18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Recenzja filmu "Jesteś Bogiem"

Fedor • 2012-09-22, 16:51

Najnowsi fani Paktofoniki wypowiadają się na temat filmu "Jesteś Bogiem" :ok:

DBstep

2012-09-23, 12:15
Mam pytanie. Czy w filmie jest scena skoku z okna? Bo nie wiem czy obejrzeć czy nie :amused:

alchemsit

2012-09-23, 12:15
hmatulik napisał/a:

A tam pie**olicie. Mi się film podobał, jakimś psychofanem PFK nigdy nie byłem, ale film warty zobaczenia - dla ludzi którzy lubią tą kulturę (13 złoty za studencki to naprawdę nie wydatek). A jak widzę że jakieś dzieciaczki co ledwo z p*zdy wyszły lecą na ten film i za uchem słyszę ich rozprawki w połowie filmu, który to jest Magik to mnie trafia. Podobnie z wielkimi j***nymi celebrytami co też nagle znawcy wielcy k***a. A te łebki z tego filmiku mają większe pojęcie o rapie niż 90% tutaj.

A jak nie macie pojęcia o rapie to po co piszesz ch*jowy etc. Najczęściej się widzi jakieś wrzuty na rap - ktoś tutaj pisał że teraźniejszy firma to gówno, synku posłuchaj ich obecnych płyt to ci ch*j sflaczeje. Podobnie z innymi zespołami. Jakoś mnie metal i inne brudactwo najbardziej irytuje i jak widzę jakiś filmik o tym to najzwyczajniej w świecie nie wchodzę w to i nie pisze że jest to ścierwo dla zaj***nych brudasów, bez przekazu i z ch*jowa muzyką.



Nad jednym utworem zespołu grającego cięższą muzę pracuje więcej ludzi (muzyków nie amatorów ściągających z internetu podkłady) niż Wasi hip hopowcy mogli by pomarzyć Są różne gusta ktoś lubi słuchać jak sąsiad wierci , drugi jak koledzy sie zjarają itp itd

kazimera

2012-09-23, 12:17
Zajebiście :O zamiast się cieszyć z tego że ktoś się wziął za nakręcenie filmu o ciekawym człowieku z ciekawą historią to wszystkie no-lify skupiają się kto jest większym fanem albo kto zaj***ł gorszy komentarz . Ciekawe jak wy byście się wypowiedzieli o czymkolwiek zaraz po wyjściu z kina. Ale co tam hejtujcie dalej. Większość komentarzy w/w jest gorszej jakości niż wypowiedzi tych 2 ziomków.
Pozostańcie dalej w swoim królestwie z 4 ścian.
Pzdr

alchemsit

2012-09-23, 12:17
teken napisał/a:


ja pie**ole kolejny gejusz.
Zrobili chociażby to, że gdyby nie zaczeli to by nie było dzisiejszej sceny hip hopowej.
A co do ćpuństwa, masz przykład z innej kategorii - rysiek rydel czy jak mu tam, ćpun jakich wiele, a osiągną dużo.
Mnie tam pie**oli kim jest osoba robiąca muzykę, mi się podoba rap, a nie wykonawca. OSTR dajmy na to, chłopak chyba zaćpany codziennie, a na koncie już kilkanaście płyt, zajebiste teksty i bity. I ch*j z tego, że ćpa ? Co mnie to obchodzi.



Wielkiej straty dla muzyki gdyby nie powstała scena hip hopowej by nie było. Ryszarda nie znam ,ale pozdrów jak coś o mnie wspominał.

sukubek

2012-09-23, 12:23
[quote="alchemsit"]

Nad jednym utworem zespołu grającego cięższą muzę pracuje więcej ludzi (muzyków nie amatorów ściągających z internetu podkłady) niż Wasi hip hopowcy mogli by pomarzyć Są różne gusta ktoś lubi słuchać jak sąsiad wierci , drugi jak koledzy sie zjarają itp itd[/
:kupa: twoja ignorancja jest tak żałosna że już nawet rzygać mi się na nią nie chce nie potrafił byś ani ty ani żaden z twoich ''muzyków'' napisać choćby jednego tekstu na poziomie chłopaków z pfk nie mówiąc już o wykonaniu :idzwch*j:

bo0ze

2012-09-23, 12:23
"fana hip-hopu czy fana który obcuje z tą popkulturą" no k***a za tą popkulturę i ogarnięcie w rapie to zak***iłbym typowi solidnego partyzanta na ryj. Na film nie pójdę bo nigdy nie jarałem się ani PFK ani K44, w 2000r miałem raptem 9 lat i co ja mogłem wiedzieć o rapie (nie mówiąc o młodszych rocznikach) w czasie gdy ja stawiałem pierwsze kroki w rapie to słuchałem Peji, Liroya, Wu Tang Clanu, Funkdoobiest czy NWA z racji że starszyzna osiedlowa tego słuchała na jamniku. Sam działam w branży rap ale od strony organizacyjnej, jakiś czas temu robiłem koncert Fokusa w moim mieście i raczej nie chcielibyście wiedzieć jak się wypowiedział o Magiku. Mogę powiedzieć że jemu ta śmierć bardzo dużo dała w przeciwieństwie do Joki czy Gutka z Dabem...pozdro

sukubek

2012-09-23, 12:25
bo0ze napisał/a:

