18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kaelem

2017-07-23, 00:46
ePeeL napisał/a:

Wiecie jak to będzie? PiS już zabiera się za komitet wyborczy i za 2 lata, jak pójdziemy do urn, to wybory będą:
a) sfałszowane i PiS będzie miało ponad 50% solo,
b) unieważnione, ponieważ tak powie sędzia najwyższy i ch*j.

Nikt im tego nie zabroni, bo będą mieli każdy stołek po kolei w kieszeni, obsadzony swoimi ludźmi. Jeśli wierzycie, że będzie inaczej to muszę was rozczarować, ale nie, nie będzie inaczej. No ale głosujcie dalej na tych popaprańców, bo przecież złe lewaki chcą zdemolować państwo (ch*j, że PiS rozdaje lewacko-socjalistyczne 500+), ciapaków nie wpuszczają (mimo, że mamy w ch*j czeczeńców w kraju) no i generalnie POLSKA WSTAJE Z KOLAN (mimo, że wszyscy się z nas na arenie międzynarodowej śmieją, a sami możemy sobie ch*jem pomachać). Starsi ludzie mieli rację - jakkolwiek komuna wyglądała to teraz wraca i to wielkimi krokami.



Idź pij mleko, będziesz starszy.

ghuman4

2017-07-23, 00:50
@ePeeL Komuna to nigdy z naszego państwa nie wyszła, i zadbał o to ten złodziej wałęsa razem se swoimi kumplami ze stołu, od dekad rozkradają skarb państwa na różne sposoby tj. afery parabankowe karuzele vat itd. Z 500+ to możliwe że wiem czemu cię dupa boli bo ten ból już widziałem na setkach twarzy i w komentarzach na pejsbuku, ale jak do tej pory Polska była jedynym krajem w unii bez socjalu na rodzine, w porównaniu z niemcami to nadal są grosze w porównaniu z ich kindergeldami.

ePeeL

2017-07-23, 00:57
@up

Tyle, że Niemcy mają hajs żeby na socjal wyłożyć, a my niestety k***a nie. Ja jestem za zniesieniem wszystkich usług socjalnych poza służbą zdrowia, policją, strażą pożarną i edukacją do końca gimnazjum, ew. zostawiłbym jeszcze MOPS, który by raczej służył pomocą dydaktyczną, a nie sianem. Nie wiem czy serio nie widzicie, że PiS chce zagarnąć całe państwo dla siebie? Skoro taki szczyl jak ja, który serio nie interesuje się polityką potrafi to zauważyć to coś musi być na rzeczy, co nie? ;)

Co do Wałęsy to nawet nie spodziewałem się innego werdyktu IPN'u z ramienia Ziobry w sprawie jego teczek. Ciekawe kiedy zabiorą się za "Balbinkę" albo za Piotrowicza.

@kaelem

Wiek: 31 lat. Nie mam pytań :lol:

Lysack

2017-07-23, 01:48
ePeeL napisał/a:

@up

[...] Skoro taki szczyl jak ja, który serio nie interesuje się polityką potrafi to zauważyć to coś musi być na rzeczy, co nie? ;) [...]



O to właśnie chodzi. O wykorzystanie ludzi nieinteresujących się polityką. Ówczesna opozycja ma naprawdę silne narzędzia w ręku - potrafią posługiwać się telewizją, internetem. Mają w zanadrzu świetnych specjalistów od sztuki perswazji i manipulacji - potrafią tak tworzyć artykuły, by czytelnik poczuł się mądry i inteligentny, choć jest jedynie pionkiem w ich grze. To widać doskonale.
UE działa na tych samych schematach, wyciągniętych żywcem z książek Huxleya.

Przykro jest patrzeć na świat ludzi totalnie zmanipulowanych. Sam staram się analizować bezpośrednio ustawy zamieszczane na stronie sejmu. I gdy później czytam artykuły o nich, a zwłaszcza komentarze to mnie ciarki przechodzą.

