18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diomedes

2022-04-16, 10:55
Takafura napisał/a:

Paradoks w tym, że jakby co to ta dziewczyna będzie z Javelinem czatowała na ruskie MTLB bo przysięgała z narażeniem życia bronić... właśnie tego nagrywającego p*zdusia, murowanego uchodzę w pierwszej godzinie konfliktu z Rosją.



...ty tak poważnie ? ... dałbyś Javelina dziuni, która nie ogarnia jak zwykły hydrant zakręcić ? ... u ha ha... można sobie wyobrazić jakby na te ruskie czołgi naczatowała, pewnie strzelałaby w odwrotną stronę. Ze zwykłym kluczem to to się przewraca, a na wojnie miałoby się do czegoś przydać. Prędzej wybiłaby przypadkowo połowę swojego oddziału niż rozwaliła choć jedną maszynę wroga. Żenua.

rulas

2022-04-16, 10:58
Chyba nie poradziła sobie w łączności

FeeGiee

2022-04-16, 11:23
Chodzi p*zda z telefonem i nagrywa. Zamiast pomóc.

burunduk

2022-04-16, 12:29
Dot napisał/a:

kobita jak to kobita, troche ciamajda, troche nieporadna, ale ten cwany goguś co tak wiele płaci z podatków na wojsko i podobno inne sprawy, a nie na chodniki przed naszymi domami - bo sobie wybrał przecież na co płaci kolega, moglby pokazac brawo brawo jak to on potrafi, dziadki nasze w grobach sie przekrecaja, jak widza te wszystkie cwane p*zdy z telefonikami co piszczą jak szczeniaki gdy przyjdzie co do czego to mnie krew jasna zalewa, nawet jak baba robi glupote to koles powinien ogarnac sytuacje, a nie brawo brawo k***a... mocne w mordzie, pracowac nie trzeba bo milion+++, za 20 lat tu nie bedzie ludzi do pracy bo beda sami debile z alkoholowych zasilkow, moja stara uczy w szkole, rodzice debile, a dzieci jeszcze gorsze, na 25 - 5 ma przyszlosc, 5 jakos sobie tam radzi, 5 bedzie zamiatac ulice, a reszta potrzebuje orzeczenie o niepełnosprawności umyslowej i to tak szczerze, nie pierwszy i nie ostatni raz, a ja w pracy? trzech jest madrych, a reszty to ameby jak pewnie ja tylko ja jestem tego swiadomy i staram sie nie udawac czy cwaniakowac, ze jestem mądrzejszy niz inni
przykro mi, naprawdę że mamy tak mentalnie i intelektualnie zacofany teraz naród, nie musimy być głupi, już to nieraz pokazaliśmy, wystarczy trochę wiary w siebie i siły



Czyli kobiecie wolno się mylić ale facetowi już nie. No super podejście masz. Kobieta zarabia tak samo jak facet ale kobieta z jakiś względów może się mylić. I Ty szczurze śmiesz przedstawiać się jako inteligentna istota która coś więcej posiada świadomości i śmiesz coś mówić na temat polskości skoro sam jesteś osobą ułomną nie rozumiejąca czym jest świadomość. No ale już cię wyplusowali więc to jak walka z wiatrakami.

Sonal

2022-04-16, 13:51
rutrar napisał/a:

tak mu zależy na wodzie, to mógłby pomóc. Widać, że kobitka słaba.
Ale jak któś tylko w gębie mocny...



Nie słaba - tylko tępa. Od kiedy się zakręca w lewo?

to...........10

2022-04-16, 15:55
Juzwa napisał/a:

A może byś tak ze swoją propagandą na inny portal. Na przykład pisany cyrylicą?



A może zamiast kwiczeć o "cyrylicy" przyjmij łaskawie do wiadomości, że PiS niszczy kraj, wprowadza putinowskie standardy i skłóca Polskę z Zachodem co jest najbardziej na rękę ruskim?

Nobody82

2022-04-16, 15:58
wertuqq napisał/a:

Za samo wrzucanie materiałów z pedalskiego OKO Press powinieneś dostać po gębie.



To że wrzuciłem ten materiał nie oznacza że w jakiś sposób utożsamiam się z tym serwisem ani to, że popieram ich poglądy. Cała sytuacja wydała mi się śmieszna i tyle... Po co te spiny...

karwan17

2022-04-16, 17:03
Zamiast pomóc to woli pie**olic do telefonu.

tfujdiler

2022-04-16, 18:52
hahhaha j***ne murem za polskim mundurem

kap0

2022-04-16, 20:48
mwaski napisał/a:

Biorąc pod uwagę:
1. Organizację lotu do Smoleńska (przypomnę, lot był organizowany przez pisowską Kancelarię Prezydenta).
2. Stadninę koni w Janowie
3. Blok energetyczny w Ostrołęce (miliard złotych wywalony w błoto).
4. Polski Ład - 4 wersje w 4 miesiące, plus pełno drobnych poprawek i interpretacji
5. Stępkę od promu, na którą wydano miliony a zezłomowano za 120 tys.
6. Rozwalenie służb przez pisowców pod pretekstem "dekomunizacji" (np. ujawnienie listy polskich agentów).
i wiele, wiele innych niedopatrzeń i przekrętów, to jaki może być obecnie stan polskiej armii?



Biorac pod uwage 15,6 mld zł ktore zniknelo z OFE za poprzednikow nie ma na kogo glosowac.

ellsworth

2022-04-16, 21:18
Ta głupia p*zda na serio 'zakręcała' kran w drugą stronę? W sumie nie powinienem się dziwić. Do wojska idą tacy co byli za głupi, żeby nadawać się do czegokolwiek, więc podostaje im żeby ktos nimi dyrygował.

juve1974

2022-04-16, 21:49
Dot napisał/a:

, a reszta potrzebuje orzeczenie o niepełnosprawności umyslowej


I powiem ci więcej. Tych 5 kretynów zazwyczaj trafia na kierownicze stanowiska.

Oby ta żołnierka nie musiała kiedyś tej c**y bronić.

Anonimowyja

2022-04-16, 22:02
Zasuwę zakręca się zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara. Może i przypał, ale na miejscu gościa bym podszedł i pomógł zakręcić, bo babkę zestresował i sama nie wiedziała co robić. Widzimy za to, że nie każdy się nadaje na kategorię "C" i nawet w lesie rozjedzie hydrant.
Kwestia mycia pojazdu w wyznaczonym miejscu - ona sama tam nie pojechała, tylko pewnie dostała konkretny rozkaz.

jajo245

2022-04-16, 22:02
jebac baby w MONie

karinawaw

2022-04-16, 23:52
Nic mnie tak nie wk***ia jak tacy komentatorzy cwaniaki z za kamerki . Laska pewnie by spokojnie ogarnęła co miała do ogarnięcia ale jak jej taki imbecyl ciągle łazi i drażni to się pomyliła. Niech pierwszy rzuci kamieniem kto czegoś nie sp***olił jak mu ktoś patrzył na ręce i komentował. Gościu tez taki niby zmartwiony o to, że cenną wodę mu zapie**olili, ale palcem nie kiwnie żeby coś pomóc i jeszcze ma satysfakcje.
Taka mentalność sowiecka właśnie. Gościu mi przypomina tego debila na rowerku co w Warszawie chodzi i wk***ia ludzi