18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psycholog na temat marihuany

wiechucuk • 2013-03-09, 16:17
wypowiedź dla Dzień Dobry TVN :maryska:
Źródło:http://www.youtube.com

Filharmoniusz

2013-03-09, 18:10
Ale jaja znam tego śmiesznego pseudo psychologa mój kumpel potrzebował kiedyś zaświadczenia że jest nałogowym palaczem inaczej sanki, chodził do niego zawsze zbakany i tak go zaczął wkręcać że ten stwierdził że mu pomoże, zapisał go na terapie (którą oczywiście sam prowadził) kumpel opowiadał mu takie nie stworzone historie że normalnie pękałem ze śmiechu a on teraz za eksperta robi no nie mogę. A najlepsze jest to że Pan Psycholog stwierdzil że nie jest w stanie pomóc mojemu koledze i wypisał mu zaświadczenie hahahahahahahahaha

ProVVe

2013-03-09, 18:10
No k***a... Ten typ tam z sensem stara się coś przekazać, ale strona tela-tvn bez jakiejś sensownej argumentacji stara się nasrać na jego wypowiedź... Chociaż też parę razy typ dał ciała... "to co oni palą to jest siekiera", tylko że te odmiany kosztują sporo kasy :-P żydy chciały udowodnić, że narkotyki trzeba zamknąć pod kluczem i lipa... Wszystko dla ludzi i sami powinni wybierać czym się chcą wykończyć, a już na pewno nikt inny nie powinien mówić co kto ma robić...

KamilAW

2013-03-09, 18:16
Przytoczę argument JKM : Skakanie z okien 6-piętrowego budynku niesie ze sobą większe niebezpieczeństwo niż palenie marihuany, ale nikt nie zakazuje budowy 6-stych pięter.. Bo widzicie, bo to każdy z nas ma pod kopułą coś co nazywamy mózgiem aby z pewnych rzeczy rezygnować, inne rozsądnie dawkować..

Szakardan

2013-03-09, 18:19
Czy tylko mi ten koleś przypomina Nocolasa Cage ? : D

Schabik

2013-03-09, 18:25
Jak tylko psycholog zaczął się wypowiadać, to po prostu nie mogłem uwierzyć w to co słyszę!!!






PIERWSZY RAZ ktoś w telewizji mówił z sense, i to jeszcze w TVNie

an...........62

2013-03-09, 18:31
jak mnie wk***ia jak te pseudodziennikarzyny przerywają gościom :/

socjalmmv

2013-03-09, 18:38
Pierdu, pierdu będzie wiosna. Idę jebnąć wiadro.

Ne...........ro

2013-03-09, 18:40
Ten psycholog jest logicznie myślącym wolnościowcem, więc mądrze mówi.

Wk***ia mnie ta blondyna. Jest tak pretensjonalna, że żal dupe ściska.

Arturyo

2013-03-09, 18:41
Ten pan głosuje pewnie na JKM

tomek2302

2013-03-09, 18:43
jointow nie pale ale jestem za legalem!!! za duzo kasy idzie na przeciwdzialanie a z tych samych pieniedzy mozna bylo by wybudowac wiele szkol w ktorych "dzieci" by sie nauczyly co to sa narkotyki. Wiec jak by takie dziecko doroslo by nie pie**olilo w tv glupot tego typu jak- marihuana BIALA smierc,lub czy marihuana jest z konopii?,lub podobne bzdety, co mowia niby wykrztalcone osoby z ekranu TV

maverx

2013-03-09, 18:44
ale ta pienkoska jest tempa. ciagle chca zmusic goscia zeby im powiedzial to co maja w scenariuszu.

JerkItOut

2013-03-09, 18:51
nie rozumiem niektórych.. chcesz to palisz, nie to nie.. nikt Cię do tego nie namawia! demokracja tępi wszystko, tylko nie darmozjadów którzy w wielu urzędach biorą hajs za przeproszeniem za pierdzenie w stołki!

Spartan78 Kce

2013-03-09, 18:52
"Mielone szkło.." W maryśce.. Ja pie**ole.

I_am_what_I_am

2013-03-09, 19:01
nawet nie potrafi odpowiedzieć na prosto zadane pytanie, nie oglądam...

kares

2013-03-09, 19:06
"Ja bym wyłączył w ogóle słowo uzależnienie, ponieważ uzależnienie jest kompletnie nie istotne w kontekście narkotyków."

Jaka stacja - taki psycholog.