W tej chwili najlepszym co może się Polsce przytrafić to wojna na zachodzie Europy. Prędzej czy później i tak się rozpęta - w końcu nie po to przybyło do nas tyle "kobiet i dzieci". Jeśli zachodnia europa pogrąży się w wojnie, to Polska stanie się azylem, który dzięki odnowieniu idei trójmorza (czy też umocnieniu grupy wyszehradzkiej), będzie miał szansę przetrwania. W tej chwili potrzebny jest nam wspólny wróg, który zjednoczy zwolenników i przeciwników rządu. Opozycji uświadomi jak bardzo się myliła w kontekście przyszłości UE, a rząd nie będzie musiał kombinować jak tu jeszcze wyr*chać swoich obywateli na kasę, bo dzięki bezpieczeństwu wewnętrznemu, kasa i tak będzie napływać.

Sam najbardziej cenię bezpieczeństwo od zagrożeń bezpośrednich, na drugim miejscu stawiam dopiero gospodarcze. I w tym PiS mi odpowiada, choć mam ogromne zastrzeżenia wobec ich polityki. Tylko jak mam zamanifestować swój sprzeciw, skoro liderami manifestacji ogłosiła się "drużyna A" (alkoholik, alimenciarz, analfabeta), z którymi jest mi jeszcze bardziej nie po drodze...

Nawet jeśli chodzi o sądy, to z grona znajomych obserwuję głównie ludzi, którzy bronią sądów, bo sami należą do kasty sędziowskiej, albo bronią ich bo tak mówili w mediach - bez jakiejkolwiek refleksji. Ciekaw jestem co powie KE, do której tak chętnie chce się zwracać targo... opozycja, skoro do bardzo zbliżonych zasad w Niemczech czy Holandii nie mieli zastrzeżeń. PiS ma asa w rękawie, a mówienie, że na zachodzie jest inna kultura, a "polaczki" nie dojrzały do takich praw, wk***ia mnie chyba najmocniej.

Polityka PiSu nie jest dobra, ale wzbudza we mnie podziw, bo ich taktyka jest naprawdę przemyślana i skuteczna. Po raz kolejny wyłapują przepisy istniejące na zachodzie, na którym tak mocno chce się wzorować opozycja, a następnie obracają je na swoją korzyść. Szacun i kij w oko jednocześnie.

ghuman4

2017-07-23, 01:54
@UPNie wiem czy serio nie widzicie, że PiS chce zagarnąć całe państwo dla siebie? Skoro taki szczyl jak ja, który serio nie interesuje się polityką potrafi to zauważyć to coś musi być na rzeczy, co nie?

To że jesteś młody wcale nie znaczy że nie potrafisz logicznie myśleć, bo ja po wieku ludzi nie oceniam. Oceniam ludzi po tym ile własnego osądu potrafią włożyć w to co usłyszą przeczytają i zobaczą. Nie popieram ani Pis ani platformy ani reszty tym bardziej ludowców, bo w naszym rządzie nie zasiadają ludzie którym zależy na dobrze obywateli, a ostatni polityk który chciał coś zmienić to go powiesili w celi. Musimy po prostu wybierać między złem koniecznym a złem zbędnym, póki układ komuchów się nie rozpadnie bo wszyscy w końcu wymrą. Ja jestem zawsze za zmianami, jesli coś nie działa to trzeba to zmienić po prostu, a do tej pory sądy w najwyższych instancjach działały w ten sposób że państwo straciło miliardy z afer które zostały zamiecione pod dywan.

OblesnyKnur

2017-07-23, 04:55
ePeeL napisał/a:

Wiecie jak to będzie? PiS już zabiera się za komitet wyborczy i za 2 lata, jak pójdziemy do urn, to wybory będą:
a) sfałszowane i PiS będzie miało ponad 50% solo,
b) unieważnione, ponieważ tak powie sędzia najwyższy i ch*j.

