18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratownik reaguje na wezwanie poza służbą

JohnnyTheSosen • 2014-10-24, 15:48
Jak w temacie, ratownik prawidłowo reaguje na wezwanie poza służbą.



Może i nie sadystyczne, ale może się spodoba ;-)

schranz21

2014-10-24, 16:40
Aaaaleksander aaa zaaamknij ryj !

ostrysadoll

2014-10-24, 16:42
2:13 ja pie**ole co za głupia suka

Cimek

2014-10-24, 16:47
AlexanderDeLarge

Weź Ty idz pobawić swoimi zabawkami przypiętymi do dywanu i zapie**alaj po mieszkaniu, zamiast komentować bezsensu. Gimbusie z 130kg wagi i 160cm wzrostu.

Typ dobrze zrobił, usłyszał wezwanie do wypadku, gdzie nie było ambulansu, w tym momencie liczą się każde sekundy życia, chłopak widzę że jeździ bezpiecznie i uważnie.


fc...........ol

2014-10-24, 16:47
@AlexanderDeLarge jestes idiota czy tylko udajesz , ten facet jedzie ratowac czyjes zycie, ale typowy sadol zawsze wszystko przemysli ulozy plan i bedzie dzialal zgodnie z nim . paranoizm .

pietraas

2014-10-24, 16:50
bardzo pozytywny człowiek, oby więcej ludzi reprezentujących taką postawę.

białywęgorz

2014-10-24, 16:53
Wielkie brawa dla ratownika. Aż miło się ogląda! :)

Davidofs

2014-10-24, 16:56
Fajnie, że komuś zależy ale tak czy siak kogut by mu się przydał. Krata piwa i wódki się należy.

AlexanderDeLarge

2014-10-24, 16:57
Akurat sam mam wiele wspólnego z ratownictwem i wiem, że podstawą jest własne bezpieczeństwo i nie pogarszanie stanu innych, więc nie pie**olcie mi, że jazda (dość szybka) po chodniku bez odpowiedniej sygnalizacji, w postaci chociażby klaksonu jest bezpieczna... Jak dobrze by nie jezdził ten koleś wszystkiego nie przewidzi... Karetka na sygnale też na wszytko sobie nie pozwala mimo, że też ratuje życie.

Swoją drogą, skoro
Cytat:

Poszkodowaną przywieźli do szpitala przytomną, nic poważnego się nie stało.

to niepotrzebnie ryzykował, bo prawdopodobnie nawet reanimacja nie była potrzebna, a na miejscu była policja, oni są po KPP....

Dziku11

2014-10-24, 17:00
Dobrze, że jest instytucja stanu wyższej konieczności bo zapewne znając ten kraj znalazł by się jakiś szeryf internetu i ten filmik zgłosiłyby na policje.

Pips

2014-10-24, 17:00
Baba w matizie wycofać nie potrafiła, jedyne co ona potrafi wycofać to szpachelkę z patelni :idzwch*j:

fc...........ol

2014-10-24, 17:02
AlexanderDeLarge napisał/a:

Akurat sam mam wiele wspólnego z ratownictwem i wiem, że podstawą jest własne bezpieczeństwo i nie pogarszanie stanu innych, więc nie pie**olcie mi, że jazda (dość szybka) po chodniku bez odpowiedniej sygnalizacji, w postaci chociażby klaksonu jest bezpieczna... Jak dobrze by nie jezdził ten koleś wszystkiego nie przewidzi... Karetka na sygnale też na wszytko sobie nie pozwala mimo, że też ratuje życie.

Swoją drogą, skoro to niepotrzebnie ryzykował, bo prawdopodobnie nawet reanimacja nie była potrzebna, a na miejscu była policja, oni są po KPP....



Wycosuje swoj poprzedni post jestestes gimbazjalista i w dodatku debilem.

PS to na karte rowerowa wymagana juz znajomosc pierwszej pomocy ???

MADErrFAKErr

2014-10-24, 17:02
Co tu dużo gadać.. Szacuneczek kolego i wielki zimny browar !

schranz21

2014-10-24, 17:06
AlexanderDeLarge napisał/a:

Akurat sam mam wiele wspólnego z ratownictwem i wiem, że podstawą jest własne bezpieczeństwo i nie pogarszanie stanu innych, więc nie pie**olcie mi, że jazda (dość szybka) po chodniku bez odpowiedniej sygnalizacji, w postaci chociażby klaksonu jest bezpieczna... Jak dobrze by nie jezdził ten koleś wszystkiego nie przewidzi... Karetka na sygnale też na wszytko sobie nie pozwala mimo, że też ratuje życie.

Swoją drogą, skoro to niepotrzebnie ryzykował, bo prawdopodobnie nawet reanimacja nie była potrzebna, a na miejscu była policja, oni są po KPP....

pewnie jesteś jednym z tego typu ratowników którzy mnie zapieli k***a w pasy bo nie zgodziłem się by mi podali lek, tłumacząc tępym debilom że źle reaguje na niego, bardzo źle i może mi się coś stać !!! ale nie! oni wiedzą najlepiej wiec mnie wj***li w pasy heheh ach ta polska służba zdrowia. żenada!

AlexanderDeLarge

2014-10-24, 17:11
@fckpol, @Cimek
Czy k***a szczytem radości i spełnienia na sadisticu jest nawyzywanie kogoś od gimbusów? To jest teraz modne? Może jakieś logiczne argumenty? Bo może się mylę i zmienię zdanie...

Chociaż nie, lepiej powymyślać jakieś bzdury o nadwadze, dywanikach, kartach rowerowych itp. To jest takie śmieszne, że ja nie mogę...

W dupie mam co sobie powymyślacie, bo nawet pojęcia nie macie czym się zajmuję więc wymyślajcie sobie swoje bzdurki i dawajcie sobie za nie piwa. Będzie mega śmiesznie :mrgreen: !

@schranz21
No przykro mi, na różnych ludzi się trafia

kubczyk

2014-10-24, 17:12
@up WOPR'owiec od 7 boleści?