18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przerwane nabożeństwo

grandl • 2020-10-19, 16:40
Interwencja policji w jednej z kaplic.


luja27

2020-10-19, 23:11
Akki11 napisał/a:

j***ny klęczał do samego końca.



Z Kleczenia do laski w seminarium miały praktykę doustną

:!:

Cryo

2020-10-19, 23:19
Już możecie skończyć wiwatować. Pałkarze nie weszli tam, bo traktują wszystkich równo. Przyszli tylko dlatego, że inni koledzy w czarnych kieckach próbują go wykurzyć.

htr83

2020-10-19, 23:33
mój szacunek do policji właśnie wypie**olił w kosmos

luja27

2020-10-19, 23:43
htr83 napisał/a:

mój szacunek do policji właśnie wypie**olił w kosmos



To idź się pomodlić za to tylko pamiętaj żeby kaganiec posłusznie założyć

:!:

michalk0072

2020-10-20, 02:22
Zawsze zastanawiało mnie skąd w u nas (także na sadisticu) tylu obrońców sekty watykańskiej.

luja27

2020-10-20, 02:28
michalk0072 napisał/a:

Zawsze zastanawiało mnie skąd w u nas (także na sadisticu) tylu obrońców sekty watykańskiej.



Skąd? świnki w seminarium ogladaj i komentują

:!:

jajcu111

2020-10-20, 02:48
Ja pie**ole, typ dosłownie modlił się o taką interwencję. Wreszcie mógł zrobić z siebie j***nego męczennika i jeszcze jak go wyprowadzali gdy stare baby wtórowały temu tym ich piskiem, jakby je ktoś prądem j***ł. Nie mam nic do wiary samej w sobie, ale tutaj profesjonalna interwencja policji przyniosła autentyczny uśmiech na mą twarz.

marinis

2020-10-20, 03:26
POLICJANT - "Jestem umundurowanym funkcjonariuszem"

KSIĄDZ - "Ja też mogę kupić na Allegro taki strój"

yoyobart

2020-10-20, 05:16
koło ch*ja mi lata kościół,klechy i zabobony. Ale w przeciwieństwie do większości sadoli,ja lata komuny pamiętam i to co obejrzałem teraz , przypomniało mi tamte obrazki. ch*j z księdzem i babciami,ale k***a jakim prawem policja pacyfikuje prywatne spotkania religijne? To jak będę chlał w domu,z kumplami bez maseczek ,to też mi wjadą na chatę?



kenzol

2020-10-20, 07:12
yoyobart napisał/a:

koło ch*ja mi lata kościół,klechy i zabobony. Ale w przeciwieństwie do większości sadoli,ja lata komuny pamiętam i to co obejrzałem teraz , przypomniało mi tamte obrazki. ch*j z księdzem i babciami,ale k***a jakim prawem policja pacyfikuje prywatne spotkania religijne? To jak będę chlał w domu,z kumplami bez maseczek ,to też mi wjadą na chatę?



To nie jest jego prywatne spotkanie w prywatnym domu jednak, tylko zorganizował sobie nielegalnie nabożeństwo w domu należącym do zakonu Salezjan, którego nie chce opuścić. I to Salezjanie wezwali policję. Dziki lokator, który urządza sobie nielegalne msze w wynajmowanym pokoju i udaje księdza.

Smokw

2020-10-20, 08:26
A z chłopaczkami na ulicy to już nie dali sobie rady.

ProVVe

2020-10-20, 08:42
MaciejLubicz napisał/a:

A to nie ten sam ksiądz xd



Taaaa to ta sama p*zda, a na sadolu pod tym filmikiem policja została zjedzona ze sa ciotami. Teraz ten ku*asiarz sie doigrał

Ps. Osobiście zabieranie kogoś za brak maseczki powinno być z miejsca traktowane jak ograniczenie swobod i kolesie powinni być wyj***ni z roboty, ale tutaj trzeba zrobić wyjątek bo nie trawie tego sk***ysyna vo się tak wcześniej rządził

Ni...........ny

2020-10-20, 09:14
ellsworth napisał/a:

Najlepsze jest za to, że ty ślepo sam wierzysz w zupełnie absurdalne statystyki i źródła. Oto historia, którą znam z pierwszej ręki. W pewnej firmie jeden z pracowników miał koronę, szef więc posłał wszystkich na badanie na covid. Jedna dziewczyna jak pojechała na miejscu badania i zobaczyła że ma czekać ileś godzin to popie**oliła sprawę i pojechała do domu. Po dwóch dniach do niej dzwonią (przypominam, że mieli dane, bo szef wszystkich zapisał na to badanie) i mówią, że jej test wyszedł pozytywnie (sic!!!). No cuda, kobieta ma pozytywny wynik badania, na które się nawet nie stawiła!!! I cyk, kolejna osoba do statystyk chorych, kolejne oczko w górę.



No i czego to dowodzi twoim zdaniem ? Bo ja podejrzewam że sanepid który do tej pory sprawdzał sobie budki z kebsem, dziś musi obsługiwać 40-50 tys ludzi dziennie taką samą ilością pracowników. To jest oczywiste że przy takim zapie**olu będą pomyłki.
A ty tu spiski węszysz.

Przemas922

2020-10-20, 11:17
hhahahaha bardzo dobrze

pizmak289

2020-10-20, 11:34
Bardziej modne od j***nia fanatycznych katoli stało się foliarstwo, gdzie ludzie myślą, że maseczki są po to, by nas pod truć, a ta cała epidemia, żeby po cichu stawiać maszty 5g. W łeb się jebnijcie tak samo jak ten ksiądz fanatyk, który podobno stracił uprawnienia do prowadzenia mszy za łamanie przepisów, a mimo to nadal to robi i zasłania się religią. Dobrze policjanci zrobili, było już kilka interwencji i się klecha nie nauczył, no to ma.