18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska klinika aborcyjna - zdjęcia archiwalne

sa...........os • 2013-05-13, 18:02
Archiwalne zdjęcia z rosyjskiej kliniki aborcyjnej. Nie wiem z którego roku pochodzą te fotografie. Nie wiem również dlaczego lekarze noszą czapki kucharskie. ;-)










dzarul

2013-05-13, 20:40
Stryjek napisał/a:

Tyle w tym temacie.
Obrazek


Jestem z Poznania, ale mimo wszystko piwko dla Ciebie!!!!

broniu

2013-05-13, 20:50
Ja mam bardzo mieszane uczucia co do aborcji. Z jednej strony zabijanie nienarodzonych dzieci brzmi całkiem całkiem, ale z drugiej dawać kobiecie wolność wyboru :/? Ciężka sprawa :<

Tarvil

2013-05-14, 00:29
Dobrze że wrzucono tu te zdjęcia. Dzięki temu dowiedziałem się że na serwerach Metina można zarabiać 0_0.

PS: j***ć płody

lechu555

2013-05-14, 01:55
kolejny raz zwolennicy pokazują, że nie powinni być uwzględniani w żadnej dyskusji merytorycznej w tym temacie,
na wasze nieszczęście, aborcja prawdopodobnie nigdy nie będzie w Polsce legalna - przynajmniej w tym temacie Polska ma jakieś myślące stanowisko, więc ssijcie mi torbę
a jak was stać (i tak nie stać bo jesteście j***nymi nierobami i nieukami) to uprawiajcie sobie turystykę aborcyjną, będę się cieszył z każdego utrudnienia, które stanie na waszej drodze



jestem za kastracją zwolenników "aborcji w celach wygodniczych"

Zella

2013-05-14, 02:07
lechu555,
Nie pie**ol, bo i tak wszystkich gówno obchodzi twój bełkot.

lechu555

2013-05-14, 05:14
Zella napisał/a:

lechu555,
Nie pie**ol, bo i tak wszystkich gówno obchodzi twój bełkot.



Po:
1: do lachy klękaj szmato
2: kto Ci pozwolił wyjść z kuchni

Realbartu

2013-05-14, 07:23
Gdzie są ostrzeżenia ja się pytam! :D

alveanerleo2

2013-05-14, 08:07
Jeśli nie stać cię na dziecko to kup sobie kondomy! Albo lepiej. W ogóle się nie pie**ol!

Ne...........es

2013-05-14, 10:32
Stryjek napisał/a:



gówno to ty masz w głowie :lol:



Ale nie marnuje czasu na klotnie o temacie tabu jak jakas ciota ;)

Lumen

2013-05-14, 11:56
lechu555 napisał/a:



Po:
1: do lachy klękaj szmato
2: kto Ci pozwolił wyjść z kuchni




Ooo widzę, że aby zripostować kobietę, używasz tylko takich argumentów. No brawo k***a. To się popisałeś i pokazałeś, jaki z Ciebie samiec alfa :mrgreen:

lechu555

2013-05-14, 12:17
Lumen napisał/a:




Ooo widzę, że aby zripostować kobietę, używasz tylko takich argumentów. No brawo k***a. To się popisałeś i pokazałeś, jaki z Ciebie samiec alfa :mrgreen:




Kobietę traktuję z szacunkiem jak kobietę, natomiast szmatławca jak szmatławca...

I w ten sposób dalej:
...debila jak debila, tępaka jak tępaka, geniusza jak geniusza, mądrego jak mądrego...

Obraza kogoś to nie argument tylko obraza.
Poza tym, ona nie podała żadnych argumentów, żebym mógł wytoczyć swoje argumenty. W dodatku jest miernej jakości trollem jakby ktoś nie zauważył jeszcze.

Lumen

2013-05-14, 12:22
@up zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%. Zastanawia mnie tylko jedno. Skąd wiesz, że ona jest "szmatławcem"? Stwierdzasz to ze sposobu jej wypowiadania się?

sz...........an

2013-05-14, 12:26
lechu555 napisał/a:



Po:
1: do lachy klękaj szmato
2: kto Ci pozwolił wyjść z kuchni



ryj zamknie.... i do szkoły sie już spakuje

lechu555

2013-05-14, 12:28
Lumen napisał/a:

@up zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%. Zastanawia mnie tylko jedno. Skąd wiesz, że ona jest "szmatławcem"? Stwierdzasz to ze sposobu jej wypowiadania się?



Tak.
Poza tym jeśli mowa o rozpoznawaniu cech ludzi - dzisiaj jest to banalnie proste bo ludzie w swoim ubiorze, wyglądzie, sposobie chodzenia, wypowiedziach tak silnie kodują swoją osobowość, że jestem w stanie z dużym p-stwem stwierdzić kto jaki jest z grubsza. Nie do wszystkich, ale do sporej części, kiedyś żeby stwierdzić, że ktoś jest tępy trzeba było go chociaż trochę poznać, dzisiaj tacy ludzie sami załatwiają to za Ciebie.

szer.Lucjan napisał/a:



ryj zamknie.... i do szkoły sie już spakuje



właśnie wróciłem