18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeszłość polityczna Donalda Tuska

Koli • 2010-12-28, 14:26
Jak w temacie...

A co na to wyborcy PO?
Wstawią kolejny filmik o tym, jak bardzo Kaczyński jest niski...

mesiash

2010-12-28, 14:33
tyle błędów ile tu jest to aż strach. Poza tym Jarek poległ przez głosowanie, a nie się podał. Autor ma znikomą wiedzę i jeszcze wyciąga wnioski spod dużego palca.

Pojechawszy

2010-12-28, 15:01
W ch*j sadystyczne ... ch*j mnie ta polityka, idz bronic krzyża!

szubuś

2010-12-28, 15:04
Koli napisał/a:

Kaczyński jest niski...



z tym się zgodze

Pomidor

2010-12-28, 15:05
Jaosław, jak został nazwany przez autora (nie wiem czy celowo, bo czytając w miejscu r jakoś mi przerwa wychodzi), jak napisał kolega wyżej poległ w wyborach. Co do niewywiązywania się z obietnic PO jest chyba pierwszą partią, która nie wycofała się z obietnic poprzedników, a konkretnie PiS-u o podwyżkach dla nauczycieli między innymi. Nie mam nic do prywatyzacji. Na koniec - nie jestem zwolennikiem żadnej partii ale akurat co do agresywnej opozycji w dniu dzisiejszym widzę to trochę na odwrót.

A odbiegając od tematu -nie czytaj początku komentarza bo to nie miejsce na polityczne spory - miałem nadzieję, że będzie śmieszne - zawiodłem się - brak piwa.

Jednak Ja-osław mnie ciut rozbawił.

szefooo

2010-12-28, 16:11
k***a polityka to nie makao. Każda partia chce mieć pełnię władzy.

Można by nakręcić podobny film o chciwości, kłamstwach i chamstwie PiSu a potem umieścić go w internecie ale nie ma jeszcze na świecie tak wielkiego serwera.

nsa

2010-12-28, 16:17
znowu RFAD? :) myślałem, że sobie już dali wszyscy z tym spokój ;)
ale widać, że ktoś ćwiczy Microsoft Movie Maker:) tzn. chyba dostał laptopa na ch*jinke;)

djoshin

2010-12-28, 19:23
a ja jestem zdania że frajerów trzeba golić z kasy j***ć system jabać zusy oni mnie okradają to musze sobie przyciupać na lewo ch*j im w dupe nie ma się łba na karku to sorry klepaj bide ja nie bede Tadek z Torunia to jest kolo ile on trzepie kasy na tych frajerskich łbach to sie w pale nie mieści pozdro

koniecko_t

2010-12-28, 20:00
zapomniał sie cudak podpisać PIS, a tak to dobra ta armia pisu jak już na sadystów próbują działać :roll:

dr_dex

2010-12-28, 20:27

Pawian

2010-12-28, 23:02
o k***a jakie prawdy objawione... normalnie się posrałem z wrażenia.
A kaczyńscy w ilu partiach byli? Wiem o PC, AWS i PIS. Tyle samo co Tusk. I co w tym złego?

Lala

2010-12-29, 00:09
szefooo napisał/a:

Można by nakręcić podobny film o chciwości, kłamstwach i chamstwie PiSu a potem umieścić go w internecie ale nie ma jeszcze na świecie tak wielkiego serwera.


Oni wszyscy mają brudne łapska. Gdyby, któraś z tych dwóch partii była czysta to druga przestała by istnieć. W normalnym kraju szefom obu rządów (i za pisu i po) postawiono by zarzuty co najmniej o niegospodarności. Kłóćcie się dalej zmanipulowane cepy. Niedługo będzie jak w usa. Dwie partie do wyboru. Co roku "zmiana" przy władzy druga partia dostaje i tak stołki.

szefooo

2010-12-29, 00:28
@up < dobrze gada. Polać jej.

Apollo

2010-12-29, 01:50
Lala napisał/a:

Niedługo będzie jak w usa. Dwie partie do wyboru.



Nie będzie bo gdzie trzech Polaków tam pięć partii ;)
No i na czarnego prezydenta nie ma zgody ... póki my żyjemy...

pr...........as

2010-12-29, 02:57
widzę, że psy PiSu znają już Requiem for a dream tyle, że już ten kawałek mnie wk***ia po tych wszystkich "odkrywczych filmikach"