a:

I słusznie, co robi w domu to jego sprawa, a chodzenie publicznie w damskich ciuszkach i propagowanie pedalstwa powinno być karalne.
Co następne? chodzenie z koza na ku*asie? Czy propagowanie j***nia dzieci?
Jak nie lubię kacapów za naszą wspólną historię to akurat za to mają piwo, a pedałów, transów itd niech wyganiają do nowej Afryki w Berlinie.



W takim razie należy lać po mordach wszystkie baby, które chodzą w spodniach. Tak dla równowagi, co nie durna p*zdo? A nie! Jak baba ubiera męskie ubranie, to już cię nie boli, co?

Juzwa

2021-04-14, 20:09
~phrontch napisał/a:

nie wolno tak, homofoby j***ne



Pomyliłeś się, miałeś napisać homofile j***ne.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-14, 20:53
~phrontch napisał/a:

nie wolno tak, homofoby j***ne



Nie mów tak, na sadolu tolerancja full wypas. Przecież wciąż żyjesz.

Sraj1

2021-04-14, 21:43
Heh, kto by pomyślał że Rosja będzie kiedyś bastionem cywilizacji europejskiej i normalności.

silwerbalk

2021-04-14, 22:45
Dobra ściema to pół sukcesu.... Drógie pół to sprzedawanie komuś bajki. Gość Serwisu jak widać musi popracować jeszcze nad tym.. :-/

Wiewór napisał/a:

Polaczkom też się marzy taka swoboda w prześladowaniu pedałów. Mózg kacapa i Polaczka wbrew pozorom działa na podobnie niskim poziomie iq



Polaczkiem to cię konkubent matki nazywał. A my nie mieliśmy nigdy w historii prześladowań na byce homogenizowanym tak więc skończ pie**olić kocpoły bo my w odróżnieniu od barbarzyńców ze wschodu jak i zachodu jesteśmy cywilizowani ps. Kare więzienia za akty homoseksualne na zachodzie zdięto w latach 90 (w Wielkiej Brytanii w 96 przez Margaret Tacher na którą tak plujecie lewusy)

:roll:

djted

2021-04-15, 02:45
Asuritta napisał/a:

tak się zaczyna, później chcą legalizacji małżeństw homo
później chcą praw do adopcji dzieci
później chcą obalenia praw chroniących dzieci aby mogli je wykorzystać jak zgodzi się
NIE k***A NIE ! Homo to choroba umysłowa przemyślana tak by atakować zdrowe dzieci i wykorzystać je bo pedalstwo sie nudzi zoofilia tez to dzieci chcą



Jak ty to k***a zes połaczył to głowa mała...
Do małzenstw nic nie mam. Jak sie kochaja to spoko. Do adopcji dzieci tez nic nie mam. Moze wychowaja dziecka z wieksza empatią do ludzi niz ty wychowasz swoje. A co do wykorzystania dzieci to , zes ładnie to połaczył. Jak k***a pisowskie scierwo. Moze polaczysz to z mszami dla dzieci i braniem dzieci na kolanko przez ksiedza. Takiemu zapewne byś dał swojego dzieciaka

Marcin360360

2021-04-15, 09:59
dancio1978 napisał/a:

zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?



Raczej pedal to potencjalnych pedofil(4na 10 lgbt jest pedofilami)