18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeszłość polityczna Donalda Tuska

Koli • 2010-12-28, 14:26
Jak w temacie...

A co na to wyborcy PO?
Wstawią kolejny filmik o tym, jak bardzo Kaczyński jest niski...

GolebieDwa

2010-12-29, 20:47
Jest Chyła, jest impreza ;D

Bakcyl

2010-12-29, 20:57
Propaganda jak na broszurce PiSu. Pewnie stamtąd autor czerpał wiedzę.

ma...........ol

2010-12-29, 21:00
o k***a, ale tu komentarzy jak śniegu naj***ło
niby taka ściema żeby sadistica do polityki nie mieszać, ale jeden Tusk się pojawił i już ma największy stosunek ilości komentarzy do ilości piw w powojennej historii Polski

yadam

2010-12-29, 21:03
najlepiej przywrocic Kazika Wielkiego

SharpSe

2010-12-29, 21:04
Co za ch*j to wrzucil. c**a smierdzaca ci w pysk brudasie i ch*j ci na grob w Nowym Roku!!!!

Lala

2010-12-29, 21:09
gwindak napisał/a:

Co za ch*j to wrzucil. c**a smierdzaca ci w pysk brudasie i ch*j ci na grob w Nowym Roku!!!!


Bluzgasz jak pracownicy/robotnicy w firmie u mojego Miśka. Jak się dowiem który to ty to powiem żeby cię zwolnił prostaku.

Koli

2010-12-29, 21:13
Ja tylko student z Nigeria, nie mam prawa głosować. Jestem poprostu obiektyw do wasza polityki. Ja zauważam, że w polska to temat bardzo delikatny.

Airwolf

2010-12-29, 21:17
Zastanawia mnie jeden fakt: To strona całkowicie poświęcona humorowi, rozrywce. Więc, pytam się do ch*ja: Co za k***a wrzuciła ten film?

A co do partii: PO i PIS - Jeden ch*j!

A co do autora, który raczy zaśmiecać ten serwis takimi pie**olonymi filmikami:


Lala

2010-12-29, 21:22
Airwolf napisał/a:

Zastanawia mnie jeden fakt: To strona całkowicie poświęcona humorowi, rozrywce. Więc, pytam się do ch*ja: Co za k***a wrzuciła ten film?

A co do partii: PO i PIS - Jeden ch*j!

A co do autora, który raczy zaśmiecać ten serwis takimi pie**olonymi filmikami:

TU BYŁ JAKIŚ ZRYTY FILMIK


Przecież non-stop tutaj jest coś wrzucane na pis i nikt nic takiego nie pisze. Dopiero jak coś na PO lub tuska to od razu oburzenie.

Airwolf

2010-12-29, 21:26
Jeśli jest jakiś śmieszny filmik, wpadka to rozumiem. Nie jakieś filmy propagandowe na temat danej partii.

SharpSe

2010-12-29, 21:34
@Lala Bluzgasz jak pracownicy/robotnicy w firmie u mojego Miśka. Jak się dowiem który to ty to powiem żeby cię zwolnił prostaku.

Jak ten twoj Misiu ma burdel to k***y powinny tanczyc na stolach a nie siedziec na sadisticu a jak cie slownictwo razi laleczko to zaloguj sie na samosi

Lala

2010-12-29, 22:01
gwindak napisał/a:

@Lala Bluzgasz jak pracownicy/robotnicy w firmie u mojego Miśka. Jak się dowiem który to ty to powiem żeby cię zwolnił prostaku.

Jak ten twoj Misiu ma burdel to k***y powinny tanczyc na stolach a nie siedziec na sadisticu a jak cie slownictwo razi laleczko to zaloguj sie na samosi


Ciekawe czy byłbyś taki mocny żeby powiedzieć mi to w twarz. Zapewne popuściłbyś ze strachu na widok mojego Misia.
A mój Miś ma firmę budowlaną, co zresztą powinieneś wiedzieć bo pracujesz w niej jako robol. Na pewno nie jesteś którymś z kierowników bo oni nie mówią tak jak ty obszczy-murze.

sveq

2010-12-29, 22:02
Ludzie, ale kto k***a powiedział, że skoro nie popierasz Tuska i PO to znaczy, że jesteś za PiS'em? Suma sumarum każda partia polityczna jest do dupy, ale to co odpie**ala PO to już szczyt. Na chwilę obecną bardzo żałuję, że na nich głosowałem. W moim podpisie jest link, w którym liczone są wszystkie spełnione obietnice. Komorowski z Tuskiem poprosili o 500 dni na spełnienie obietnic. Zobaczcie ile spełnili do tej pory.

Koli

2010-12-29, 22:10
sveq napisał/a:

Ludzie, ale kto k***a powiedział, że skoro nie popierasz Tuska i PO to znaczy, że jesteś za PiS'em? Suma sumarum każda partia polityczna jest do dupy, ale to co odpie**ala PO to już szczyt. Na chwilę obecną bardzo żałuję, że na nich głosowałem. W moim podpisie jest link, w którym liczone są wszystkie spełnione obietnice. Komorowski z Tuskiem poprosili o 500 dni na spełnienie obietnic. Zobaczcie ile spełnili do tej pory.



Wreszcie ktoś trzeźwo myślący.
Pozdrawiam.

wexors

2010-12-29, 22:12
nsa napisał/a:

znowu RFAD? :) myślałem, że sobie już dali wszyscy z tym spokój ;)
ale widać, że ktoś ćwiczy Microsoft Movie Maker:) tzn. chyba dostał laptopa na ch*jinke;)



błagam po raz 30 , to nie jest RFAD. RFAD to tytuł j***nego filmu a utwór to Lux Aeterna niszowego mało znanego artysty Wolfganga Amadeusza Mozarta chociaż w trakcie pisania mu się zmarło na śmierć, :roll:

przyj***li się a nikt nawet nie raczył sprawdzić jak to sie poprawnie nazywa