18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

baronturbina

2022-04-16, 09:04
Cwaniaczek z kamerą potwierdza stereotyp podlaskiego prostaka. Nawet żubry się wstydzą podlasssjja.

Davao

2022-04-16, 09:06
Saken napisał/a:

j***ć WP, teraz to same p*zdusie za żołd siedzą, kiedyś to szło się do armii może beton ale z zasadami...



Twoją stara j***ć. Na pewno byłeś i wiesz. Lepiej siedzieć na fotelu z obsraną dupą i stukać w klawiaturę. Weź do roboty.

PolAK

2022-04-16, 09:16
Dziewczyna jak to dziewczyna , duży plus za chęci , ale nagrywający /komentator to dla mnie zwykła menda . Typ wiecznie niezadowolony , któremu w sukurs przyszła technika i może swój ból dupy opublikować w intrenecie , j***ny dżentelmen...

gumofc

2022-04-16, 09:25
Dot napisał/a:

kobita jak to kobita, troche ciamajda, troche nieporadna, ale ten cwany goguś co tak wiele płaci z podatków na wojsko i podobno inne sprawy, a nie na chodniki przed naszymi domami - bo sobie wybrał przecież na co płaci kolega, moglby pokazac brawo brawo jak to on potrafi, dziadki nasze w grobach sie przekrecaja, jak widza te wszystkie cwane p*zdy z telefonikami co piszczą jak szczeniaki gdy przyjdzie co do czego to mnie krew jasna zalewa, nawet jak baba robi glupote to koles powinien ogarnac sytuacje, a nie brawo brawo k***a... mocne w mordzie, pracowac nie trzeba bo milion+++, za 20 lat tu nie bedzie ludzi do pracy bo beda sami debile z alkoholowych zasilkow, moja stara uczy w szkole, rodzice debile, a dzieci jeszcze gorsze, na 25 - 5 ma przyszlosc, 5 jakos sobie tam radzi, 5 bedzie zamiatac ulice, a reszta potrzebuje orzeczenie o niepełnosprawności umyslowej i to tak szczerze, nie pierwszy i nie ostatni raz, a ja w pracy? trzech jest madrych, a reszty to ameby jak pewnie ja tylko ja jestem tego swiadomy i staram sie nie udawac czy cwaniakowac, ze jestem mądrzejszy niz inni
przykro mi, naprawdę że mamy tak mentalnie i intelektualnie zacofany teraz naród, nie musimy być głupi, już to nieraz pokazaliśmy, wystarczy trochę wiary w siebie i siły



Co to k***a za bełkot?

tyczka333

2022-04-16, 09:32
Dot napisał/a:

kobita jak to kobita, troche ciamajda, troche nieporadna, ale ten cwany goguś co tak wiele płaci z podatków na wojsko i podobno inne sprawy, a nie na chodniki przed naszymi domami - bo sobie wybrał przecież na co płaci kolega, moglby pokazac brawo brawo jak to on potrafi, dziadki nasze w grobach sie przekrecaja, jak widza te wszystkie cwane p*zdy z telefonikami co piszczą jak szczeniaki gdy przyjdzie co do czego to mnie krew jasna zalewa, nawet jak baba robi glupote to koles powinien ogarnac sytuacje, a nie brawo brawo k***a... mocne w mordzie, pracowac nie trzeba bo milion+++, za 20 lat tu nie bedzie ludzi do pracy bo beda sami debile z alkoholowych zasilkow, moja stara uczy w szkole, rodzice debile, a dzieci jeszcze gorsze, na 25 - 5 ma przyszlosc, 5 jakos sobie tam radzi, 5 bedzie zamiatac ulice, a reszta potrzebuje orzeczenie o niepełnosprawności umyslowej i to tak szczerze, nie pierwszy i nie ostatni raz, a ja w pracy? trzech jest madrych, a reszty to ameby jak pewnie ja tylko ja jestem tego swiadomy i staram sie nie udawac czy cwaniakowac, ze jestem mądrzejszy niz inni
przykro mi, naprawdę że mamy tak mentalnie i intelektualnie zacofany teraz naród, nie musimy być głupi, już to nieraz pokazaliśmy, wystarczy trochę wiary w siebie i siły



Ynteligent sie nalazł. Kobieta myje samochód komuś przed posesja przy tym rozwalajac mu droge dojazowa, a ten ją broni. Jakbyś nie wiedział ynteligencie przepisy nie pozwalają myc samochodu poza miejscami do tego przeznaczonymi

Takafura

2022-04-16, 09:32
PolAK napisał/a:

Dziewczyna jak to dziewczyna , duży plus za chęci , ale nagrywający /komentator to dla mnie zwykła menda . Typ wiecznie niezadowolony , któremu w sukurs przyszła technika i może swój ból dupy opublikować w intrenecie , j***ny dżentelmen...



Paradoks w tym, że jakby co to ta dziewczyna będzie z Javelinem czatowała na ruskie MTLB bo przysięgała z narażeniem życia bronić... właśnie tego nagrywającego p*zdusia, murowanego uchodzę w pierwszej godzinie konfliktu z Rosją.

