18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeszłość polityczna Donalda Tuska

Koli • 2010-12-28, 14:26
Jak w temacie...

A co na to wyborcy PO?
Wstawią kolejny filmik o tym, jak bardzo Kaczyński jest niski...

Bezsumienny

2010-12-29, 22:17
@Lala

A co Twój zajebisty w cipe MISIU otwiera sieć burdeli w której będziesz główną atrakcją?

SharpSe

2010-12-29, 22:26
@Lala

Moze i ten twoj Pedobear na 2m i 160kg wagi nie wiem. Tobie bym to powiedzial w buzke napewno. Zaloze sie ze cie utrzymuje i kupuje rozne drobne upominki. Czyli ma cie za k***e tylko takich wyzszych lotow. Pewnie ten Misi siedzial troszke w rajhu albo ch*j wie gdzie i tam cie zachaczyl albo u siebie we wsi. Wakacje pewnie w Egipcie bo najtaniej, zima w Zakopcu. Ty pewnie jakies studium albo dopiero w planach. Powodzenia w zyciu mloda kurewko. Tak zeby zaspokoic twoja ciekawosc to nie pracuje tylko ludzie na mnie pracuja. Nie pozdrawim i sp***alaj

Airwolf

2010-12-29, 22:36
Lala, czy jak ty tam k***a masz - To nie jest forum dla ciebie, jeśli jesteś łagodną osobą - to nie dla ciebie. Samosia z Sadistic łatwo pomylić, tak samo się zaczynają. Jeśli, sądzisz - że tylko PIS można jeździć, gówno wiesz i się nie odzywaj. Nie wiem o co ci biega z tym misiem, co to k***a jest?

Prokurator

2010-12-29, 23:04
To świadczy tylko o tym,że wcześniej wyborcami byli ludzie myślący. A nie jak teraz idioci wybierający idiotów.

heartshade

2010-12-30, 00:33
JaOsław vel JAEK to jest gość :)

sylveck

2010-12-30, 00:55
Zajebista muza do tego czegoś. Dzięki temu podczas oglądania mam wrażenie, że czeka nas j***ny armagedon, choć to tylko pie**olenie o paru cwe*ach.

Tom'Ash

2010-12-30, 01:25
k***a mać. a kto nie dąży do pełni władzy w polityce? xD

tak jakby oskarżać wojsko polskie że w ostatniej wojnie dązyło do wygranej, albo mieć pretensje do studenta że dąży do zaliczenia sesji. ... ja pie**ole co ca idiota to wrzucił!

raficko4

2010-12-30, 06:50
Mam nadzieje że moderator tej strony usunie ten film ponieważ to jest strona sadistic a nie strona pis czy jakiegoś innego politycznego BADZIEWIA!!!!!

Lala

2010-12-30, 09:41
raficko4 napisał/a:

Mam nadzieje że moderator tej strony usunie ten film ponieważ to jest strona sadistic a nie strona pis czy jakiegoś innego politycznego BADZIEWIA!!!!!

To jest strona PO.

A do debili, którzy mnie nie zrozumieli. Kląć można, ale co drugie słowo na k to już przegięcie i obnaża płytkie życie autora i chęć bycia wyk***istym chociaż w internecie hahaha

A co do nazywania mnie dz**ką to
Cytat:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.



Poza tym nie wiem gdzie się podziewa jeden z moderatorów, który wlepiał warny za gadanie o kuchni. Jak on miał Condon?

Airwolf

2010-12-30, 09:50
Masz rację, ta strona została założona z rozkazu Donalda Tuska. Jej celem jest jawne krytykowanie i poniżanie innych partii niż wspaniałe PO. Przejrzałaś tą stronę! Jesteś wszechwiedząca, o pani! :lol:

Messal

2010-12-30, 12:46
Mi się wydaje, że celem każdej partii jest zdobycie władzy a że 17 lat czekał to cóż, pogratulować cierpliwości. Zresztą mało mnie obchodzi ta polityka, i tak nikt nie ma jaj żeby naprawdę coś zmienić :]

Olo131

2010-12-30, 14:33
Mi się wydaje, że celem każdej partii jest(ctrl+c ctrl+v), jest zaj***nie jak najwięcej kasy opie**alając się... Wejście uciekajcie z tego kraju ludzie... Ja sp***alam do Czech nabijać się z ich języka, jest zajebisty;p PP!!! pie**olić Polskę.

WujekHitler

2011-01-01, 16:24
Jest impreza.
Hitler to DJ.
Dj: - Jak się bawi prawa komora?
Żydzi: - Dobrze!
Dj: - No to gazu!

sveq

2011-01-02, 15:58
Lala napisał/a:

To jest strona PO.

A do debili, którzy mnie nie zrozumieli. Kląć można, ale co drugie słowo na k to już przegięcie i obnaża płytkie życie autora i chęć bycia wyk***istym chociaż w internecie hahaha

A co do nazywania mnie dz**ką to


Poza tym nie wiem gdzie się podziewa jeden z moderatorów, który wlepiał warny za gadanie o kuchni. Jak on miał Condon?



Idź ty lepiej do kuchni bo misiek głodny z roboty wróci a obiadu nie będzie to Ci wpie**oli. Tylko nie odwal lipy, żeby smacznie było.
Jaka strona PO? :idzwch*j:

Kriski

2011-06-04, 22:49
Politykujących powinno się automatycznie stąd wypier...lić