18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska klinika aborcyjna - zdjęcia archiwalne

sa...........os • 2013-05-13, 18:02
Archiwalne zdjęcia z rosyjskiej kliniki aborcyjnej. Nie wiem z którego roku pochodzą te fotografie. Nie wiem również dlaczego lekarze noszą czapki kucharskie. ;-)










as...........90

2013-05-13, 19:17
szer.Lucjan napisał/a:

@up

odezwał się jełop co ma "prywatny serwer metina" w awatarze :amused: ja wiem, że każde narodzone chciane czy niechciane dziecko to dla ciebie kasa bo słyszałem że w tą inteligentną inaczej grę pykają właśnie takie ~9-12 latki :krejzi:

i ch*j ci do tego czy chce wyskrobać czy nie.... albo zróbmy inaczej... ja zrobię dziecko a ty będziesz bulił na jego utrzymanie... pasuje? To będzei takie chrześcijańskie....

radzę dobrze, nie wpie**alaj swojego tępego łba do życia innych bo ci go utną.. dziękuję



Tak mam prywatny serwer, dostaje z serwera miesięcznie po 3-4 tysiące złotych. A Ty ? Na razie pewnie się uczysz, potem pójdziesz na studia na które przez 5 lat wypie**olisz z 10 tysięcy a po 5 latach będziesz zapie**alać na zmywaku :)

W grę gra przedział wiekowy 9-50 lat . I wyj***ne w to mam kto ile ma lat. Skoro to są moi klienci z których mam kasę nie olewam nikogo. Wręcz przeciwnie , pomagam, odpowiadam na pytania i ch*j Ci do tego . Gdybyś wiedział jaka jest z tego kasa to samo byś robił. Bo inni żeby mieć tyle co ja przez miesiąc muszą zapie**alać 3 - 4 miesiące :roll:

Robisz dziecko ? To licz się z tym, że trzeba je tępa strzało utrzymać. Za aborcją jestem wtedy kiedy dziecku grozi rzadka choroba, wyjątkowo okrutna która uniemożliwi mu egzystencjalne życie pedrylcu . Za aborcją jestem wtedy, gdy kobieta została zgwałcona i nie jest gotowa na dziecko lub go po prostu nie chce.

Skoro idziesz się j***ć i masz 5-cioro dzieci to miej głupia i tępa p*zdo pretensje do siebie, bo mogłaś wyj***ć 5 zł na 3 stosunki z facetem i było by ok, ale skoro chciałaś j***ć się bez gumy to teraz wypie**alaj w dzieciaka kasę miesięcznie po 500-600 zł albo i więcej.

Tyle ode mnie baranie, bez odbioru.

sz...........an

2013-05-13, 19:18
ch*j ci do tego pajacu co kto robi ze swoją kasą i sumieniem, możesz te wpływy z serwerka przekazać na niechciane dzieci :krejzi: Ty skretyniała cebulandowa cioto.... wątpie że wyskrobanie jakiegoś zlepka komórek na drugim końcu polski powoduje u ciebie migotanie komór bo tak ci się sumienie telepie.

dmnklg

2013-05-13, 19:28
@ Lucjan Jak tak czytam to co piszesz, to właśnie sprawdza się moje wyobrażenie o ludziach popierających aborcję. W zasadzie dziele takich na dwie kategorie:
I- ludzie bez zbędnych przemyśleń o świecie, dążący jedynie do materialnego dostatku, często niezbyt rozgarnięci
II- ludzie którzy protestują gdy zabija się kotki i pieski ale jednocześnie wołają "ręce precz od naszych macić"
Do których należysz oceń sam.
Pozdrawiam

sa...........os

2013-05-13, 19:28
aspire3690 napisał/a:

ty pedrylcu



szer.Lucjan napisał/a:

Ty skretyniała cebulandowa cioto



Ile to przydatnych zwrotów człowiek może się nauczyć śledząc tutejsze dysputy. :krejzi:

sz...........an

2013-05-13, 19:30
należę do grupy nr II ;d jak dla mnie bezsensowna przemoc wobec zwierząt jest o wiele gorszym przejawem zmurzynienia narodu, niż wyskrobanie płodu

Iron96

2013-05-13, 19:33
Jest zakaz aborcjii a potem słyszymy jak jakiś noworodek ląduje w śmietniku. Może aborcja po kilku miesiącach nie jest za etyczna, ale aborcja od razu to ni ch*j. To tylko zlepek komórek który ma potencjał bycia człowiekiem. Bez świadomości, bez wspomnień, po prostu ch*ja warty. Jak robienie aborcji po tygodniu dwóch jest złe to tak samo złe jest jak płodna para r*cha się w prezerwatywach. Pytanie: "a co jakby cię wyskrobali" jest równoznaczne z pytaniem: "a co jakby ojciec kondoma założył". Jesteśmy czymś znacznie więcej niż materiałem genetycznym. Tworzy nas świadomość. "Myślę, więc jestem". Zapłodniona komórka jajowa nie myśli.

