18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Recenzja filmu "Jesteś Bogiem"

Fedor • 2012-09-22, 16:51

Najnowsi fani Paktofoniki wypowiadają się na temat filmu "Jesteś Bogiem" :ok:

murad

2012-09-23, 16:33
k***a trzeba być idiotą, żeby nosić naklejki na daszku... Evidence na koncercie w Gdańsku dobrze podsumował co mysli o ludziach z naklejkami...

głodny_toster

2012-09-23, 18:55
mr_9mm napisał/a:

Na premierze brakowało tylko jednego człowieka:
Obrazek
("Właściwy człowiek, na właściwym miejscu")





Niestety nie dałem rady dojechać:/

winyl

2012-09-23, 19:42
k***a... nawet Dab powiedział że więcej gówna w tym filmie niż prawdy.. Już więcej historii rapu było w blokersach.

pptomek

2012-09-23, 22:01
sukubek napisał/a:

k***a mać czytam wasze komentarze i chciałabym zebrać was wszystkich w jednym miejscu i zrobić to jest jedynym słusznym wyjściem w tej sytuacji wszystkich was wystrzelać ......
Paktofonika w tym magik zasługują na szacunek bo tworzyli hip hop na poziomie jak ktoś miał 2 z polskiegoi nie był w stanie zrozumieć większości tekstów wiec jak widać połowa z was miała 2 po za tym j***ni fani metalu rzygam na wasze szarpidrucenie i sikam na was bo chłopcy z PFk coś w życiu zrobili choć nie było łatwo a wy piedolicie smuty przed kompem z reszta kiedy oni grali połowa z was na kupe mowiła papu ....zero szacunku


Oto garść przecinków od mojej skromnej osoby dla Ciebie:",,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,," .

cipciripci

2012-09-23, 22:19
Nie ma co się stresować niech gimbusy biberowskie sobie ulżą tym że nawrzucają na Magika i resztę...

Fragless

2012-09-23, 23:16
@Sukubek

Czyżby wścieklizna macicy?

Darkstep

2012-09-28, 23:22
Lubię racuchy