18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ghuman4

2017-07-22, 17:44
Ja pie**ole.. ile tego kurestwa w kraju.. jedni zarabiają w euro drudzy w rublach, ale najcięższe kieszenie mają zawsze ci co dostają szeklowe srebrniki.

Al...........go

2017-07-22, 18:17
Równie dobrze można iść i zapytać na miesięcznicy co ludzie wiedzą o socjalistycznym programie PiS. Albo w ogóle o programie tej partii. 99% będzie "nie wpuszczają ciapaków i dają pieniądze, reszta się nie liczy".

Konikmamy

2017-07-22, 19:32
I co oni protestują w obronie interesów sędziów, ich majątku, pieniędzy i "godności"?

support3

2017-07-22, 19:52
@UP to nie jest protest to modlitwa, żeby tacy kretyni jak ty byli pozbawieni prawa głosu w wyborach.

sumka

2017-07-22, 22:36
Podoba mi się ta ustawa o sądach, wiedziałem żę polacy to debile ale wygląda na to że można im szczać na ryj i mówić że deszcz pada a będą się cieszyć i bić brawo. Brak zrozumienia że w przypadku sporu z władzą jedyną obroną (marną bo marną ale jednak) był niezależny sędzia doprowadzi wreszcie do sytuacji na jaką Cebulacy zasługują. Wiem że brzmi to doniośle i was nie dotyczy ale czy napewno?

Przykłady konfliktu z władzą, takie codzienne:
Mandaty drogowe (jestem pewien że sędziowie dostaną wytyczne by wszystkie odwołania uwalać z góry),
Błędne coroczne rozliczenie podatkowe (odsetki, kary, odwołania),
Wszelkie sprawy z urzędnikami (odwołanie od błędnej decyzji, nadużycie władzy przez funkcjonariusza, właściwie każdy konflikt będzie z góry przegrany),

No i na deser najciekawsza część, stwierdzenie ważności wyborów oraz mianowanie członków komisji wyborczej (tutaj innego znaczenia nabierają słowa PISowców żę będą rządzić minimum 3 kadencje). Tak więc wszystkim Cebulakom życzymy miłej zabawy jak już zrozumiecie co się stało a reszcie pozostało sp***olenie gdziekolwiek za granicę do cywilizacji.

PS Tak wielki, honorowy i waleczny naród, pozwolił by wszystko zależało od jednego karłowatego i zakompleksionego pedałka.

ar...........21

2017-07-22, 23:01
W całej awanturze zaskakuje mnie tylko to, że tyle ludzi staje w obronie tego zgniłego układu z Magdalenki.

Fiksat

2017-07-22, 23:30
Sumka mówisz o sądzie najwyższym który za legalne uznał wybory samorządowe które wygrało PSL z blisko 1/5 głosów nieważnych?

Czy może chodzi Ci o sądy, które stanowiły o sile i były motorem napędowym reprywatyzacji, skupowania za bezcen majątku Polaków i skarbu państwa?

Czy może chodzi Ci o wymiar sprawiedliwości stojący na straży wyprowadzania naszej gotówki za granicę za pomocą piramid finansowych takich jak amber gold?

Sumka, napisz mi o jakimże zamachu na polską demokracje i trójpodziale władzy mówisz i piszesz, bo nie wiem, czy już mam wyjeżdżać?

I gdzie Twoim zdaniem mam się udać żeby czuć się bezpiecznie?

Do Calais, na przedmieścia Paryża, do Kolonii?

Wyglądasz na światłego człowieka, poradź mi proszę, co robić?

P.S. człowiek piszący w tym kontekście i tonie o własnych rodakach "cebulacy" (równie mocno wk***ia mnie "polaczki"), chłopie, gdybyś się w tym tonie wypowiedział w mojej obecności obiłbym Ci tą zakuta mordę...

I jeszcze to ostatnie zdanie gdzie piszesz o Nas (tak to wygląda gdy używasz słów: "Polacy - tak dumny naród") jakbyś miał inne obywatelstwo...

Za dwa lata wygra inna partia jak się obecna władza nie będzie społeczeństwu podobać, tak ciężko to k***a zrozumieć?

