18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chlop

2022-04-16, 00:15
Rosyjski trollu idi na ch*j z tym

dżonyłojlker

2022-04-16, 00:17
- W którą stronę się się zakręca?
- W prawo.
- W czyje prawo?
- Tak jak wskazówki zegarka.
- Ale ja rocznik 2000, nie znam się na takim zegarku, w telefonie sprawdzam.

wsza104

2022-04-16, 00:34
nie trzeba wojny... banda kretynów nami rządzi i dopuszcza do takich sytacji ..wojska nie mamy co widać..policji też nie ! kobita by sama się zutylizowała chwila ..jakby wyj***lo jej zawór w ten pusty łeb... !! brak słów !!!!

Saken

2022-04-16, 00:46
j***ć WP, teraz to same p*zdusie za żołd siedzą, kiedyś to szło się do armii może beton ale z zasadami...

piarob_1

2022-04-16, 01:10
Nie popieram tego gówna oko. Press ale do rzeczy - skoro tacy mocni jesteście to czemu sami do wojska nie poszliście? A druga rzecz że gdyby nie wojsko to już byśmy kwiczeli i kto wie czy by Nas już połowicznie nie wyrzneli... A to że im brakuje doświadczenia - oby je zdobyli.

Dot

2022-04-16, 01:22
kobita jak to kobita, troche ciamajda, troche nieporadna, ale ten cwany goguś co tak wiele płaci z podatków na wojsko i podobno inne sprawy, a nie na chodniki przed naszymi domami - bo sobie wybrał przecież na co płaci kolega, moglby pokazac brawo brawo jak to on potrafi, dziadki nasze w grobach sie przekrecaja, jak widza te wszystkie cwane p*zdy z telefonikami co piszczą jak szczeniaki gdy przyjdzie co do czego to mnie krew jasna zalewa, nawet jak baba robi glupote to koles powinien ogarnac sytuacje, a nie brawo brawo k***a... mocne w mordzie, pracowac nie trzeba bo milion+++, za 20 lat tu nie bedzie ludzi do pracy bo beda sami debile z alkoholowych zasilkow, moja stara uczy w szkole, rodzice debile, a dzieci jeszcze gorsze, na 25 - 5 ma przyszlosc, 5 jakos sobie tam radzi, 5 bedzie zamiatac ulice, a reszta potrzebuje orzeczenie o niepełnosprawności umyslowej i to tak szczerze, nie pierwszy i nie ostatni raz, a ja w pracy? trzech jest madrych, a reszty to ameby jak pewnie ja tylko ja jestem tego swiadomy i staram sie nie udawac czy cwaniakowac, ze jestem mądrzejszy niz inni

przykro mi, naprawdę że mamy tak mentalnie i intelektualnie zacofany teraz naród, nie musimy być głupi, już to nieraz pokazaliśmy, wystarczy trochę wiary w siebie i siły

35i

2022-04-16, 02:10
Dot napisał/a:

moja stara uczy w szkole



To może by i w domu trochę pouczyła, bo ch*j wie o co Ci chodzi.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-04-16, 02:31
Jak takie wojsko ma nas bronić to ja może na Wielkanoc Grilla zrobię :D

Zasysacz

2022-04-16, 03:05
Gowno Press i wszystko jasne :) no i kobiety w wojsku tak to juz jest.

maderfakermen

2022-04-16, 03:15
kakaowe oko.press ale co tu się odj***ło, to lepiej przemilczeć...

to...........10

2022-04-16, 03:33
Biorąc pod uwagę:
1. Organizację lotu do Smoleńska (przypomnę, lot był organizowany przez pisowską Kancelarię Prezydenta).
2. Stadninę koni w Janowie
3. Blok energetyczny w Ostrołęce (miliard złotych wywalony w błoto).
4. Polski Ład - 4 wersje w 4 miesiące, plus pełno drobnych poprawek i interpretacji
5. Stępkę od promu, na którą wydano miliony a zezłomowano za 120 tys.
6. Rozwalenie służb przez pisowców pod pretekstem "dekomunizacji" (np. ujawnienie listy polskich agentów).

i wiele, wiele innych niedopatrzeń i przekrętów, to jaki może być obecnie stan polskiej armii?

Szangti

2022-04-16, 04:56
"żołnierki"? serio,k***a? oko czyli wybiórcza jako źródło info... hahaha

rutrar

2022-04-16, 05:57
tak mu zależy na wodzie, to mógłby pomóc. Widać, że kobitka słaba.
Ale jak któś tylko w gębie mocny...

Zygmundo

2022-04-16, 06:17
pie**ole rzydów,
nienawidzę antychrysta.