18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Recenzja filmu "Jesteś Bogiem"

Fedor • 2012-09-22, 16:51

Najnowsi fani Paktofoniki wypowiadają się na temat filmu "Jesteś Bogiem" :ok:

donbianchi

2012-09-23, 13:38
Dorabiam sobie w kinie... i naprawde dawno nie pamietam, zeby na salach byl taki syf, taki brak kultury jak na "Jestes Bogiem". Oczywiscie, nie dotyczy sie to wszystkich ogladajacych, ale zamiast 1 osoby do sprzatania, to taka sale sprzatamy w 5 i to nie zawsze jestesmy w stanie zdazyc przed nastepnym seansem, pomijajac juz zalosne komentarze i 'dowc**y' ogladajacych.

xai

2012-09-23, 13:39
strasznie wszyscy pie**olicie
powstał film i zaczęło się zbiorowe najeżdżanie na pfk i na nowych fanów.
przybyło im fanów (czy pseudofanów) po filmie to fajnie, nie wiem co to "starym" fanom przeszkadza.
pfk to dla ciebie syf i śmieszy Cie ze Magik wyskoczył z oka?
ok, masz prawo. każdy słucha tego co chce i nie ma lepszej ani gorszej muzyki.
nudno by bylo jak by wszyscy sluchali tego samego typu muzyki.

ja jakoś w podstawówce zaczęłam słuchać hip-hopu ( hiphop-syfu bo - mezo, liber, doniu itp - to wtedy bylo na czasie) i dostałam wtedy od taty ( btw fana ostrej muzyki, grającego wtedy w zespole punk-rockowym) płytę Paktofoniki - kinematografie za co mu do dzisiaj bardzo dziękuje.

obecnie często wracam to kawałków pfk, na zmianę z całkiem innymi stylami muzycznymi.
nie uważam sie za fanke hiphopu bo nie jestem w stanie słuchać większości z obecnych składów hiphopowych ale za to za fanke Paktofoniki jak najbardziej,

zawszespoko

2012-09-23, 13:46
Nie ma to jak słuchać metalu i zj***ć wszystkie inne gatunki muzyczne, bo metal.

kalosz90

2012-09-23, 13:49
Ale ziomale na tym filmie, właśnie dla tego tak nie lubię większości przedstawicieli tej popkultury (większości k***a, dlatego drogie zjeby proszę się nie przypie**alać, gdyż wszędzie są wyjątki), te ich j***ne neologizmy, zapożyczenia itd. Tworzyć jakieś zj***ne słowa żeby brzmieć "ziomalsko" czy ch*j wie jak oni to nazywają, no ja jebię.

Sam HH nie lubię, moim zdaniem jest to mówienie do mikrofonu, i to na dodatek do jakiegoś ch*jowego bitu (niektórzy to muzyką nazywają). Moim zdaniem równie dobrze mogli by stać na scenie, ładnie mówić swe przejmujące teksty do mikrofonu i oszczędzić ludziom tego j***nego podkładu.

M4rkOPL

2012-09-23, 13:50
A mnie najbardziej wk***iają dwie rzeczy:
- pie**olenie gimnazjalistów i innych chorych umysłowo tępaków, jacy to oni są fani tego syfu. A zapewne 90% z nich nie ma płyty paktofoniki.
- pisanie komentarzy na fb " PFK <3" i innego gejowskie wpisy. k***a ludzie ogarnijcie się też jestem fanem, ale nie afiszuję się z tym jak pedałki na marszu. :evil:

ApologiZZe

2012-09-23, 14:03
sukubek napisał/a:

k***a mać czytam wasze komentarze i chciałabym zebrać was wszystkich w jednym miejscu i zrobić to jest jedynym słusznym wyjściem w tej sytuacji wszystkich was wystrzelać ......
Paktofonika w tym magik zasługują na szacunek bo tworzyli hip hop na poziomie jak ktoś miał 2 z polskiegoi nie był w stanie zrozumieć większości tekstów wiec jak widać połowa z was miała 2 po za tym j***ni fani metalu rzygam na wasze szarpidrucenie i sikam na was bo chłopcy z PFk coś w życiu zrobili choć nie było łatwo a wy piedolicie smuty przed kompem z reszta kiedy oni grali połowa z was na kupe mowiła papu ....zero szacunku


