18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przerwane nabożeństwo

grandl • 2020-10-19, 16:40
Interwencja policji w jednej z kaplic.


N0laan

2020-10-19, 17:23
Przed prawem kazdy jest rowny ksiadz czy pies to bez znaczenia
Tak powinno byc
j***ny probodzcz robi z siebie męczennika .. .

Marianos_123

2020-10-19, 17:27
Brawo za profesjonalizm dla policjantów.

daniel1040

2020-10-19, 17:30
Mam w dupie co robią z tym księdzem, nikogo nie krzywdzą więc co mnie to - ale tutaj macie idealny przykład tego co wszyscy pochwalający to chcieli czyli państwo policyjne.

Czekam na wbijanie do domu policji aby sprawdzić czy się odpowiednio podtarłem.

albo wam na wigilie wbiją bo za dużo osób i łamanie obostrzeń Plandemicznych

ccv

2020-10-19, 17:33
Dobrze.... w/g boga wszyscy równi, to klecha też.... Religia to swąd na życie, jak żyjesz w państwie to się stosuj, czy mohamedy czy chrześcijanie czy inni ... wierz sobie w domu, ale stosuj się do zasad w państwie i społeczeństwie, jak nie, to wiadomo , spadaj. Nie narzucaj wiary i zarazy komuś... proste. Nie pozdrawiam księdza i tych wiarków....

Black Snake

2020-10-19, 17:38
daniel1040 napisał/a:

Mam w dupie co robią z tym księdzem, nikogo nie krzywdzą więc co mnie to - ale tutaj macie idealny przykład tego co wszyscy pochwalający to chcieli czyli państwo policyjne.
Czekam na wbijanie do domu policji aby sprawdzić czy się odpowiednio podtarłem.
albo wam na wigilie wbiją bo za dużo osób i łamanie obostrzeń Plandemicznych



Pół roku temu u mnie w mieście dostały cwe*e cynk, że ktoś handluje narkotykami. Ale nie wiedzieli dokładnie kto. 8 mieszkań dosłownie wywrócili do góry nogami, poodsuwali meble, powywracali stoliki, szuflady i ubrania wyj***li na ziemię... Oczywiście nie posprzątali.
Jeszcze mógłbym to zaakceptować, nawet wbili do 2, czy tam 3 patologicznych rodzin. Ale k***y niebieskie babci, która już do 90 dobija zrobili taki sajgon w domu...
Nic tylko wziąć te psiarśkie ścierwa i żywcem zakopać...
A no i zapomniałbym - kompletnie nic nie znaleźli.

Nabs

2020-10-19, 17:42
daniel1040 napisał/a:

Mam w dupie co robią z tym księdzem, nikogo nie krzywdzą więc co mnie to - ale tutaj macie idealny przykład tego co wszyscy pochwalający to chcieli czyli państwo policyjne.
Czekam na wbijanie do domu policji aby sprawdzić czy się odpowiednio podtarłem.
albo wam na wigilie wbiją bo za dużo osób i łamanie obostrzeń Plandemicznych



przyrównałeś podcieranie dupy z epidemią. brawo ty.

logika takich ludzi jak ty:
- maseczki? Nie! to okradanie mnie z wolności! państwo policyjne!
- 17% dochodowego i 21% vat? to już jest ok, byle nie maseczki, bo maseczki to zło

są dużo słuszniejsze powody do walki z państwem, maseczki zdecydowanie nie są jednymi z nich.

daniel1040

2020-10-19, 17:43
Black Snake napisał/a:

Pół roku temu u mnie w mieście dostały cwe*e cynk, że ktoś handluje narkotykami. Ale nie wiedzieli dokładnie kto. 8 mieszkań dosłownie wywrócili do góry nogami, poodsuwali meble, powywracali stoliki, szuflady i ubrania wyj***li na ziemię... Oczywiście nie posprzątali.
Jeszcze mógłbym to zaakceptować, nawet wbili do 2, czy tam 3 patologicznych rodzin. Ale k***y niebieskie babci, która już do 90 dobija zrobili taki sajgon w domu...
Nic tylko wziąć te psiarśkie ścierwa i żywcem zakopać...
A no i zapomniałbym - kompletnie nic nie znaleźli.