Po ch*j ta banda pojebów chodzi z tymi świeczkami po ulicach skoro za dwa lata wystarczy zagłosować na inna partię i tym odsunąć PiS od władzy?

Odpowiem Ci, lewica, cała lewica (celowo generalizuje) ma problem z logicznym myśleniem - tyle:)

kolens88

2017-07-22, 23:51
sumka napisał/a:

Przykłady konfliktu z władzą, takie codzienne:
Mandaty drogowe (jestem pewien że sędziowie dostaną wytyczne by wszystkie odwołania uwalać z góry),
Błędne coroczne rozliczenie podatkowe (odsetki, kary, odwołania),
Wszelkie sprawy z urzędnikami (odwołanie od błędnej decyzji, nadużycie władzy przez funkcjonariusza, właściwie każdy konflikt będzie z góry przegrany),

No i na deser najciekawsza część, stwierdzenie ważności wyborów oraz mianowanie członków komisji wyborczej (tutaj innego znaczenia nabierają słowa PISowców żę będą rządzić minimum 3 kadencje). Tak więc wszystkim Cebulakom życzymy miłej zabawy jak już zrozumiecie co się stało a reszcie pozostało sp***olenie gdziekolwiek za granicę do cywilizacji.



ty tak serio? pytam bo albo jesteś trolem albo debilem. Piszesz jakbyś kopiował te info z fejsa kodu.
I nie nazywaj ludzi cebulakami bo mają inne zdanie niż ty światowcu
a jak poprzednicy mieli sądy po swojej stronie to było spoko bo...?

sumka

2017-07-23, 00:14
Fiksat,Proda wedle życzenia, siedz cicho i ciesz się wolnością w wielkiej, światowej, nowoczesnej, uczciwej i bezpiecznej Polsce i nawet nie waż się gdziekolwiek wyjeżdżać bo cię zabiją jak tylko przekroczysz granice.

ghuman4

2017-07-23, 00:27
Up@Sumka Gdybyś był takim światowcem to może rozejrzyj się po innych krajach które zapewne w swoich mokrych snach wychwalasz pod niebiosa.

Poszukaj sobie jakie są tryby powoływania sądów np. w niemczech gdzie 5 sądów najwyższej instancji wybiera 32 osobowa rada do spraw wyboru sędziów skład której wchodzą sami "politycy"!.

Za to nasz ustrój trójwładzy stworzyli komuniści, i po obsadzeniu każdego filara władzy w tym sądów zapewnili sobie wiele immunitetów i sute emerytury.

kaelem

2017-07-23, 00:31
Wyobraźcie sobie, że pochód antyopozycyjny odbywa się 2 lata temu...

ePeeL

2017-07-23, 00:35
Wiecie jak to będzie? PiS już zabiera się za komitet wyborczy i za 2 lata, jak pójdziemy do urn, to wybory będą:
a) sfałszowane i PiS będzie miało ponad 50% solo,
b) unieważnione, ponieważ tak powie sędzia najwyższy i ch*j.

Nikt im tego nie zabroni, bo będą mieli każdy stołek po kolei w kieszeni, obsadzony swoimi ludźmi. Jeśli wierzycie, że będzie inaczej to muszę was rozczarować, ale nie, nie będzie inaczej. No ale głosujcie dalej na tych popaprańców, bo przecież złe lewaki chcą zdemolować państwo (ch*j, że PiS rozdaje lewacko-socjalistyczne 500+), ciapaków nie wpuszczają (mimo, że mamy w ch*j czeczeńców w kraju) no i generalnie POLSKA WSTAJE Z KOLAN (mimo, że wszyscy się z nas na arenie międzynarodowej śmieją, a sami możemy sobie ch*jem pomachać). Starsi ludzie mieli rację - jakkolwiek komuna wyglądała to teraz wraca i to wielkimi krokami.

ghuman4

2017-07-23, 00:40
za Po i Sld jakiekolwiek demonstracje były tłumione policją i armatkami, a bronek nawet chciał poprosić sąsiadów zza Odry za pomocą ustawy 1066 „o bratniej pomocy” na wypadek niekontrolowanych zamieszek tzn. gdyby zbyt wielu ludzi wyszło na ulice, i wtedy zostaliby spacyfikowani przez szkopskie wojsko w obronie rządu.