18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratownik reaguje na wezwanie poza służbą

JohnnyTheSosen • 2014-10-24, 15:48
Jak w temacie, ratownik prawidłowo reaguje na wezwanie poza służbą.



Może i nie sadystyczne, ale może się spodoba ;-)

kir3k

2014-10-25, 20:58
Gościu stworzył zagrożenie dla siebie i innych a w szczególności dla pieszych jadąc po chodniku. Tacy turbo ratownicy są najgorsi. Mają się za nie wiadomo kogo i świruja jarzabka . Na miejscu była policja wiec zajęli się rannym do przyjazdu pogotowia . Można pomóc oczywiście ale takie rumakowanie może się kiedys skończyć tragicznie !

wisnia20031988

2014-10-25, 21:22
kir3k napisał/a:

Gościu stworzył zagrożenie dla siebie i innych a w szczególności dla pieszych jadąc po chodniku. Tacy turbo ratownicy są najgorsi. Mają się za nie wiadomo kogo i świruja jarzabka . Na miejscu była policja wiec zajęli się rannym do przyjazdu pogotowia . Można pomóc oczywiście ale takie rumakowanie może się kiedys skończyć tragicznie !



Faktycznie powinien stanąć na końcu korka i zadzwonić po helikopter albo po ryanair'a z przesiądką w Instambule bo przecież akurat po chodniku mogą chodzić chrabąszcze. A ch*j z tą poszkodowaną przecież nie ucieknie może poczekać ...

Myzdrael

2014-10-25, 23:17
Taki typowy turbo-ratownik, czyli "dużo sprzętu, mało talentu". Nie wiem jakim trzeba być zjebem, żeby na prywatnym samochodzie ładować sobie eskulapa i niczym "bohatyr" popitalać do takiej sytuacji ignorując i mając szczerze w dupie wszelkie przepisy ruchu drogowego. Bo tak jeździć jak "pan ratownik" pokazał, to można pod kogutami w kodzie pierwszym.

Do wszystkich lizodupów, którzy wychwalają "bohatyrskość" "pana ratownika" ... jebnijcie się w czoło. Owszem, jedna osoba do "deptania" więcej zawsze spoko, ale jak się dobrze rozejrzeć, to było tam w ch*j samochodów i w ch*j kierowców, którzy teoretycznie kurs pierwszej pomocy mieli na kursie na prawo jazdy, więc zwykłe uciskanie klaty nie powinno być jakimś zajebistym wyczynem. Bo szczerze wątpię, że "pan ratownik" zapie**ala prywatnym autem z całą apteką, defikiem, tlenem, zestawem do intubacji, itd.

Przede wszystkim należałoby zwiększyć świadomość kierowców na udzielanie pierwszej pomocy i przykładać się solidnie do jej nauki na kursach, k***a jego mać.

Dobra, idę sobie zwalić, bo mi ciśnienie jebnie ... jak coś to weźcie tego "pana ratownika" na cb wezwijcie do mnie.


P.S.: Sam jestem ratownikiem medycznym, więc ch*j wam w dupę specjaliści po paru sezonach "Hałsa" i "Gay's Anatomy".

schranz21

2014-10-28, 19:09
Nawet policja i sąd mają więcej rozumu od was i potrafili docenić co zrobił.Ogłosili że nic mu nie grozi za te wykroczenia, a wy życiowe c**y dalej przypie**alajcie się do każdego o wszystko!! nie pozdrawiam :wytrysk: