18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Recenzja filmu "Jesteś Bogiem"

Fedor • 2012-09-22, 16:51

Najnowsi fani Paktofoniki wypowiadają się na temat filmu "Jesteś Bogiem" :ok:

Anders Breivik

2012-09-23, 11:42
1 klientka ale gruba locha, pewnie to co je na obiad by całą rodzinę wykarmiło

skandal89

2012-09-23, 11:43
Wystarczy poczytać komentarze i już wiadomo, że dzieci mają wolne od szkoły.

kocur

2012-09-23, 11:46
Jaka muzyka tacy fani.

dostępny_nick

2012-09-23, 11:48
Poszedłem na film tylko dlatego, że większość dziewczyn chciała na niego iść, a potem szliśmy chlać za moje urodziny.
I co?
I żałuję, każdej złotówki wydanej na film.
ch*jowy. Nie wiem czy to przez te super pro-elo zapowiedzi i spodziewałem się nie wiadomo czego czy moze dlatego, że fan rapu ze mnie to taki jakby nijaki.
Ale dla mnie po prostu film nudny i zmulający i zupełnie przedstawiający Magika jako frajera, jeśli dla fanów to jest fajne, że ich "hero" jest frajerem to spoko.

sukubek

2012-09-23, 11:53
k***a mać czytam wasze komentarze i chciałabym zebrać was wszystkich w jednym miejscu i zrobić to jest jedynym słusznym wyjściem w tej sytuacji wszystkich was wystrzelać ......
Paktofonika w tym magik zasługują na szacunek bo tworzyli hip hop na poziomie jak ktoś miał 2 z polskiegoi nie był w stanie zrozumieć większości tekstów wiec jak widać połowa z was miała 2 po za tym j***ni fani metalu rzygam na wasze szarpidrucenie i sikam na was bo chłopcy z PFk coś w życiu zrobili choć nie było łatwo a wy piedolicie smuty przed kompem z reszta kiedy oni grali połowa z was na kupe mowiła papu ....zero szacunku

orzechccc

2012-09-23, 12:01
@up Rozj***łeś mnie haha:D

thoms0n

2012-09-23, 12:02
Z kiedy to? To w polszy już tak pizga?

orzechccc

2012-09-23, 12:02
tzn nie ty Infit tylko ten sukubek

sukubek

2012-09-23, 12:04
Infit idż wypnij się tacie napewno zrobi to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alchemsit

2012-09-23, 12:05
sukubek napisał/a:

k***a mać czytam wasze komentarze i chciałabym zebrać was wszystkich w jednym miejscu i zrobić to jest jedynym słusznym wyjściem w tej sytuacji wszystkich was wystrzelać ......
Paktofonika w tym magik zasługują na szacunek bo tworzyli hip hop na poziomie jak ktoś miał 2 z polskiegoi nie był w stanie zrozumieć większości tekstów wiec jak widać połowa z was miała 2 po za tym j***ni fani metalu rzygam na wasze szarpidrucenie i sikam na was bo chłopcy z PFk coś w życiu zrobili choć nie było łatwo a wy piedolicie smuty przed kompem z reszta kiedy oni grali połowa z was na kupe mowiła papu ....zero szacunku



A co on takiego zrobił ? Ładnie się wypromował na skoku z okna ? Nie lubię hip hopu zazwyczaj go tworzą intelektualne karły w garażu po uprzednim naćpaniu się. Jeśli chodzi o ocenę z polskiego to chyba ty miałeś 2 - brak interpunkcji.

teken

2012-09-23, 12:05
Ja tam lubię pfk czy kalibra, to rap inny niż wszystkie, ale k***a mać. Rzygam tym szczyceniem się czarodziejem, teraz gimbusy będą się wywyższać co to nie one, pie**oleni znawcy rapu, a żaden pewnie nawet płyty nie ma oryginalnej, jakiejkolwiek. Zrobili coś dobrego i koniec, nie ma się czym podniecać. Na film nawet nie idę bo nie obchodzi mnie największa polska produkcja o ćpunach i astronautach.
A jak czytam komentarze ludzi ograniczonych do 1 rodzaju muzyki to mi się śmiać chce. Metal dobry, reszta bee, fani czego innego są głupi, jak można słuchać takiego gówna ?
No k***a mać.

kw...........ek

2012-09-23, 12:09
A tam pie**olicie. Mi się film podobał, jakimś psychofanem PFK nigdy nie byłem, ale film warty zobaczenia - dla ludzi którzy lubią tą kulturę (13 złoty za studencki to naprawdę nie wydatek). A jak widzę że jakieś dzieciaczki co ledwo z p*zdy wyszły lecą na ten film i za uchem słyszę ich rozprawki w połowie filmu, który to jest Magik to mnie trafia. Podobnie z wielkimi j***nymi celebrytami co też nagle znawcy wielcy k***a. A te łebki z tego filmiku mają większe pojęcie o rapie niż 90% tutaj.

A jak nie macie pojęcia o rapie to po co piszesz ch*jowy etc. Najczęściej się widzi jakieś wrzuty na rap - ktoś tutaj pisał że teraźniejszy firma to gówno, synku posłuchaj ich obecnych płyt to ci ch*j sflaczeje. Podobnie z innymi zespołami. Jakoś mnie metal i inne brudactwo najbardziej irytuje i jak widzę jakiś filmik o tym to najzwyczajniej w świecie nie wchodzę w to i nie pisze że jest to ścierwo dla zaj***nych brudasów, bez przekazu i z ch*jowa muzyką.

teken

2012-09-23, 12:11
alchemsit napisał/a:



A co on takiego zrobił ? Ładnie się wypromował na skoku z okna ? Nie lubię hip hopu zazwyczaj go tworzą intelektualne karły w garażu po uprzednim naćpaniu się. Jeśli chodzi o ocenę z polskiego to chyba ty miałeś 2 - brak interpunkcji.


ja pie**ole kolejny gejusz.
Zrobili chociażby to, że gdyby nie zaczeli to by nie było dzisiejszej sceny hip hopowej.
A co do ćpuństwa, masz przykład z innej kategorii - rysiek rydel czy jak mu tam, ćpun jakich wiele, a osiągną dużo.
Mnie tam pie**oli kim jest osoba robiąca muzykę, mi się podoba rap, a nie wykonawca. OSTR dajmy na to, chłopak chyba zaćpany codziennie, a na koncie już kilkanaście płyt, zajebiste teksty i bity. I ch*j z tego, że ćpa ? Co mnie to obchodzi.

noe82

2012-09-23, 12:13
aj bylif aj ken flaj....