18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

silwerbalk

2022-04-16, 06:37
Dot napisał/a:

kobita jak to kobita, troche ciamajda, troche nieporadna, ale ten cwany goguś co tak wiele płaci z podatków na wojsko i podobno inne sprawy, a nie na chodniki przed naszymi domami - bo sobie wybrał przecież na co płaci kolega, moglby pokazac brawo brawo jak to on potrafi, dziadki nasze w grobach sie przekrecaja, jak widza te wszystkie cwane p*zdy z telefonikami co piszczą jak szczeniaki gdy przyjdzie co do czego to mnie krew jasna zalewa, nawet jak baba robi glupote to koles powinien ogarnac sytuacje, a nie brawo brawo k***a... mocne w mordzie, pracowac nie trzeba bo milion+++, za 20 lat tu nie bedzie ludzi do pracy bo beda sami debile z alkoholowych zasilkow, moja stara uczy w szkole, rodzice debile, a dzieci jeszcze gorsze, na 25 - 5 ma przyszlosc, 5 jakos sobie tam radzi, 5 bedzie zamiatac ulice, a reszta potrzebuje orzeczenie o niepełnosprawności umyslowej i to tak szczerze, nie pierwszy i nie ostatni raz, a ja w pracy? trzech jest madrych, a reszty to ameby jak pewnie ja tylko ja jestem tego swiadomy i staram sie nie udawac czy cwaniakowac, ze jestem mądrzejszy niz inni
przykro mi, naprawdę że mamy tak mentalnie i intelektualnie zacofany teraz naród, nie musimy być głupi, już to nieraz pokazaliśmy, wystarczy trochę wiary w siebie i siły


k***a tacy to mnie rozpie**alają. Chodzą z telefonem i nagrywają a za "wodę to kto zapłaci!!" Twój stary za wodę w hydrancie płaci k***a gmina czyli my wszyscy Fajnopolaku k***a ...

ZlyPies

2022-04-16, 06:40
rutrar napisał/a:

tak mu zależy na wodzie, to mógłby pomóc. Widać, że kobitka słaba.
Ale jak któś tylko w gębie mocny...



Słaba? Czyli chwilę potem dostała taki zastrzyk adrenaliny że zakręciła już bez klucza jedną ręką? Tylko zwróć uwagę w którą stronę ona próbowała zakręcić bezskutecznie kluczem a w którą zakręciła zawór.

gebels82

2022-04-16, 07:06
Jak wybiurcza z całą pro- pedalską redakcją czyli pro wiadomo czyją się tu pojawia to czas usunąć konto czy jak?

enriqe69

2022-04-16, 07:13
OKO PRES lewacki ściek

uFo125

2022-04-16, 07:20
autor posta wali konia do zdjęcia Urbana??

Marcin360360

2022-04-16, 07:28
piarob_1 napisał/a:

Nie popieram tego gówna oko. Press ale do rzeczy - skoro tacy mocni jesteście to czemu sami do wojska nie poszliście? A druga rzecz że gdyby nie wojsko to już byśmy kwiczeli i kto wie czy by Nas już połowicznie nie wyrzneli... A to że im brakuje doświadczenia - oby je zdobyli.



Oko Press to niemici portal.

Juzwa

2022-04-16, 07:31
mwaski napisał/a:

Biorąc pod uwagę:
1. Organizację lotu do Smoleńska (przypomnę, lot był organizowany przez pisowską Kancelarię Prezydenta).
2. Stadninę koni w Janowie
3. Blok energetyczny w Ostrołęce (miliard złotych wywalony w błoto).
4. Polski Ład - 4 wersje w 4 miesiące, plus pełno drobnych poprawek i interpretacji
5. Stępkę od promu, na którą wydano miliony a zezłomowano za 120 tys.
6. Rozwalenie służb przez pisowców pod pretekstem "dekomunizacji" (np. ujawnienie listy polskich agentów).
i wiele, wiele innych niedopatrzeń i przekrętów, to jaki może być obecnie stan polskiej armii?



A może byś tak :idzwch*j: ze swoją propagandą na inny portal. Na przykład pisany cyrylicą?

Cryo

2022-04-16, 08:05

Typowa baba w wojsku. Nikomu tam niepotrzebna, ale dobrze ciągnie albo ma krewnego na stołku.

Ryju1983

2022-04-16, 08:06
Saken napisał/a:

j***ć WP, teraz to same p*zdusie za żołd siedzą, kiedyś to szło się do armii może beton ale z zasadami...



Widać że tobie ładnie zj***li beret tym betonem. Poprostu byłeś j***ny w wojsku pewnie za cwaniakowanie i z tad takie poglądy. Ja byłem i dobrze wspominam.

CaptainTrips

2022-04-16, 08:06
nie no k***a ten gosciu jest naprawde uposledzony przeciez ta cala puszcza jest na wschodzie Polski, tzn na pierwsza linie ewentualnego frontu, co za tym idzie sk***iel ucieknie na zachod pewnie dolnyslask albo od razu niemcy, a oni tam zostana bronic jego plugawego domu zeby go ruscy predzej nie wyj***li, to nie jest tez wcale zabawne ze nasze wojsko w momencie kiedy wrog jest u bram nie zna podstawowych k***a j***nych zyciowych zasad. Mamy przej***ne

rutrar

2022-04-16, 08:31
ZlyPies napisał/a:

Słaba? Czyli chwilę potem dostała taki zastrzyk adrenaliny że zakręciła już bez klucza jedną ręką? Tylko zwróć uwagę w którą stronę ona próbowała zakręcić bezskutecznie kluczem a w którą zakręciła zawór.



W dalszym ciągu "słaba" płeć.
A dziadyga zamiast pomóc tylko doradza. Niedorobiony konsultant.

Cudak

2022-04-16, 08:37
Kto normalny wrzuca cokolwiek z OKOpress?

ph5i5

2022-04-16, 08:44
OkoPress … Nie zdziwiłbym się gdy Pan Brawo,
Bravo ten hydrant sam rozpieprzył, że by odpryski z GazWybu więcej zapłaciły za materiał o nieporadności Wojska Polskiego. Laska ten hydrant w końcu zakręciała, gdyby to przydażyło się jemu to sp***oliłby do swojej lepianki z krowiego gówna i schował pod zapchlonym łóżkiem.

Gromm

2022-04-16, 08:59
rutrar napisał/a:

tak mu zależy na wodzie, to mógłby pomóc. Widać, że kobitka słaba.
Ale jak któś tylko w gębie mocny...



Głupia, a nie słaba.

Adriano9

2022-04-16, 08:59
Nie mam zamiaru niczego ani nikogo hejtować. To tylko moje skromne zdanie.

Moja firma pracowała trochę dla pewnej wojskowej uczelni. Powiem Wam, że to było dość specyficzne doświadczenie. Niby ludzie wykształceni, niby na wysokich stanowiskach, niby komuna już dawno upadła, ale to wszystko wyglądało bardzo kiepsko. Wybujałe ego, ludzie kompletnie bez aktualnej wiedzy na temat swoich branż, każdy ma jakiś interes... Nie zdziwiłbym się gdyby tak wyglądało nasze wojsko.

Ktoś kiedyś powiedział "Polacy to tacy Rosjanie, którzy myślą, że są Francuzami". I żyjąc już na tym świecie trochę lat zaczynam zauważać, że część z nas mógłbym tak określić.