"fana hip-hopu czy fana który obcuje z tą popkulturą" no k***a za tą popkulturę i ogarnięcie w rapie to zak***iłbym typowi solidnego partyzanta na ryj. Na film nie pójdę bo nigdy nie jarałem się ani PFK ani K44, w 2000r miałem raptem 9 lat i co ja mogłem wiedzieć o rapie (nie mówiąc o młodszych rocznikach) w czasie gdy ja stawiałem pierwsze kroki w rapie to słuchałem Peji, Liroya, Wu Tang Clanu, Funkdoobiest czy NWA z racji że starszyzna osiedlowa tego słuchała na jamniku. Sam działam w branży rap ale od strony organizacyjnej, jakiś czas temu robiłem koncert Fokusa w moim mieście i raczej nie chcielibyście wiedzieć jak się wypowiedział o Magiku. Mogę powiedzieć że jemu ta śmierć bardzo dużo dała w przeciwieństwie do Joki czy Gutka z Dabem...pozdro

:lodowka: w dupie byłes gówno widziałes

giboniastykiurwa

2012-09-23, 12:40
Pier**lenie. Taa, bo polska rap scena to kradzione mudżińskie bity, teksty pisane podczas czytania ulotki domestosa na sraczu i nawijka w piwnicy na zaćpaniu... Raperzy to też poważni muzycy, podkład, tekst jest ich, a teksty wielu są dużo sensowniejsze niż ten kicz puszczany szarym masom dziś. Nasłuchaliście się o JP i tyle o rapie wiecie. Gimbusów nie chcecie, a jak gimby co poniektórzy się zachowują :D
PS. Nie byłem na filmie, słyszałem, że konkret. Nie wiem jak wy ale nie umiem ocenić czegoś, czego nie widziałem, ewentualnie po trailerze...

Smeagol

2012-09-23, 12:44
Od 2:03 zajebisty koleś nie pozuje, nie uznaje się za fana, obejrzał żeby obejrzeć i tyle, bardzo fajnie.

Ro...........ce

2012-09-23, 12:46
jarałem się pfk ale ci ludzie mnie w ch*j zniechęcili do tego filmu.

Suguru

2012-09-23, 12:48
Odpuscilem sobie po tych dwoch stworach z poczatku... k***a co za moda...

Sl...........nx

2012-09-23, 13:07
zielony_kapturek napisał/a:

"najlepsi byli: wczesny Liroy, Kaliber 44 i Wzgórze Ya-Pa 3, potem długo długo nic" hahahah człowieku w tedy hip hop to był bełkot ,połączony z bujaniem się Liroy'a jak j***ne ciapaki, a o instrumentalach używanych też nie wspomnę. Dzisiaj Polski Hip Hop ma swój styl, Liroy nie może nawet teraz na legalu sprzedać 1000 płyt bo każdy wie co za tandetę robił. Weź zobacz sobie na youtube kto to O.S.T.R czy Bez Cenzury juz nie wspominam o składach nie komercyjnych czy ludzi z "Podziemia"



Jak mnie cytujesz, to cytuj całość, nie fragment wyrwany z kontekstu.

Ręder

2012-09-23, 13:12
0:30 jak mnie wk***iaja takie gimbusowe pozery z fajka nie potrafiace stac na 2 nogach na raz.

lohan

2012-09-23, 13:21
Smieszne jest polskie spoleczenstwo i tyle...a najbardziej mnie smiesza dawne typy ze szkoly, jak ja pare lat temu sluchalem pfk to krzywo patrzyli czego ja slucham (bo oni peji sluchali) a teraz chwala pfk, magika jak gdyby nigdy nic...ale to tak samo jest z wiekszoscia znnych wykonawcow, po smierci jacksona, kazdy k***a fan jacksona, po smierci amy tak samo, jaka to wspaniala pisosenkarka itd. teraz po tym filmie to samo...widac jak media moga latwo kreowac poglady glupiej masy, ale to chyba taka moda jest