TheBadFrog

2022-04-16, 09:48
oko press lewackie sk***ienie mózgu więc co się dziwić

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-04-16, 09:52
Dot napisał/a:

kobita jak to kobita, troche ciamajda, troche nieporadna, ale ten cwany goguś co tak wiele płaci z podatków na wojsko i podobno inne sprawy, a nie na chodniki przed naszymi domami - bo sobie wybrał przecież na co płaci kolega, moglby pokazac brawo brawo jak to on potrafi, dziadki nasze w grobach sie przekrecaja, jak widza te wszystkie cwane p*zdy z telefonikami co piszczą jak szczeniaki gdy przyjdzie co do czego to mnie krew jasna zalewa, nawet jak baba robi glupote to koles powinien ogarnac sytuacje, a nie brawo brawo k***a... mocne w mordzie, pracowac nie trzeba bo milion+++, za 20 lat tu nie bedzie ludzi do pracy bo beda sami debile z alkoholowych zasilkow, moja stara uczy w szkole, rodzice debile, a dzieci jeszcze gorsze, na 25 - 5 ma przyszlosc, 5 jakos sobie tam radzi, 5 bedzie zamiatac ulice, a reszta potrzebuje orzeczenie o niepełnosprawności umyslowej i to tak szczerze, nie pierwszy i nie ostatni raz, a ja w pracy? trzech jest madrych, a reszty to ameby jak pewnie ja tylko ja jestem tego swiadomy i staram sie nie udawac czy cwaniakowac, ze jestem mądrzejszy niz inni
przykro mi, naprawdę że mamy tak mentalnie i intelektualnie zacofany teraz naród, nie musimy być głupi, już to nieraz pokazaliśmy, wystarczy trochę wiary w siebie i siły



Co nie zmienia faktu, ze wojskowa pipa powinna pojechać na myjnie, a nie myc pojazd ciezarowy na polu, jesli faktycznie to teren chroniony to gosc bardzo dobrze zrobil. Ciekawe co Ty cwaniaczku bys zdobił jak by Ci ktos bagno przy domu robil.

Jurand350

2022-04-16, 09:58
Być kobietą, być kobietą, zamiast mózgu mieć żelbeton.

35i

2022-04-16, 10:05
Zwyrol5000 napisał/a:

wypie**alaj białorycerska sp***olino



Kolejny bystry inaczej. Nawet nie ogarniasz o co chodzi, ale błyskotliwy komentarz musi być. j***ny analfabeto, wziąłbyś się za odrabianie lekcji, a nie po internetach śmigasz.

krzysieks997 napisał/a:

Nie zrozumiałeś przekazu?



Nie zrozumiałem tego pie**olenia gościa w stanie upojenia lub po prostu idioty. Tego się nie da czytać. Jakby napisał to po polsku, to pewnie bym zrozumiał. Widocznie nadajecie na tych samych falach. :-)

Piecora

2022-04-16, 10:18
Miastowe k***y, którym się wydaje, że są Bogiem. Ścierwo Chce Rządzić . Wypie**alać do swojego raju w tzw "galerii do swoich kurników" Nowobogaccy. Żołnież Polski zawsze jest mile widziany w Domu moim,. Sierpem i Młotem Czerwoną Hołotę.

wertuqq

2022-04-16, 10:18
Za samo wrzucanie materiałów z pedalskiego OKO Press powinieneś dostać po gębie.

ZlyPies

2022-04-16, 10:18
rutrar napisał/a:

W dalszym ciągu "słaba" płeć.
A dziadyga zamiast pomóc tylko doradza. Niedorobiony konsultant.



Jeśli chodzi "słaba" na umyśle to tutaj zgadzam się z tobą w pełni.

unreall

2022-04-16, 10:18
Dot napisał/a:

kobita jak to kobita, troche ciamajda, troche nieporadna, ale ten cwany goguś co tak wiele płaci z podatków na wojsko i podobno inne sprawy, a nie na chodniki przed naszymi domami - bo sobie wybrał przecież na co płaci kolega, moglby pokazac brawo brawo jak to on potrafi, dziadki nasze w grobach sie przekrecaja, jak widza te wszystkie cwane p*zdy z telefonikami co piszczą jak szczeniaki gdy przyjdzie co do czego to mnie krew jasna zalewa, nawet jak baba robi glupote to koles powinien ogarnac sytuacje, a nie brawo brawo k***a... mocne w mordzie, pracowac nie trzeba bo milion+++, za 20 lat tu nie bedzie ludzi do pracy bo beda sami debile z alkoholowych zasilkow, moja stara uczy w szkole, rodzice debile, a dzieci jeszcze gorsze, na 25 - 5 ma przyszlosc, 5 jakos sobie tam radzi, 5 bedzie zamiatac ulice, a reszta potrzebuje orzeczenie o niepełnosprawności umyslowej i to tak szczerze, nie pierwszy i nie ostatni raz, a ja w pracy? trzech jest madrych, a reszty to ameby jak pewnie ja tylko ja jestem tego swiadomy i staram sie nie udawac czy cwaniakowac, ze jestem mądrzejszy niz inni
przykro mi, naprawdę że mamy tak mentalnie i intelektualnie zacofany teraz naród, nie musimy być głupi, już to nieraz pokazaliśmy, wystarczy trochę wiary w siebie i siły



Gdzie Tyś szkolę kończył ?? Mieliście tam Język Polski??

freaky

2022-04-16, 10:52
Ale mnie wk***ia taki szeryf, co to przyjdzie, nagra, popie**oli i nie pomoże. Mam nadzieję, że kiedyś w trybie pilnego stawiennictwa żołnierz legalnie zarekwiruje temu pajacowi samochód, wtedy się zdziwi.