Nikt im tego nie zabroni, bo będą mieli każdy stołek po kolei w kieszeni, obsadzony swoimi ludźmi. Jeśli wierzycie, że będzie inaczej to muszę was rozczarować, ale nie, nie będzie inaczej. No ale głosujcie dalej na tych popaprańców, bo przecież złe lewaki chcą zdemolować państwo (ch*j, że PiS rozdaje lewacko-socjalistyczne 500+), ciapaków nie wpuszczają (mimo, że mamy w ch*j czeczeńców w kraju) no i generalnie POLSKA WSTAJE Z KOLAN (mimo, że wszyscy się z nas na arenie międzynarodowej śmieją, a sami możemy sobie ch*jem pomachać). Starsi ludzie mieli rację - jakkolwiek komuna wyglądała to teraz wraca i to wielkimi krokami.



eReel, mozna sobie gdybac, ale sprowadzanie wszystkiego do PO mianownika jest sporym naduzyciem. Tak robilo PO,PSL to PiS tez bedzie. Niekoniecznie! Jak na razie sk***ysyny powoli zaczynaja byc wsadzani do wiezien, wic rzad ma moje poparcie. Za PO sady zasadzaly odszkodowania dla lapowkarzy ( casus Sawickiej), wsadzaly ludzi walczacych z korupcja ( Sienkiewicz), wiec kazda zmiana jest lepsza od tego co bylo. Wiesz co sedziow uwiera najbardziej ( posluchaj Gersdof) - komisja dyscyplinarna. W glowach im sie nie miesci, ze ktos moglby oceniac ich (watpliwej jakosci) prace. Teraz sady sa wolne? Tak, bo sprawy tocza sie po kilka lat, a jak trzeba swojemu pomoc, to nawet kilkanascie, do przedawniena. Sady - pieprzony chow wsobny!

Loaloa

2017-07-23, 05:53
Szczerze mówiąc to się cieszę, że Pisiory przejmą sądy i będą wam, cebularzom dopie**alać według własnego uznania. W poczuciu pełnej kontroli nad polandią i pełnej niezależności od kapryśnego bydła, pardon - suwerena przy urnach, już nie będą musieli udawać, że im zależy na waszym dobrobycie. Dojebią wam podatki według własnego uznania, zaczniecie szumieć - bojówki Macierewicza zrobią wam krwawą łaźnię, przy której zomowcy zbledną.

To oczywiście wywoła nieunikniony konflikt z UE i po raz kolejny Pisiory okopią się w oblężonej twierdzy. Ciekawe tylko czy(a raczej jak szybko) zamkną granice, żeby niedobitki normalnych obywateli nie zdołały sp***olić z tego raju.

arturo1988

2017-07-23, 09:51
ePeeL napisał/a:

Wiecie jak to będzie? PiS już zabiera się za komitet wyborczy i za 2 lata, jak pójdziemy do urn, to wybory będą:
a) sfałszowane i PiS będzie miało ponad 50% solo,
b) unieważnione, ponieważ tak powie sędzia najwyższy i ch*j.

Nikt im tego nie zabroni, bo będą mieli każdy stołek po kolei w kieszeni, obsadzony swoimi ludźmi. Jeśli wierzycie, że będzie inaczej to muszę was rozczarować, ale nie, nie będzie inaczej. No ale głosujcie dalej na tych popaprańców, bo przecież złe lewaki chcą zdemolować państwo (ch*j, że PiS rozdaje lewacko-socjalistyczne 500+), ciapaków nie wpuszczają (mimo, że mamy w ch*j czeczeńców w kraju) no i generalnie POLSKA WSTAJE Z KOLAN (mimo, że wszyscy się z nas na arenie międzynarodowej śmieją, a sami możemy sobie ch*jem pomachać). Starsi ludzie mieli rację - jakkolwiek komuna wyglądała to teraz wraca i to wielkimi krokami.



Idź kodowcu świeczki palić. Za j***nego tuska czy kopacz było inaczej ?? I po i pis mają za uszami i żadnej z tych partii nie trawie ale czemu nie napiszesz że za po było to samo ?? j***ne kolesiostwo Bo co tatuś dostaje pieniażki z kodu ?? Tak mamy czeczeńców i co z tego, ale który i gdzie się u nas wysadził co ?? Kolejna sprawa która mnie rozpie**ala to ta zazdrość wśród Polaków o te 500 +. Bo co baranie jeden z drugim nie umiesz dziecka udupić ?? Albo masz jedno i nie chcesz drugiego bo masz traume po pierwszym ?? Ile my mamy w Polsce patologii ?? 0,5 % ? Ludzie jesteście Polakami a według was każdy co pobiera 500 zł to jest patola ? Znam pełno rodzin 2+2,2+3 i te 500-1000 zł nie rozpie**alają na alkohol i narkotyki.

sezamkowyRozpierdol

2017-07-23, 10:01
ghuman4 napisał/a:

Ja pie**ole.. ile tego kurestwa w kraju.. jedni zarabiają w euro drudzy w rublach, ale najcięższe kieszenie mają zawsze ci co dostają szeklowe srebrniki.



