18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjacielskie pitbule ..

~McSadol • 2021-11-29, 08:28
.. bawią się z mniejszym pieskiem ...


teddybr

2021-11-29, 14:41
radek225 napisał/a:

Popie**olone psy, zj***na rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.



Jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu śmierdzi z butów.

Tak to szło

janlew

2021-11-29, 14:49
radek225 napisał/a:

Popie**olone psy, zj***na rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.


Dla tego jedni mają żonę i dzieci, a drudzy psy i koty

Pantaran

2021-11-29, 14:56
Czy to pies czy kot czy jakieś inne bydle w domu to syf. Niepełnosprawni umysłowo z niska samooceną dowartościowują się bydłem w domu. I tylko utrudniają sąsiadom życie.

Krak

2021-11-29, 14:59
radek225 napisał/a:

gówno wali


To ten profit od kota?


Andrzej13

2021-11-29, 15:00
19_91 napisał/a:

Pitbull amstaff american Bully bullterrier to rasy które powinny wyginać



ty chyba wiedzę na temat tych ras czerpiesz w TVP imbecylu xD

radek225

2021-11-29, 15:00
gcze napisał/a:

Trzeba nie mieć węchu, żeby wierzyć w żwirki pochłaniające zapach. Oczywiście częściowo niwelują efekt, ale po tym jak kot się w niego zesra to śmierdzi jak każde gówno i żaden żwirek tutaj nie pomoże.



Gadaj z dupą, to cię osra. Człowieku, jak DBASZ tak MASZ. Jak gówno leży w kuwecie tygodniami, to najlepszy żwirek tu nic nie pomoże. Masz zwierzę, to też o nie DBASZ. Karmisz, leczysz i koło niego SPRZĄTASZ. Jak kot mi się sfajda, to po nim SPRZĄTAM. Jak po małym dziecku. A kot jest o tyle bardziej rozgarnięty od psa, że psa jak nie wyprowadzisz to zesra ci się w losowe miejsce. Kot załatwia się TYLKO do kuwety. Kuweta stoi koło mnie może 2 metry i nie czuję NIC, bo kot jest czyściutki, a w jego kuwecie jest czyściej niż u nie jednego na zastawie stołowej. Z podłogi można u mnie JEŚĆ, bo jestem pedantem i dbam o to, by mieć czysto w domu i wokół domu. Więc pie**ol sobie dalej, że kot śmierdzi. Jak się zesrasz i spocisz, to też śmierdzi.

Krak napisał/a:

To ten profit od kota?



To ten profit nie od kota tylko od Ciebie. I jest wtedy, jak wskoczysz pod pociąg, i Twoje zwłoki będą na hardzie. Wtedy wszyscy tutaj będą mieli profit.

Pantaran napisał/a:

Czy to pies czy kot czy jakieś inne bydle w domu to syf. Niepełnosprawni umysłowo z niska samooceną dowartościowują się bydłem w domu. I tylko utrudniają sąsiadom życie.



Mieszkam w domu, do tego wolnostojącym. To, co trzymam w domu to tobie cały ch*j do tego. Jak będzie mi się podobało, to w garażu będę trzymał słonia, a w piwnicy anakondę.






Zyggi94

2021-11-29, 15:31
k***a ten wątek kuwety i kota powinien mieć swój osobny temat

radek225

2021-11-29, 15:33
Zyggi94 napisał/a:

k***a ten wątek kuwety i kota powinien mieć swój osobny temat



Nie ja go zacząłem, tylko ci, co kota w śmiesznych kompilacjach widzieli, a twierdzą, że kot śmierdzi.

donnu88

2021-11-29, 15:38
radek225 napisał/a:

Nie ja go zacząłem, tylko ci, co kota w śmiesznych kompilacjach widzieli, a twierdzą, że kot śmierdzi.



ty r*chasz tego kota, że go tak bronisz? czy o co chodzi

razak

2021-11-29, 15:39
radek225 napisał/a:

Popie**olone psy, zj***na rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.