BLAGAM, zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych, bo tych Twoich wypocin nie da sie czytac, wszystko sie pie**oli :shock:

mare30ks

2012-09-23, 14:03
hah k***a, jakich pro elo ejmsi gangsterow wylapali do tego wywiadu ja pie**ole
przedstawia prawdziwa historie magika- a skad te pedaly moga wiedziec jaka byla prawdziwa historia?

a by the way: SLAYER k***A!
:)

socjalmmv

2012-09-23, 14:16
Uwaga, uwaga... Brudasy się buntują.

urtel

2012-09-23, 14:35
zawszespoko napisał/a:

Nie ma to jak słuchać metalu i zj***ć wszystkie inne gatunki muzyczne, bo metal.



to samo dzieje sie z wyznawcami hip-hopu, reszta dla nich sie nie liczy:D

tigerqaz

2012-09-23, 14:45
Wszystko fajnie pięknie ale...
Polski film własną pierwszą premierę powinien mieć w Polsce a tu lipa już w kilku krajach była a u nas troszkę późno. Aż się przykro robi człowiekowi...

wolfisko napisał/a:

Jeszcze raz usłyszę, lub zobaczę coś o Magiku, Paktofonice, K44 to k***a wyskoczę z okna...



No fakt... jak się lubi Justina B. Britney S. to potem tak się na to reaguje ja Ci się nie dziwię...

orzechccc

2012-09-23, 14:57
hehe wszystkie hip hopowe cioty z osiedla na tym były :D a jak ja zobaczyłem reklame tego gówna to sie zastanawiałem co za idiota na to pójdzie....

giboniastykiurwa

2012-09-23, 15:22
@up Tylko cioty są w stanie oceniać coś bez zagłębienia się w temat...

kw...........ek

2012-09-23, 15:24
alchemsit napisał/a:



Nad jednym utworem zespołu grającego cięższą muzę pracuje więcej ludzi (muzyków nie amatorów ściągających z internetu podkłady) niż Wasi hip hopowcy mogli by pomarzyć.



i co w związku z tym ?

manieeek

2012-09-23, 15:40
Magik nie wyskoczył oknem bo miał schizofremię. On był jasnowidzem, przewidział ten filmik z sadola.

mateuszowy

2012-09-23, 16:26
HAHAHAHAHHA uwielbiam to w polskim internecie. Wstawiają wrzutki z hardstyle - "ale gówno dla technozjebów" etc. wstawiają woodstock - "brudasy, co za gówno" etc. Teraz jest głośno o filmie i paktofonice i w internecie zrobiła się nagonka na wszystkich gimbusiarskich serwisach " nie posrajcie się z tą paktofoniką" albo "sezon na pfk rozpoczęty". I k***a pod danym zdjęciem masa k***a hejtujących komentarzy, że dana osoba jest normalna i ma w dupie paktofonikę. Do czego to k***a prowadzi w ogóle k***a gimbusy j***ne? Kiedyś ludzie szanowali paktofonikę i ma rzeszę fanów i nikt się tego nie dopie**alał, nawet typ metalowca mówił, że to jest kawał dobrej muzyki. Wyszedł film i od razu fala k***a hejtu :D Lepiej siedzieć w dupie na domu i pie**olić farmazony. Ale to jest internet, gdy nawet jest coś dobrego to i tak byle jaki pacan musi napisać, że jest ch*jowe mimo, że nawet nie oglądał. :) To jest swojego rodzaju przynależność do grup społecznych. W tym przypadku np. kwejk napisane jest, że "sezon na pfk zaczęty" i już stada gimbusów muszą napie**alać. Jesteście strasznie k***a manipulowani środkami masowego przekazu, dla ludzi starszych jest to tvn i telewizja. Młodsi wolą przeglądać zj***ne strony kwejk,4chan.gag itp. i to dana strona wyznacza trendy, które obowiązują dla młodych ludzi i to jest smutne:(.