18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjacielskie pitbule ..

~McSadol • 2021-11-29, 08:28
.. bawią się z mniejszym pieskiem ...


Krezus

2021-11-29, 16:41
radek225 napisał/a:

Popie**olone psy, zj***na rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.



Czemu są psy winne? Jak właściciel jest głupi to pies też będzie głupi i tu rasa nie ma znaczenia. Miałem amstaffa i nigdy nie było z nim żadnych problemów.

Vinim2

2021-11-29, 16:55
Czytajac te komentarze zastanawiam sie co ci ludzi robia na sadolu.
Typ spada z wierzowca dawaj go u u u u u . Jak malpy
Psy sie gryza czysta natura . Do gazuuu kur... do gazu wszystkich...
Naprawde pomyslcie troche.

Jebac_pedalarzy

2021-11-29, 17:16
Właściciele tych psów są gównem bez muzgu.

mistrzunio190

2021-11-29, 17:19
Jebac was frajerowi miękka faja robionych. Wypowiadają się smiecie co w domu najwyżej yorka maja. ch*j wam w duoe cwe*e

Oring

2021-11-29, 17:21
Ludzie piszący tutaj komentarze to w większości takie cymbały, że aż szkoda gadać. Koty śmierdzą bardziej niż psy? Ja pie**ole co za cymbały. Koty to najczystsze zwierzęta domowe, nie psy, nie k***a chomiki ale koty. Sam mam kota, którego znalazłem u siebie w piwnicy. Wszedł przez okno szukając schronienia, popłakałem się jak pierwszy raz zobaczyłem tego kotka. Amputowana łapka i połowa pyszczka... Ewidentnie ludzka robota, równe cięcie. Domyślam się nawet kto mógł to zrobić i jak tylko nadarzy się okazja zrobię tak samo temu sk***ielowi co tak potraktował tego biednego małego futrzaka. Jakim trzeba być sk***ysynem, żeby okaleczać zwierzęta, a tym bardziej małe kocięta... Koty są o wiele pożyteczniejsze od psów. Mimo iż nie ma jednej łapki i polowy pyszczka, łapie myszy jak popadnie, tylko ma problem z ich zabiciem ( nie ma pół dolnej szczęki). Nawet nie musiałem go uczyć gdzie ma srać, już jako kociątko wiedział, że tam gdzie żwirek tam kupka. Bardzo wdzięczny zwierzak.
Co do filmiku. Pitbulle to najgorsze psy na tej planecie, każdy kto posiada takiego psa ma nierówno pod sufitem, albo nie ma mózgu i tyle. Takich ludzi trzeba odstrzeliwać razem z tymi ich pupilkami.
Lubię przeglądać sadola itd. ale mam totalny brak szacunku do osób piszących tutaj komentarze. Głupie polaczki, sk***ysyny, pisowcy i pie**oleni żydzi są tutaj w większości. ch*j wam w dupe pie**olone, niewyedukowane śmiecie, pluje wam na morde a na waszych matkach gasze kiepy jak już zrobią mi dobrze.

Diomedes

2021-11-29, 17:26
riddick19902721 napisał/a:

Podczas kupna takiego psa właściciel powinien podpisać umowę że jeśli jego pies kogoś zaatakuje to zarówno pies jak i właściciel idą do uspania


Nie, po prostu takie, ewidentnie poje...ne rasy powinny zostać skasowane. Żadnego hodowania, żadnego kupowania. Koniec, kropka.

Brind'amour

2021-11-29, 17:32
radek225 napisał/a:

Popie**olone psy, zj***na rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.



ch*ja się znasz na rasie o robisz za eksperta kociego.
Miałem Pitbulla do tego 5 letniego wziętego ze schroniska po przejściach. Suka ta była bardzo usłuchana i wdzięczna. Jedyny problem był z psami, które maja obowiązek chodzić na smyczy a podbiegały albo atakowały na bez smyczy. A ja miałem smycz i kaganiec wiec pies nie mógł się bronić. W większości to jakieś patusy były. Najgorszy był dalmatynczyk, który zaatakował moją suke kilka razy.