No to idź do Sorosa i również zarabiaj a nie bądź biedakiem zarabiającym 4zł na h jebiąc 7 dni po 13h :amused:

arves121 napisał/a:

W całej awanturze zaskakuje mnie tylko to, że tyle ludzi staje w obronie tego zgniłego układu z Magdalenki.



20tyś przy 39mln kraju to jest dla Ciebie dużo? :roll:

Fiksat napisał/a:

P.S. człowiek piszący w tym kontekście i tonie o własnych rodakach "cebulacy" (równie mocno wk***ia mnie "polaczki"), chłopie, gdybyś się w tym tonie wypowiedział w mojej obecności obiłbym Ci tą zakuta mordę...



Zesrałbyś się j***ny cebulaku, biedaku polaczku :krejzi:


Ninja1231412111

2017-07-23, 11:45
W Polsce nigdy nie było niezawisłych sądów! Sądownictwo przeszło całą "transformacje ustrojową" bez jakiekolwiek zmiany czy rozliczenia za czasów stalinowskich.

Prawo polskie może być interpretowane jak wiersze Szymborskiej co jest totalną bzdurą bo za ten sam czyn pan prezes zostaje wypuszczony na wolność z odszkodowaniem a Kowalski dostaje 5 lat łagrów.

Sędzia i sądy rozstrzygają sprawy zgodnie z POLSKIM PRAWEM, więc jak w Polsce będzie prawo szariatu to za gwałt, baba zostanie ukamienowania i to zgodnie z prawem, więc nie pie**olcie o zamachu na "demokracje" bo to świnie przy korycie stanowią prawo.

W USA i waszych kochanych spedalonych niemczech to prezydent/kanclerz mianuje sędziów sądu najwyższego. Czyli jest dokładnie tak jak chce zrobić teraz żydowski pis.

gagatek690

2017-07-23, 11:47
kolejny pryszczaty ułom umysłowy mocny w gębie w necie. Babom zgwałconym przez sotnię UPAinćów nie powinno się pozwolić urodzić dziecka- w drugim pokoleniu wyłazi gen szmaciarza

Attero132

2017-07-23, 11:55
Wystarczy że widzę tam Ryśka i idiotkę....

Al...........go

2017-07-23, 12:13
gagatek690 napisał/a:

kolejny pryszczaty ułom umysłowy mocny w gębie w necie. Babom zgwałconym przez sotnię UPAinćów nie powinno się pozwolić urodzić dziecka- w drugim pokoleniu wyłazi gen szmaciarza



Ciesz się więc, że nie potrafili przeprowadzać aborcji u ciebie na wsi.

The_Generat

2017-07-23, 12:23
to tej dyskusji założyłem taki temat ale został w ciągu minuty wrzucony w suchary...

"PRL-owski prokurator grzmi z trybuny sejmowej, że trzeba zrobić porządek z PRL-owskimi sędziami. Przeciwko temu na ulicach protestują oficer PRL-owskiej służby bezpieczeństwa z byłym agentem i "legendą" Solidarności krzycząc "DE-MO-KRA-CJA". W telewizji powstałej dzięki pieniądzom z WSI, całość relacjonuje TW zapraszając do opiniowania sędziów PRL-owskich.

... a ludzie ? zamiast obwiesić wszystkich, tak żeby nie starczyło latarni na Jerozolimskich i Marszałkowskiej dają się w te wkręcać i skaczą sobie do gardeł"

to jest podsumowanie tego gówna


ps. na YT wyszukajcie "Ujawniono 16-to Punktowy Plan Destabilizacji Polski!" i poczytajcie na stronie fundacji co, jak i dlaczego

facemurder

2017-07-23, 12:35
Odnośnie protestujących :

"Ludzie gdzie byliście, gdy działo się to:
1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)"