18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska klinika aborcyjna - zdjęcia archiwalne

sa...........os • 2013-05-13, 18:02
Archiwalne zdjęcia z rosyjskiej kliniki aborcyjnej. Nie wiem z którego roku pochodzą te fotografie. Nie wiem również dlaczego lekarze noszą czapki kucharskie. ;-)










lechu555

2013-05-14, 13:56
szer.Lucjan napisał/a:



1) nie masz macicy
2) nie masz dzieci
3) nie jesteś całym światem



No tak, faktycznie zapomniałem przecież że ty masz macicę

sz...........an

2013-05-14, 14:07
nie nie mam.... ale w związku z tym jestem za daniem wolnego wyboru kobietom które ją posiadają... zalegalizowanie to forma wyboru chcesz lub nie... a zakaz to już pewien rodzaj przymusu, na szczęscie działa w polsce podziemie które o dziwo! Nie jest, aż tak drogie a warunki panujące w tych "partyzantach" są o wiele lepsze niż w 80% polskich szpitali :D

lechu555

2013-05-14, 14:17
szer.Lucjan napisał/a:

wolnego wyboru kobietom które ją posiadają... zalegalizowanie to forma wyboru chcesz lub nie... a zakaz to już pewien rodzaj przymusu, na szczęscie działa w polsce podziemie które o dziwo! Nie jest, aż tak drogie a warunki panujące w tych "partyzantach" są o wiele lepsze niż w 80% polskich szpitali :D



Nie ma ch**a rzetelne info. Widzę, że zaraz się poplączemy w terminy zakaz i legalizacja. Więc, żeby ładnie i niezakazowo wyrazić: jestem za legalizacją życia dziecka by mogło dokonać samodzielnie wyboru czy chce żyć czy nie - postfactum.
Co robi sobie typiarka z cipą i macicą to jej sprawa, może sobie tam nawet ku*asa wytatuować, ale niech nie wybiera za kogoś kto wybrać nie może i to z winy właśnie matki (i ojca, żeby nie było, żem szowinista)

sz...........an

2013-05-14, 14:24
przykro mi.... płód nie mysli więc nie może dokonywać wyboru... a dlaczego? Ponieważ nie rozwinął mu się nawet mózg.... tobie to zostało do tej pory

plemnik i komórka jajowa to rzeczy powstające w organizmach rodziców... więc dopóki sobie to siedzi i nie wyłazi na światło dzienne... to sorry ale decyzje podejmują rodzice....

przykro mi twoje argumenty są inwalidą ponieważ po prostu są idiotyczne... bardzo łatwo jest powiedzieć "jestem przeciw bo przecież płód ma decydować za siebie" i trzymać sie tej formułki od niedzieli do niedzieli no bo przecież moja racja jest mojsza

płacz obrońco płodów... ktoś właśnie gdzieś dzisiaj wyskrobał parę komórek a ziemia nadal się obraca.... jednak dobrze, że są normalni lekarze nie obawiający się inkwizycji za skrobankę :D

lechu555

2013-05-14, 14:32
szer.Lucjan napisał/a:

przykro mi.... płód nie mysli więc nie może dokonywać wyboru... a dlaczego? Ponieważ nie rozwinął mu się nawet mózg.... tobie to zostało do tej pory

przykro mi twoje argumenty są inwalidą ponieważ po prostu są idiotyczne... ....bo przecież moja racja jest mojsza



Nie bo moja racja jest najmojsza tylko najsprawiedliwsza.
Nie jest to poza tym moja racja na wyłączność i nie ja sobie ją wymyśliłem, a każdy kto rzetelnie pomyśli choć przez chwilę i jest to osobisty dorobek intelektualny każdego co ma równo pod sufitem.
Zwolennikom też nie rozwinął się mózg, ale żyją...

Iron96

2013-05-14, 14:34
@lechu mały zlepek komórek nie jest jeszcze dzieckiem. Nie myśli więc nie mów "kto" jakbyś mówił o jakiejś osobie.

"
Nie bo moja racja jest najmojsza tylko najsprawiedliwsza. "
btw. Naucz się konstruować zdania lepiej.

~Angel

2013-05-14, 14:37
Dokończcie swoje rozmowy na PW