18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratowanie otrutego psa

Pantilion • 2018-10-05, 08:37
Pomoc zatrutemu psu za pomocą surowych jaj i wody


poligon6

2018-10-05, 12:48
Cytat:

W sumie to masz obowiązek zgłosić przestępstwo



To było jeszcze w normalnych czasach zdaje sie 1996 rok, gdzie jak trzymałes paliwo w komórce i okno miałes podłaczone pod prąd i złodzieja "popiesciło" to nie leciał na policje, bo by mu tam jeszcze wj***li do końca. Dziś dostałbys wyrok, a złodziej odszkodowanie.

SkipiBoom

2018-10-05, 13:04
Pies z padaczką jak jużnapisano i jakiś znachor ludowy, a wy tu cuda wymyślacie ...

sasza-86

2018-10-05, 13:25
Kurde to jest jeszcze sadol? czy jakis klub miłośników pchlarzy??
Jak czytam Wasze komentarze w obronie zwierząt do mdli mnie... Wszędzie Was pełno.

th...........or

2018-10-05, 13:42

Ja...........ro

2018-10-05, 14:24
poligon6 napisał/a:



Daje porady jak najlepiej otruc pchlarza.


\To o psach, a na koty ten denaturat też ujdzie? Aczkolwiek wolałbym coś, po czym trochę pocierpią zanim zdechną.

miskolargol

2018-10-05, 14:42
Nie popieram trucia psów,ale faktycznie prawie każdy dom jednorodzinny wyposażony jest w j***nego wyjca.Popie**oleni ludzie.
Jak jeden zacznie wyć to zanim zaraz drugi.k***a symfonia.

Magnic

2018-10-05, 14:50
sasza-86 napisał/a:

Kurde to jest jeszcze sadol? czy jakis klub miłośników pchlarzy??
Jak czytam Wasze komentarze w obronie zwierząt do mdli mnie... Wszędzie Was pełno.



Ty to taki męski, że cie dwóch facetów musiało robić, co?

poligon6

2018-10-05, 14:56
Jaczuro napisał/a:

To o psach, a na koty ten denaturat też ujdzie? Aczkolwiek wolałbym coś, po czym trochę pocierpią zanim zdechną.



Nie wiem u nas koty sie topiło, pewnie dlatego że k***ie drapia okrutne jak sie je kłuje. Topienie do przyjemnych nie nalezy wiec masz odpowiedź.

spoons

2018-10-05, 15:29
[quote="poligon6" Starsze pokolenie kiedys truło ujadajace kundle, ktore im przeszkadzały jak szli do koscioła.....[/quote]

chętnie wytruł bym ujadające bydło które w niedziele zapie**ala do kościoła, przestali by chodzić, kościoły by pozamykali, i skończyło by się napie**alanie dzwonami w niedziel rano.

AN...........or

2018-10-05, 15:48
Pantilion napisał/a:



Żeby ciebie ktoś otruł ty popaprańcu j***ny



Wyjeb się po pijaku na trawnik pełen gówien, to też będziesz truł. Każdy się kiedyś złamie, kwestia psychiki.

TB303

2018-10-05, 15:51
Czy jest jakikolwiek temat, z którego szanowni sadole nie zrobią gówno-burzy? Nie? Wspaniały portal :amused:

sasza-86

2018-10-05, 16:04
Niektórzy przerobiliby go na smalec. Nie musiałby się męczyć.

kszan

2018-10-05, 16:59
Po pierwsze powinno być to prawnie uregulowane. Dlaczego pies ma prawo szczekac co noc chociaz wplywa tym na ludzi i Wk***IA ich poprostu niemoznosc wyspania się czym wpływa na zarobki i jakość życia? Jakby człowiek tak wydzierał p*zde co noc to dawno by został "społecznie otruty" i to w bardziej brutalny sposób. Nie pozwole, żeby moim życiem kierował jakis poj***ny pies(argumenty typu - zmiana miejsca zamieszkania sa nie na miejscu). To człowiek powinien kierować zwierzyną a nie na odwrót. Chyba tylko psiarze myslą inaczej ale oni to by sie pozwolili swojemu psu wyr*chać bez najmniejszych oporów.


REASUMUJAC ch*j mnie obchodzi co se trzymasz tam u SIEBIE na posesji dopoki nie zacznie TO REALNIE WPLYWAC NA MOJE ZYCIE. Tak samo ch*j mnie obchodzi co sobie prowadzisz przy nodze dopoki ma KAGANIEC bo ci NIE UFAM, ze twoj piesek NIE GRYZIE a tym bardziej ze potrafisz go utrzymac na SMYCZY i sie ciebie SLUCHA.

dsads

2018-10-05, 17:52
poligon6 obys zdechl j***ny pchlazu

TB303

2018-10-05, 17:55
dsads napisał/a:



Dojade cie pchalazu j***ny za ten komentarz , znajde i dojade k***o


O ja pierniczę, jaki groźny typ! Czuję respekt w ch*j :krejzi: