18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska klinika aborcyjna - zdjęcia archiwalne

sa...........os • 2013-05-13, 18:02
Archiwalne zdjęcia z rosyjskiej kliniki aborcyjnej. Nie wiem z którego roku pochodzą te fotografie. Nie wiem również dlaczego lekarze noszą czapki kucharskie. ;-)










sz...........an

2013-05-13, 18:51
widzę, że zlecieli się rycerze kolumba od ks. Natanka :amused: dobrze.... powiedzcie więcej o tej strasznej aborcji i wmawiajcie mi, że moja wolność to wasz grzech :krejzi:

donplicco

2013-05-13, 18:53
sanctusdiavolos napisał/a:

Nie wiem również dlaczego lekarze noszą czapki kucharskie. ;-)



Dlatego,że z kliniki prosto do kuchni z tym co uskrobane.

Kowalien

2013-05-13, 18:54
szkoła kucharska w której nauki pobierała niejaka Gessler?

skinskin

2013-05-13, 18:55
ej, smutne te zdjecia. bardzo. piwko oczywiscie.

jonek00

2013-05-13, 18:55
Cytat:

Nie wiem również dlaczego lekarze noszą czapki kucharskie.



na czwartym zdjęciu przy fotelu jest garnek, więc może pracują też w przyzakładowej stołówce. w sowietach nic się nie marnuje :P

as...........90

2013-05-13, 18:56
@j***ćCyganów - Jakim ch*jem Cygan zna Rosyjską historię , Ty się k***a ciesz, że się urodziłeś w ogóle, bo jak patrzę na brudasów to jestem za eutanazją i aborcją , ciesz się również, że Cie ten cały Stalin łachudro nie spalił w piecu

@szer.Lucjan
rycerze kolumba od ks. Natanka ? Twoja wolność to nasz grzech ? :facepalm3:
Człowieku Natanek jest teraz w modzie jak gumy do żucia mamba sprzed 10 lat.
A grzechem jest fakt, że taka łachudra wyszła na ten świat, ile ta Twoja - z całym szacunkiem do Twojej mamy - mama musiała się śniegu nażreć żeby takiego bałwana wysrać ... :homer:

sz...........an

2013-05-13, 19:02
@up

odezwał się jełop co ma "prywatny serwer metina" w awatarze :amused: ja wiem, że każde narodzone chciane czy niechciane dziecko to dla ciebie kasa bo słyszałem że w tą inteligentną inaczej grę pykają właśnie takie ~9-12 latki :krejzi:

i ch*j ci do tego czy chce wyskrobać czy nie.... albo zróbmy inaczej... ja zrobię dziecko a ty będziesz bulił na jego utrzymanie... pasuje? To będzei takie chrześcijańskie....

radzę dobrze, nie wpie**alaj swojego tępego łba do życia innych bo ci go utną.. dziękuję

kwk222

2013-05-13, 19:02
Czapki maja jak kucharze, pewnie coś gotują w międzyczasie :D

dodii

2013-05-13, 19:03
Niby klinika aborcyjna a czapy jak kucharze mają :-D

qaz009

2013-05-13, 19:07
ta klinika to istna mekka dla lewakow

sz...........an

2013-05-13, 19:11
Stryjek napisał/a:

Tyle w tym temacie.
Obrazek



chyba rycerz ortalionu

dmnklg

2013-05-13, 19:12
@ser lucjan
Mylisz się tu nie chodzi o Twoją wolność, lecz o czyjeś podstawowe prawa. To tak jakbym miał "wolność" do życia moich dzieci.... rozumowanie musztardy: jak chcę to żyją, jak chcę to nie i proszę się niewpie**alać. Chyba brzmi zupełnie absurdalnie.

niebieska_pantera

2013-05-13, 19:14
sanctusdiavolos napisał/a:

Nie wiem również dlaczego lekarze noszą czapki kucharskie. ;-)



Mam wrażenie,że znasz odpowiedź na to pytanie ;>

sz...........an

2013-05-13, 19:16
@dmnklg

płód nie ma praw k***a....

wyjmij jakiegoś z macicy w 1 tygodniu poczęcia i przedstaw mu jego prawa bo chyba ich nie zna