Ne...........es

2013-05-13, 19:44
o juz :D ruszyli ! zawodowi obroncy aborcji xD jaa pie**ole wy to ludzie macie NAj***nE tych pustych glowach zeby w ogole zaczac sie wyklucac tutaj na sadolu o waszej zalosnej opinii... tu jest sadol, gowno nas obchodzi o czym myslisz

Pan_Generał

2013-05-13, 19:47
Nexures napisał/a:

gowno nas obchodzi o czym myslisz



gówno to ty masz w głowie :lol:

Vendal

2013-05-13, 19:56
Czapki mają jakby co najmniej tam gotowali.

Max Ibuprom

2013-05-13, 20:05
Iron bardzo dobrze powiedziane! Ludzie używajmy zdroworozsądkowego myślenia! Fasolka z komórek to nie to smao co noworodek-dokąłdnie to co napisał Iron, jeśli to jest zabijanie ludzi to każdy seks w prezerwatywie jest tym samym... Ale pewnie ci co są przeciw aborcji są też przeciw prazerwatywom.... :/

Zresztą, jełśi wierzycie że życie, świadomość jest czymś więcej niż bilogicznym komputerem, w co ja wierze i jest coraz więcej badań potwierdzające że mózg jest tylko ODBIORNIKIEM nie miejscem spoczywania świadomości to jak ledwo rozwinięty zarodek może coś obierać, to tak jakbyśmy złozyli radio w 10% i chcieli złapać stacje... Toi jest cos o czym szamani i mistycy wiedzieli od zarania dziejów, a teraz nauka daje na to dowody...

Ponadto paranoiczne przywiązywanie tak ogromnej wagi do życia jednostki jest typowe dla naszych czasów, mimo kompletnego braku zrozumienia czym jest jednostka i jaką jest częścią większego obrazu...

Nie zrozumcie mnie źle, bardzo cenie życie, ale trzeba zrozumieć że nic w przyrodzie nie ginie....

Generalnie grubsza rozkmina dla tych co faktycznie chcą sie zagłębiać w istote rzeczy a nie tylko powielać jakieś teorie zrodzone z pragmatyzmu....

wojtas2112

2013-05-13, 20:12
Jak by mieli wyskrobać wszystkich lewaków to był bym za.

Magnic

2013-05-13, 20:20
Jestem za aborcją w każdej możliwej postaci. Dozwolona dla każdej kobiety, która tego chce. Czemu? Wiele kobiet nie stać na kolejne dziecko a lepiej aby znikło zanim zyska świadomość niż gdy umrze z głodu w śmietniku. Dodatkowo często są to efekty gwałtów co też nie przemawia za pozostawieniem dziecka aby matka go nienawidziła. Kolejnym za jest świadomość choroby dziecka. Po kiego ch*ja ma się rodzić warzywo i się męczyć przez całe (krótkie) życie i być ciężarem dla rodziców tylko dlatego, że to nieetyczne?

Koniec Świata

2013-05-13, 20:25
Stryjek, rycerzu może idź zrób coś dla dzieci w bidulach, albo adoptuj sobie niechciane dziecko prostytutki, czy innej takiej. pie**olić farmazony i trzymać plakaciki jak p*zda na ulicy to każdy głupi potrafi, ale kiedy przyjdzie czas coś zrobić, wziąć na siebie odpowiedzialność za słabszego jako wolontariusz to, k***a, nie ma tylu chętnych. Lepiej napie**alać race i wywieszać szmaty "precz z komuną" na meczykach.

Rycerze... Ja pie**olę.

Taki z ciebie rycerz jak ten z Monty Pythona. Zakuty łeb.

GrzesMk4

2013-05-13, 20:27
na trzecim zdjęciu to wyglądają jak kucharki :D

garota

2013-05-13, 20:32
Ja bym chciał żeby w wam się w życiu ułożyło jak najlepiej. I żeby nikomu z Was nie urodziło się dziecko będące warzywem. Oglądałem francuski dokument o samotnych rodzicach takich dzieci. Którzy opiekują się dzieckiem do własnej śmierci. z 14 osób biorących udział w tym badaniu, filmie itd. ponad połowa żałowała że dziecko się urodziło. Zwierzęta? Nie, tylko starzy zmęczeni, zniszczeni życiem ludzie. A oni jeszcze mieli kasę...wyobraźcie sobie teraz polskie realia takich rodzin. Przepraszam bardzo, aborcja czasem ratuje życie.