18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przerwane nabożeństwo

grandl • 2020-10-19, 16:40
Interwencja policji w jednej z kaplic.


RoBoTRoN

2020-10-19, 21:12
razak napisał/a:

jeżeli cieszy cie to, że komukolwiek są odbierane prawa do normalnego funkcjonowania. To już sie nie mogę doczekać aż Ci sie wpie**olą te skundlone psy na chate jak będziesz siedział ze swoją matką i pił herbatkę no i zawiną Cie za to, że nie masz prawa tego robić bo nie jesteś tam zameldowany. W roli ścisłości Wyj***ne mam na kościół Wyj***ne mam na każdą religie, ale każdy kto popiera nasz rząd i to co robią te psy za 2.5k miesięcznie niech zdycha jak żydzi w Auschwitz Dajcie sobie dalej zakneblować mordy i tłumaczcie to sobie tak ( wole założyć niż sie kłócić i mieć problemy) j***ć Was wszystkich zniewolone k***y



Wywlekli go nie za brak maseczki, tylko za niewypełnianie poleceń organu bądź funkcjonariusza mającego do tego prawo - nie rób k***y z logiki. Dałby dowód, dostałby mandat albo odmówił i sprawa trafiłaby do sądu i byłoby po temacie... A tak to niczym nie różni się od patoSebusiów czy innych osiedlowych Karyn... Howg, rzekłem.

justincase999

2020-10-19, 21:30
Powinni pałą klechę potraktować, prewencyjnie. Babcie też do aresztu wpakować to może zmądrzeją. Kapłan, ja prdl... zwykły cieć mącący ludziom w mózgach.

notak

2020-10-19, 21:45
tontorek napisał/a:

k***a Raj dla moich oczu



zapytam tylko, a dlaczego

TrzyDwaJeden

2020-10-19, 21:46
Jeszcze jakieś k***y szarpią policjanta w trakcie interwencji. Powinien gazem między oczy psiknąć to by szmata jedna z drugą nauczyły. j***na sekta

luja27

2020-10-19, 21:48
notak napisał/a:

zapytam tylko, a dlaczego



Bo czarnego pedofila z kurewskiej mafii wyprowadzają

:!:
Już wiesz czy jakieś pytania

notak

2020-10-19, 21:51
no to lewaki

spinamy dupę

urywek filmu bez kontekstu i znajomości tematu

WAS PODNIECI

Funnek

2020-10-19, 22:03
Więcej takich akcji! Prosto do psychiatryka gdzie miejsce wszystkich swietojebliwych.

notak

2020-10-19, 22:03
wasz rzecznik


ra0mir

2020-10-19, 22:05
Bodziosowy111 napisał/a:

z tym Poznaniem to se kur... uważaj fraj..rze



Japa tam poznański pedale!

Ja...........ro

2020-10-19, 22:18
Czyżby pierwsza realna próba odseparowania wpływów kościoła od państwa polskiego?
k***a złoto!
kościoły pozamykane, za mało szmalcu na tace idzie, hajs sie konczy... to i wpływy czarnych się skończą. moze dzieki tej pandemii zrobi się z nimi porządek, tyle dobrego.

kenzol

2020-10-19, 22:39
tontorek napisał/a:

k***a Raj dla moich oczu



Tak jak ktoś wyżej napisał, rajem dla moich oczu będzie jak ci wbiją na chatę, bo dostaną donos od życzliwego sąsiada, że za dużo osób jest w mieszkaniu, bo mama z tatą przyjechali cię odwiedzić i siedzicie przy obiedzie razem. Brawo! Tak trzymać. Idźmy tą drogą.

sjaw

2020-10-19, 22:47
Baba nagrywająca sama zadzwoniła na policje a później czekała na rozwój akcji .
Pierwszy raz widzę aby ktoś nagrywał w czasie różańca.

Akki11

2020-10-19, 22:58
j***ny klęczał do samego końca.

ellsworth

2020-10-19, 23:10
Nabs napisał/a:

ładuje do jednego wora ten sam typ ludzi - ludzi którzy łykają niezweryfikowane źródła i jeszcze ich używają jako argumentów. przeczytałem kawałek, niestety to jest bardzo kiepskiej jakości źródło, w dodatku wszystkie odnoszą się do stron pokroju onet/wp, w których na dobrą sprawę ludzie piszą co chcą. właśnie w taki sposób działają antyszczepionkowcy i płaskoziemcy. biorą jakieś gówno warte materiały i używają ich jako źródła prawdy. jedyne co udowodniłeś, to że wystarczy ci artykuł na onecie żeby zaspokoić twoje pragnienie nie istnienia covida.
zobacz na ironię, mi nie wierzysz w to co piszę, ale chcesz żebym uwierzył w to co gdzieś jakieś anonimy/pismaki pokroju onetu. na każdym kroku robisz z logiki prostytutkę. w odróżnieniu od ciebie i linka do pastebina, mam wypis ze szpitala, no ale tutaj również możesz użyć argumentu na poziomie płaskoziemców - spreparowane. więc jak widzisz, ludzie jak ty mnie wk***iają, nie mają pojęcia przez co ja czy inni chorzy prześliśmy, ale porównują noszenie maseczki do państwa policyjnego i odbierania wolności.
cały ten protest przeciwko maseczką przypomina mi protest przeciwko pasą bezpieczeństwa w samochodach. kiedy volvo w latach 50 "wynalazło" pasy bezpieczeństwa, amerykanie dumnie okrzyknęli to "pogwałceniem praw człowieka": no i kto taki nagłówek zostawił? to samo nytimes do którego linkuje twój pastebin. huh nawet do dzisiaj zjeby o to protestują:



Najlepsze jest za to, że ty ślepo sam wierzysz w zupełnie absurdalne statystyki i źródła. Oto historia, którą znam z pierwszej ręki. W pewnej firmie jeden z pracowników miał koronę, szef więc posłał wszystkich na badanie na covid. Jedna dziewczyna jak pojechała na miejscu badania i zobaczyła że ma czekać ileś godzin to popie**oliła sprawę i pojechała do domu. Po dwóch dniach do niej dzwonią (przypominam, że mieli dane, bo szef wszystkich zapisał na to badanie) i mówią, że jej test wyszedł pozytywnie (sic!!!). No cuda, kobieta ma pozytywny wynik badania, na które się nawet nie stawiła!!! I cyk, kolejna osoba do statystyk chorych, kolejne oczko w górę.