nie wpadłeś ćwierć inteligencie na to, że Twój kotecek się odpowiednio zachowuj gdyż to kwestia wychowania ? Tak samo jest z psami. Ty np jesteś debilem, ale czytać i pisać Cię ktoś nauczył. Myślę, że to zasługuję na większe uznanie niż wychowanie groźnego pieska :kawa:

Jerzy_Owsik

2021-11-29, 15:44
radek225 napisał/a:

Popie**olone psy, zj***na rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.



ch*j z pitbulami i twoim kotem z niego nie ma pożytku na sadolu ,

radek225

2021-11-29, 15:54
donnu88 napisał/a:

ty r*chasz tego kota, że go tak bronisz? czy o co chodzi



Nie bronię, tylko wk***ia mnie, jak ktoś wmawia mi, że niebieski to żółty. Kot śmierdzi. Ale było u mnie mnóstwo osób, i dopiero, jak kot im na kolana wskoczył, to były w szoku, że jest zwierzę w domu. Jak śmierdzi, jak wracam po kilku godzinach do domu i nic nie czuć?


razak napisał/a:

nie wpadłeś ćwierć inteligencie na to, że Twój kotecek się odpowiednio zachowuj gdyż to kwestia wychowania ? Tak samo jest z psami. Ty np jesteś debilem, ale czytać i pisać Cię ktoś nauczył. Myślę, że to zasługuję na większe uznanie niż wychowanie groźnego pieska



Ćwierćinteligent to tak wołali na twojego starego i twoją starą, gdy ich zwerbowali do ruskiego burdelu. Wyj***li ich z burdelu, bo twój ojciec zamiast r*chać klientów w dupę, to r*chał gniazdko 220V pod napięciem. Różnicówka wyj***ła prąd w burdelu, a twojego starego musieli wieźć do szpitala, bo miał ch*ja usmażonego i musieli mu końcówę amputować. Z kolei twoja matka w burdelu wpychała sobie brudne szmaty w p*zdę, w które klienci sobie ch*ja po r*chaniu wycierali, a potem szczotę od kibla sobie w pochwę wciskała. Taki był z nich pożytek. Wrócili z Rosji do Polski, i ich sąsiedzi wyzywali od ćwierćinteligentów, jak fama za twoimi starymi poszła. Potem pojawiłeś się ty i niestety ludzie muszą cię znosić :/.

donnu88

2021-11-29, 16:07
radek225 napisał/a:

Nie bronię, tylko wk***ia mnie, jak ktoś wmawia mi, że niebieski to żółty. Kot śmierdzi. Ale było u mnie mnóstwo osób, i dopiero, jak kot im na kolana wskoczył, to były w szoku, że jest zwierzę w domu. Jak śmierdzi, jak wracam po kilku godzinach do domu i nic nie czuć?
Ćwierćinteligent to tak wołali na twojego starego i twoją starą, gdy ich zwerbowali do ruskiego burdelu. Wyj***li ich z burdelu, bo twój ojciec zamiast r*chać klientów w dupę, to r*chał gniazdko 220V pod napięciem. Różnicówka wyj***ła prąd w burdelu, a twojego starego musieli wieźć do szpitala, bo miał ch*ja usmażonego i musieli mu końcówę amputować. Z kolei twoja matka w burdelu wpychała sobie brudne szmaty w p*zdę, w które klienci sobie ch*ja po r*chaniu wycierali, a potem szczotę od kibla sobie w pochwę wciskała. Taki był z nich pożytek. Wrócili z Rosji do Polski, i ich sąsiedzi wyzywali od ćwierćinteligentów, jak fama za twoimi starymi poszła. Potem pojawiłeś się ty i niestety ludzie muszą cię znosić :/.



Strasznie go musisz kochac

:oops:



:oops:

radek225

2021-11-29, 16:10
donnu88 napisał/a:

Strasznie go musisz kochac



Na pewno bardziej, niż poj***nych ludzi.

riddick19902721

2021-11-29, 16:23
Podczas kupna takiego psa właściciel powinien podpisać umowę że jeśli jego pies kogoś zaatakuje to zarówno pies jak i właściciel idą do uspania