ale poczytaj komentarze, nagle policja bohater bo atakuje religię której tak modne jest nienawidzić (nie jestem katolem - po prostu nie bawi mnie nienawiść do czujejś wiary jeśli nie krzywdzi ona innych)
Ludzie ci są jak chorągiewki, teraz klaszczą a gdyby to był ich ksiądz/imam/pop to hwdp na 100%.
Bawi mnie to bardzo bo idą ciekawe czasy i takie akcje bedą się działy w naszych domach.

lakeroll

2020-10-19, 17:44
beka z Was którzy tak się jaracie tą akcja policji, ciekawie czy będziecie się tak cieszyć jak Wam w nowy rok albo inne święta wjebią się na kwadrat bagiety ma podstawie jakiegoś ch*jowego rozporządzenia

daniel1040

2020-10-19, 17:46
Nabs napisał/a:

przyrównałeś podcieranie dupy z epidemią. brawo ty.



bo moja srajtaśma ma dla mnie więcej wartości niż ta wasza plandemia - masz czytaj bo smierdzi od ciebie https://pastelink.net/1z94s


lakeroll napisał/a:

beka z Was którzy tak się jaracie tą akcja policji, ciekawie czy będziecie się tak cieszyć jak Wam w nowy rok albo inne święta wjebią się na kwadrat bagiety ma podstawie jakiegoś ch*jowego rozporządzenia



o to to

martils

2020-10-19, 17:48
hdposter napisał/a:

Powinni od razu wsadzać w kaftany razem z tymi ograniczonymi umysłowo wyznawcami. To są ludzie chorzy psychicznie bredzą coś o pejsatych mesjaszach i żydowskich gospodarzach.



Powinieneś wpaść pod tramwaj sp***olino umysłowa ! Dziadek uprawiał sobie magię z babciami, ale to nie znaczy że trzeba go targać za brak maseczki.

dr.goebbels

2020-10-19, 17:49
Uuuuu

Czuje że ktoś może roboty szukać. Koloratkowi policja, słabo to widzę...

Nabs

2020-10-19, 17:56
daniel1040 napisał/a:

bo moja srajtaśma ma dla mnie więcej wartości niż ta wasza plandemia - masz czytaj bo smierdzi od ciebie
o to to



twoja srajtaśma ma taką samą wartość jak twoje zdanie oraz zdanie wszystkich innych niedowiarków do kupy z płaskoziemcami i antyszczepionkowcami. wszyscy jesteście siebie warci.

btw jestem jednym z tych który miał te cięższe objawy wraz z zagrożeniem życia. sam po sobie wiem że można to bagatelizować i mówić że "to mnie nie dotyczy, bo jestem k***a specjalny", ale kiedy dojdzie się do etapu w którym walczysz o każdy oddech i boisz się zasnąć, bo boisz się że przestaniesz oddychać, to takie zjeby jak ty i ich wypociny tylko człowieka wk***iają. wk***iają że tacy ograniczeni ludzie w ogóle się wypowiadają i rozsiewają dezinformację i brednie.

daniel1040

2020-10-19, 18:00
Nabs napisał/a:

twoja srajtaśma ma taką samą wartość jak twoje zdanie oraz zdanie wszystkich innych niedowiarków do kupy z płaskoziemcami i antyszczepionkowcami. wszyscy jesteście siebie warci.
btw jestem jednym z tych który miał te cięższe objawy wraz z zagrożeniem życia. sam po sobie wiem że można to bagatelizować i mówić że "to mnie nie dotyczy, bo jestem k***a specjalny", ale kiedy dojdzie się do etapu w którym walczysz o każdy oddech i boisz się zasnąć, bo boisz się że przestaniesz oddychać, to takie zjeby jak ty i ich wypociny tylko człowieka wk***iają. wk***iają że tacy ograniczeni ludzie w ogóle się wypowiadają i rozsiewają dezinformację i brednie.



widać że nawet linku nie otworzyłeś a juz oceniasz. Jest to praca ponad 200 osób zbierających info o tym że koronka to jedna wielka ściema.
To co mówisz mozesz sobie zmyślać aby poprzeć agrument - nikt na śłowo tutaj nie wierzy ciołku. Czytaj a nie gadaj pierdół.
jacy k***a płasko ziemcy? jacy antyszczepionkowcy? ładujesz do jednego wora bo jesteś ograniczony czy ta twoja koronka juz mózg usmażyła?

tomgw

2020-10-19, 18:03
ojca mi wynieśli :(