Teraz mam Staffika - Stafforshire Bull Terirer - mniejsza wersja, nie wymagany kaganiec bo rasa nie uznana za agresywna. I coś się zmieniło ? Nic. Psy bez smyczy atakują, szczury typu jork i maltanczyki podbiegają. Moja suka skończyła 3 lata i już ma dość, bo wcześniej się bała a dziś pokazuje zęby. I wiesz co ? Na moim osiedlu to mój pies ma opinie agresywnego mimo, że zawsze jest na smyczy. Zacznijcie się interesować rasą, która bierzecie i jak trzeba ich wychowywać a nie wylewać pomyjów na ludzi, którzy są do niej przygotowani i ją kochają. 90 % psów na osiedlu ma problemy behawioralne bo ludzie nie potrafią choćby poczytać coś o rasie, która się ma.

Także żwir z kuwety Ci do dupy ingorancie

Diomedes

2021-11-29, 17:34
Krezus napisał/a:

Czemu są psy winne? Jak właściciel jest głupi to pies też będzie głupi i tu rasa nie ma znaczenia. Miałem amstaffa i nigdy nie było z nim żadnych problemów.



Weź już nie płacz. Tak, tak - "mój amstaff Pikuś nigdy nikogo nie skrzywdził". Ile takich tekstów się co rusz pojawia przy tego typu filmikach, a tymczasem jakie psy królują w liczbie ataków na ludzi i inne psy ? Może k...wa jamniki ? ...tak to JEST kwestia poje....nych ras, które z założenia stworzone zostały do walki i co do zasady miały być agresywne. Poza tym jak zje....y trzeba mieć gust żeby upodobać sobie takie paskudne gówno jak pitbull czy amstaff. Nie dość, że zj....e toto pod względem psychiki to jeszcze brzydkie jak Marta Lempart skrzyżowana z Anną Grodzką.

brylant1412

2021-11-29, 17:35
zamiast wody to benzyna powinna tam być polana

ruddie

2021-11-29, 18:42
dobry ruch, polanie wodą sprawi, że zabaw będzie trwała dłużej

JaggerMan

2021-11-29, 19:31
janlew napisał/a:

Dla tego jedni mają żonę i dzieci, a drudzy psy i koty


czyli już obcowanie ze sraką gówniarza ci nie przeszkadza, mogę ci nasrać do mordy jak tak lubisz tylko ludzkie gówno

Adrian92

2021-11-29, 19:39
radek225 napisał/a:

Popie**olone psy, zj***na rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.




Mój kumpel ma Amstaffa i jest to prze zajebisty piesek, mają też małe dziecko i nie dzieje się krzywda.
Nie znam oficjalnych statystyk ale w Polsce pewnie tych psów są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy, żyją normalnie wśród ludzi i nie ma problemu.
Oczywiście, jest to rasa agresywna w stosunku do innych psów i wymaga odpowiedzialnego właściciela.
To tak jakby oceniac całą ludzkośc bo jakis człowiek gdzieś tam gwałci i zabija. Rasa sama w sobie nie jest zła, jest na pewno wymagająca a problem jak zawsze lezy w człowieku :)
A jeśli już mówimy o najbardziej popie**olonej rasie to jest to rasa ludzka bo to ludzie krzywdzą innych dla zabawy, zwierzęta polegają na instynkcie :)

bocianoff

2021-11-29, 22:50
radek225 napisał/a:

Popie**olone psy, zj***na rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.



a więc to tak się teraz mówi, że jest się pedałem

Wiewka

2021-11-29, 23:14
Podobno do dzisiaj je odciąga

Laputita

2021-11-30, 01:26
radek225 napisał/a:

Popie**olone psy, zj***na rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.



Kolejna ameba co nie ogarnia, że winny jest właściciel a nie zwierzę. Tfu