18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przerwane nabożeństwo

grandl • 2020-10-19, 16:40
Interwencja policji w jednej z kaplic.


ti...........ax

2020-10-19, 18:12
daniel1040 napisał/a:

Mam w dupie co robią z tym księdzem, nikogo nie krzywdzą więc co mnie to - ale tutaj macie idealny przykład tego co wszyscy pochwalający to chcieli czyli państwo policyjne.

Czekam na wbijanie do domu policji aby sprawdzić czy się odpowiednio podtarłem.

albo wam na wigilie wbiją bo za dużo osób i łamanie obostrzeń Plandemicznych



Policja nie wbiła tam od tak tylko inni księża podobno wezwali żeby się pasożyta pozbyć. Więc w sumie to kościoła nie ruszyli tylko jakiegoś sekciarza bardziej. Poczytać czym to było a potem komentować

daniel1040

2020-10-19, 18:16
tihomax napisał/a:

Policja nie wbiła tam od tak tylko inni księża podobno wezwali żeby się pasożyta pozbyć. Więc w sumie to kościoła nie ruszyli tylko jakiegoś sekciarza bardziej. Poczytać czym to było a potem komentować



a to nie było tak?
https://pomorska.pl/policja-weszla-na-msze-w-poznaniu-i-wyprowadzila-ksiedza-bo-nie-przestrzegano-obostrzen-zobacz-nagranie-z-mszy-odprawionej-19/ar/c1-15242716
Ale nie wiem, nie znam się, nie lubie danonków.

w sumie to zna się ktos na arkanach kościoła chreścijańskiego i może powiedzieć co robił źle ten ksiądz w oczach innych sobie podobnych? Pytam z ciekawości

Ni...........ny

2020-10-19, 18:19
Akcja od: 1:37:15



purunkpustunk

2020-10-19, 18:21
Moim zdaniem to "rodobożanie" ich nasłali. Bo katole, i ich inne odłamy. Okupują słowiańszczyznę już ponad 1000 lat.

Nabs

2020-10-19, 18:23
daniel1040 napisał/a:

widać że nawet linku nie otworzyłeś a juz oceniasz. Jest to praca ponad 200 osób zbierających info o tym że koronka to jedna wielka ściema.
To co mówisz mozesz sobie zmyślać aby poprzeć agrument - nikt na śłowo tutaj nie wierzy ciołku. Czytaj a nie gadaj pierdół.
jacy k***a płasko ziemcy? jacy antyszczepionkowcy? ładujesz do jednego wora bo jesteś ograniczony czy ta twoja koronka juz mózg usmażyła?



ładuje do jednego wora ten sam typ ludzi - ludzi którzy łykają niezweryfikowane źródła i jeszcze ich używają jako argumentów. przeczytałem kawałek, niestety to jest bardzo kiepskiej jakości źródło, w dodatku wszystkie odnoszą się do stron pokroju onet/wp, w których na dobrą sprawę ludzie piszą co chcą. właśnie w taki sposób działają antyszczepionkowcy i płaskoziemcy. biorą jakieś gówno warte materiały i używają ich jako źródła prawdy. jedyne co udowodniłeś, to że wystarczy ci artykuł na onecie żeby zaspokoić twoje pragnienie nie istnienia covida.

zobacz na ironię, mi nie wierzysz w to co piszę, ale chcesz żebym uwierzył w to co gdzieś jakieś anonimy/pismaki pokroju onetu. na każdym kroku robisz z logiki prostytutkę. w odróżnieniu od ciebie i linka do pastebina, mam wypis ze szpitala, no ale tutaj również możesz użyć argumentu na poziomie płaskoziemców - spreparowane. więc jak widzisz, ludzie jak ty mnie wk***iają, nie mają pojęcia przez co ja czy inni chorzy prześliśmy, ale porównują noszenie maseczki do państwa policyjnego i odbierania wolności.

cały ten protest przeciwko maseczką przypomina mi protest przeciwko pasą bezpieczeństwa w samochodach. kiedy volvo w latach 50 "wynalazło" pasy bezpieczeństwa, amerykanie dumnie okrzyknęli to "pogwałceniem praw człowieka": https://www.nytimes.com/2020/10/15/us/seatbelt-laws-history-masks-covid.html no i kto taki nagłówek zostawił? to samo nytimes do którego linkuje twój pastebin. huh nawet do dzisiaj zjeby o to protestują: https://www.businessinsider.com/when-americans-went-to-war-against-seat-belts-2020-5

oshi28

2020-10-19, 18:26
Aż łezka mi się w oku zakręciła :lol:

bobek833

2020-10-19, 18:27
Te to było Zajebiste oby więcej takich akcji
:-)

Mikser19

2020-10-19, 18:30
Dla mnie nic złego nie robili, modlili się w prywatnym mieszkaniu więc policji ch*j do tego. Przesada z tym wynoszeniem. ch*jowo się robi nic już nie jest świętością powrót komuny

daniel1040

2020-10-19, 18:30
Nabs napisał/a:

ładuje do jednego wora ten sam typ ludzi - ludzi którzy łykają niezweryfikowane źródła i jeszcze ich używają jako argumentów. przeczytałem kawałek, niestety to jest bardzo kiepskiej jakości źródło, w dodatku wszystkie odnoszą się do stron pokroju onet/wp, w których na dobrą sprawę ludzie piszą co chcą. właśnie w taki sposób działają antyszczepionkowcy i płaskoziemcy. biorą jakieś gówno warte materiały i używają ich jako źródła prawdy. jedyne co udowodniłeś, to że wystarczy ci artykuł na onecie żeby zaspokoić twoje pragnienie nie istnienia covida.
zobacz na ironię, mi nie wierzysz w to co piszę, ale chcesz żebym uwierzył w to co gdzieś jakieś anonimy/pismaki pokroju onetu. na każdym kroku robisz z logiki prostytutkę. w odróżnieniu od ciebie i linka do pastebina, mam wypis ze szpitala, no ale tutaj również możesz użyć argumentu na poziomie płaskoziemców - spreparowane. więc jak widzisz, ludzie jak ty mnie wk***iają, nie mają pojęcia przez co ja czy inni chorzy prześliśmy, ale porównują noszenie maseczki do państwa policyjnego i odbierania wolności.
cały ten protest przeciwko maseczką przypomina mi protest przeciwko pasą bezpieczeństwa w samochodach. kiedy volvo w latach 50 "wynalazło" pasy bezpieczeństwa, amerykanie dumnie okrzyknęli to "pogwałceniem praw człowieka": no i kto taki nagłówek zostawił? to samo nytimes do którego linkuje twój pastebin. huh nawet do dzisiaj zjeby o to protestują:



Ale mam beke z tego że dalej nie zobaczyłeś co wysłałem, jakie onety jakie pismaki, daje im dowody a ten swoje - dobre panie koronka, ja też moge iść do szpitala z katarem i mi wyjdzie że mam koronke.
Ucinam rozmowę z Tobą bo to jest jak gra w szachy z gołębiem – poprzewraca wszystkie pionki, obsra całą planszę, a potem stanie na szachownicy i będzie się puszył, nie masz racji, nie masz wiedzy, nic nie przeczytałeś ale wiesz najlepiej BO JA MAM WYPIS ZE SZPITALA... no tragikomedia, noś tą swoją maskę, trzęś portkami ze strach przed złym wirusem i miej kija w dupie.
Słyszałem że takie czapki ze smigiełkiem ogdaniają wirusa - lepiej zamawiaj bo wykupią.

SuchyHarry

2020-10-19, 18:34
Covid ściemą nie jest, a wszyscy co pie**olą, że to spisek i głupoty, powinni być oddelegowani do pomagania w szpitalach. Skoro to dyrdymały, to na pewno koronki nie złapiecie :)

hdposter

2020-10-19, 18:38
martils napisał/a:

Powinieneś wpaść pod tramwaj sp***olino umysłowa ! Dziadek uprawiał sobie magię z babciami, ale to nie znaczy że trzeba go targać za brak maseczki.



sp***olona umysłowa to cię wydała na świat pajacu.

Ja...........wa

2020-10-19, 18:38
tontorek napisał/a:

k***a Raj dla moich oczu



A przyznasz się, że również widzisz taki "raj" jak bijesz konia do tęczowych ?

dominik283

2020-10-19, 18:43
Gdzie jest "KRZYŻ" dzięki temu PiS doszło do władzy teraz macie nauczkę co ten wasz Kaczyński znaczy:) władza absolutna, mogą robić co chcą A wy na nich głosujcie. Niedługo będziemy pierwsi na świecie z covidem tak nas przygotowali przez te parę miesięcy...

Nabs

2020-10-19, 18:46
daniel1040 napisał/a:

Ale mam beke z tego że dalej nie zobaczyłeś co wysłałem, jakie onety jakie pismaki, daje im dowody a ten swoje - dobre panie koronka, ja też moge iść do szpitala z katarem i mi wyjdzie że mam koronke.
Ucinam rozmowę z Tobą bo to jest jak gra w szachy z gołębiem – poprzewraca wszystkie pionki, obsra całą planszę, a potem stanie na szachownicy i będzie się puszył, nie masz racji, nie masz wiedzy, nic nie przeczytałeś ale wiesz najlepiej BO JA MAM WYPIS ZE SZPITALA... no tragikomedia, noś tą swoją maskę, trzęś portkami ze strach przed złym wirusem i miej kija w dupie.
Słyszałem że takie czapki ze smigiełkiem ogdaniają wirusa - lepiej zamawiaj bo wykupią.



w twoim pastebin są strony takie jak:
- nytimes.com amerykański odpowiednik onetu, źródło na poziomi 1 w skali 10
- dailymail.co.uk brytyjski odpowiednik faktów, źródło na poziomie 1 w skali na 10
- twitter.com - posty k***a na twitterze jako źródło faktów :facepalm:
- foxnews.com - amerykański odpowiednik faktów, źródło na poziomie 1 w skali na 10

dalej nawet nie chce mi się przeglądać tego ścieku informacyjnego. jeżeli takie źródła cię zadowalają, to możesz się z tym nie zgadzać, ale fakt jest taki że jesteś na poziomie płaskoziemców, których zadowala zmontowany filmik na youtube.

chcesz się osobiście przekonać czy covid istnieje? przejdź sie na izbę przyjęć najbliższego szpitala chorób zakaźnych, przywitaj sie z każdym tam siedzącym, niech na ciebie pokaszlą, po kichają, najlepiej wejdź bez maski itp. co ci szkodzi? Najwyżej będzie grypa, a to według ciebie nie jest przecież nic strasznego? idź proszę i udowodnij mi i sobie i wszystkim innym, zabierz ze sobą rodzinę, i wszystkich innych znajomych o podobnych przekonaniach i udowodnijcie mi wszyscy że covid to ściema. uprzedzając fakty - nie zrobisz tego, bo tak właśnie postępują ludzie którym fakty rozpie**alaja światopogląd.

daniel1040 napisał/a:

Ucinam rozmowę z Tobą



zrób przysługę mi i wszystkim innym, utnij jakąkolwiek rozmowę na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, oraz na tematy o których wiedze czerpiesz ze szmatławców pokroju nytimes/dailymail.

Pralpunkt

2020-10-19, 18:50
Rocznica zabójstwa Ks. Popiełuszki
Teraz wchodzą na mszę
Wracają lata 80 - siatę