18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski pedał

fgx • 2021-04-13, 22:33
Rosyjski pedał dostaje to na co zasłużył :-D


~DMT

2021-04-14, 09:20
SLOVAN napisał/a:

Wy też nie macie dźwięku??



U mnie działa normalnie, pie**olą coś po kacapsku o zasadach...

Azhar

2021-04-14, 10:20
Takie typowe uliczne wieśniaki przypie**alające się do ludzi żeby się dowartościować.

DiamondBack

2021-04-14, 10:47
Biedny homoś otoczony przez swołocz. Piwko :D

Bandzior020

2021-04-14, 11:13
NataliaW napisał/a:

I słusznie, co robi w domu to jego sprawa, a chodzenie publicznie w damskich ciuszkach i propagowanie pedalstwa powinno być karalne.
Co następne? chodzenie z koza na ku*asie? Czy propagowanie j***nia dzieci?
Jak nie lubię kacapów za naszą wspólną historię to akurat za to mają piwo, a pedałów, transów itd niech wyganiają do nowej Afryki w Berlinie.



Haha oj Jessica jesteś zdrowo jebnieta

:lol:



:mrgreen:

... Powinno być tez karane pisanie głupich komentarzy albo bycie głupim w ogóle, kobiety powinny nosić burki jak u arabusów tylko prac i gotować... Jak nie to wypie**ol albo deskoterapia przez wszystkich na wsi.... Jak mam sporo do zarzucenia pedałom z tymi ich paradami i w ogóle tak takiego pie**olenia jak twoje nie cierpię...

Cz...........as

2021-04-14, 11:32
NataliaW napisał/a:

I słusznie, co robi w domu to jego sprawa, a chodzenie publicznie w damskich ciuszkach i propagowanie pedalstwa powinno być karalne.
Co następne? chodzenie z koza na ku*asie? Czy propagowanie j***nia dzieci?
Jak nie lubię kacapów za naszą wspólną historię to akurat za to mają piwo, a pedałów, transów itd niech wyganiają do nowej Afryki w Berlinie.



A jak baba założy spodnie to też wpie**ol powinna obskoczyć?

twojadziewczynajestgruba

2021-04-14, 11:34
CzasNaKwas napisał/a:

A jak baba założy spodnie to też wpie**ol powinna obskoczyć?





Powinna

Amon1969

2021-04-14, 11:51
A ja uważam to za słuszne poczynanie. Jak by tak ich wszyscy napie**alali to by tego gówna nie było teraz, ale nie k***a tolerancja..... idź w ch*j!!!
Nie jestem tolerancyjna i nie mam zamiaru być!!!

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-04-14, 11:51
Mieszane uczucia Z jednej strony krzywdy nikomu nie robi i taka bezpodstawna napaść to barbarzyństwo, ale z drugiej strony ta rozlewająca się skuriwała lewica jakoś musi być przyhamowywana, bo niedługo za to, że nie jesteś pedałem, albo za to, że powiesz, że nie lubisz LGBT i pedałów dostaniesz mandat.

adess94

2021-04-14, 11:56
Mdok***o69 napisał/a:

A ja uważam to za słuszne poczynanie. Jak by tak ich wszyscy napie**alali to by tego gówna nie było teraz, ale nie k***a tolerancja..... idź w ch*j!!!
Nie jestem tolerancyjna i nie mam zamiaru być!!!



k***a ameby umysłowe, co oni są Ci winni? Przykro Ci że jakiś koleś woli innego faceta od tych wszystkich uprzywilejowanych kurewek?

tfujdiler

2021-04-14, 12:00
Zdrowo rozsądkowo - palenie się tym, że ktoś spuszcza wpie**ol gejowi to tak jak palenie się tym, że ktoś napie**ala kobietę. No ale chój takie akcje jarają przeważnie ludzi słabych, polaczków walczących, radykalnych katolików przyj***nych do odbiorników. Osobiście jestem hetero jednak przysięgam jak boga nienawidzę, gdybym widział taką akcję to w myśl obrony słabszego rozpie**alam atakującego .

Jurand350

2021-04-14, 12:01
Ten w żółtym to jego chłopak pewnie i wk***ił się o wyzywające ubranie :D

200kgnaklate

2021-04-14, 12:10
I bardzo k***a dobrze!
j***ć go tam, najlepiej w dupę 8-)

Jokerd

2021-04-14, 12:38
dancio1978 napisał/a:

zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?


Napadli tylko dlatego ze jest pedalem.

Pandemio-psychoza

2021-04-14, 12:49
dancio1978 napisał/a:

zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?



Nie tylko dlatego, że był słabszy, ale że mieli przewagę liczebną.

Asuritta

2021-04-14, 13:00
dancio1978 napisał/a:

zasłużył??krzywdę im robił?
rzucił się na nich z łapami i odpowiedzieli agresją czy tez te p*zdy w rurkach napadły na zniewieściałego chłopaczka tylko dlatego że był od nich słabszy?



tak się zaczyna, później chcą legalizacji małżeństw homo
później chcą praw do adopcji dzieci
później chcą obalenia praw chroniących dzieci aby mogli je wykorzystać jak zgodzi się

NIE k***A NIE ! Homo to choroba umysłowa przemyślana tak by atakować zdrowe dzieci i wykorzystać je bo pedalstwo sie nudzi zoofilia tez to dzieci chcą