18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeszłość polityczna Donalda Tuska

Koli • 2010-12-28, 14:26
Jak w temacie...

A co na to wyborcy PO?
Wstawią kolejny filmik o tym, jak bardzo Kaczyński jest niski...

smilee

2010-12-29, 19:12
Nawet nie dokończyłe tego filmu, muzyka mnie wykończyła. Ale to tani chwyt: dać muzykę, która silnie kojarzy się ze złymi emocjami pod film dotyczący polityki. Extra.

Pastuch z Pakistanu

2010-12-29, 19:15
No i po co ten filmik tutaj? Tylko psuje humor ludziom wmawiającym sobie jakie to PO jest wspaniałe i obnaża ich frajerstwo :-/ A przecież wystarczy pluć na PiS i od razu można sobie przypiąć łatkę wykształconego i inteligentnego...

mpproject

2010-12-29, 19:15
ch*j z polityką ale warto na przyszłość wiedzieć kto nam podpie**ala ciężko zarobione pieniądze na piwo

Emanuel

2010-12-29, 19:33
tylko krowa nie zmienia zdania... wieć nawet nie czytam komentarzy ;-)

Mefju9

2010-12-29, 19:54
Nie chcę mi się czytać ale popieram :)

~tedwaha

2010-12-29, 19:56
A co dodałeś filmik po tym jak zobaczyłeś jakiś z Kaczyńskim?
W ping ponga idź se pograć lepiej

Earth

2010-12-29, 19:58
Filmów z taką muzyką nie oglądam - sp***alajcie.

A poza tym, ciekawi mnie, że PO wygrało wybory, czyli no nie ma ch*ja ale większość Polaków na nich głosowała, a teraz k***a "Jarek Jarek wyliżę ci dupę".

buszmen1

2010-12-29, 19:59
Kazdy kto twierdzi ze upadek stoczni to cos zlego dla Polski jest prepraszam bardzo, pie**olniety. Jesli ktos chce zabierac glos w dyskusji o ekonomii niech najpierw sprobuje zrozumiec zasady dzialania wolnego rynku, prawa popytu i podazy albo chociaz czym roznia sie keynesisci od monetarystow...

superfosfat

2010-12-29, 20:03
Skoro PiS zrezygnował z władzy pod domniemanym atakiem PO i doszło do ponownych wyborów w 2007 to co tam za cioty muszą być. Ja bym nie chciał przy władzy takich frajerów.
Rzecz leży zupełnie gdzie indziej w tym przypadku.

Inhiss

2010-12-29, 20:05
To jest straszne, że takie tematu trafiają tu i do tego się przebijają. Mamy na scenie politycznej dwie główne populistyczne partie, które ładnie się dopasowały. Robią trociny z mózgów zwykłych ludzi, którzy na nich głosują, a nawet robią takie filmiki.

My Polacy mamy many manię wybierania mniejszego zła i tu idealnie dopasowują się wspomniane partie opluwające się na wzajem cały czas. I h*j, że nic nie robią. Ważne jest to by pokazać, że ten drugi robi jeszcze mniej.

Ludzie sami są sobie winni. pie**olą od rzeczy że im źle i że powinno być lepiej. I własnie to całe "powinno" ich gubi. Zamiast słuchać innych i pozwalać im myśleć za siebie warto sięgnąć do źródeł i poczytać. Poznać programy różnych partii, dowiedzieć się że owych partii jest więcej niz 4 itp.

No i na koniec. Do tych wszystkich, którzy robią filmiki na temat jaki to Kaczor jest biedny bo Tusk jest zły lub jaki to Tusk jest biedny bo Kaczor jest zły:

WYpie**alAJCIE

HighEnd

2010-12-29, 20:09
dr_dex napisał/a:



hahahahahahahahahahahhahahahaha najbardziej trafny komentarz z jakim się w życiu spotkałem.... Panowie i Panie to nie czas i miejsce na tego typu problemy...

A tak poza tym, było to tak sadystyczne jak widok ku*asa u laski po ciągłym siedzeniu na sadolu...

:idzwch*j:

PS: może warto by było dodać możliwość "spoilerowania" w postach?

vass

2010-12-29, 20:11
Żałosne popiskiwanie cwe*i z PIS, lub oszołomów od JKM

Pykac

2010-12-29, 20:19
k***a jednak chorzy Fanatycy z Jebniętym mózgiem istnieją A ja myślałem ze tylko w bajkach mi mama opowiadała :idzwch*j:

silvero3

2010-12-29, 20:37
Jak ta muzyka mnie wqrwia.

Witkens

2010-12-29, 20:41
POJEBAŁO CI SIĘ Z KONTAKT24
żałosne.. cenzura historyczna polega na debilizmie Naszego pokolenia- nikomu nie chce się czytać i dochodzić do WŁASNYCH wniosków, a wszelkiej maści teorie spiskowe są powielane z takim natężeniem,że aż ch*j szczypie! piosenka w pełni oddaje stosunek sadistica do takiego gówna . nara