18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjacielskie pitbule ..

~McSadol • 2021-11-29, 08:28
.. bawią się z mniejszym pieskiem ...


radek225

2021-11-30, 02:25
bocianoff napisał/a:

a więc to tak się teraz mówi, że jest się pedałem



Pedałem jest twój stary

Wiewka napisał/a:

Podobno do dzisiaj je odciąga



Tak, to prawda, obydwoje do dziś obciągają w ukraińskim burdelu dla pedałów w Odessie

Laputita napisał/a:

Kolejna ameba co nie ogarnia, że winny jest właściciel a nie zwierzę. Tfu



Kolejny clown, co będzie pie**olił, że to zawsze wina człowieka, a nie pieska, idź się powies razem z tymi na górze, co lubią sobie nawzajem ssać

razak

2021-11-30, 16:19
radek225 napisał/a:

Nie bronię, tylko wk***ia mnie, jak ktoś wmawia mi, że niebieski to żółty. Kot śmierdzi. Ale było u mnie mnóstwo osób, i dopiero, jak kot im na kolana wskoczył, to były w szoku, że jest zwierzę w domu. Jak śmierdzi, jak wracam po kilku godzinach do domu i nic nie czuć?
Ćwierćinteligent to tak wołali na twojego starego i twoją starą, gdy ich zwerbowali do ruskiego burdelu. Wyj***li ich z burdelu, bo twój ojciec zamiast r*chać klientów w dupę, to r*chał gniazdko 220V pod napięciem. Różnicówka wyj***ła prąd w burdelu, a twojego starego musieli wieźć do szpitala, bo miał ch*ja usmażonego i musieli mu końcówę amputować. Z kolei twoja matka w burdelu wpychała sobie brudne szmaty w p*zdę, w które klienci sobie ch*ja po r*chaniu wycierali, a potem szczotę od kibla sobie w pochwę wciskała. Taki był z nich pożytek. Wrócili z Rosji do Polski, i ich sąsiedzi wyzywali od ćwierćinteligentów, jak fama za twoimi starymi poszła. Potem pojawiłeś się ty i niestety ludzie muszą cię znosić :/.



no i jak ja mam ci na to niby odpisać ?







:mrgreen:

Przecież ty k***a potwierdziłeś dokładnie to o czym pisałem. Czyli, że jesteś j***nym debilem

:mrgreen: