18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przepuście świętego

nowynick • 2019-12-13, 12:07
ręce opadają na reakcję mieszkańców tego zadupia



SQRW3L_ponury

2019-12-14, 12:45
poligon6 napisał/a:

A co tu jest takiego ciemnego?Że wierzą w jakiegos pustynnego bozka i dają się robi w ciula karabasowi?
Na zachodzie sa wrózki, plaskoziemcy, antyszczepionkowcy, jakies popie**olone sekty.



Tyle że na zachodzie żadna wrózka czy inny sekciarz nie ma podpisanego konkordatu gwarantującego wpływy ochrone i kasę - wiec to takie puste pie**olenie (czyli standard) ze u nas jest lepiej - tak jakbysmy my nie mieli również swoich antyszczepionkowców i płaskoziemców...

OxY

2019-12-14, 13:04
Te zeznania dzieci są przerażak***ające.

Belweder

2019-12-14, 15:56
pafcio80 napisał/a:

hmm.. gdzieś już to słyszałem. @Belweder, czy to ty?



Jeśli nie zgadzam się z tymi chorymi umysłowo starymi babami to znaczy, że wyglądam jak ten klaun z filmiku ? Albo jeśli nie popieram nadużyć kościoła to znaczy, że jestem gejem? Głupi jesteś czy jak? Nie jestem za wieloma rzeczami, które dzieją się w Polsce. Morawiecki w Brukseli gada, że Polska to biedny kraj a w tv leci jaki to mamy wspaniały wzrost gospodarczy i jak pkb leci w górę. Zakupy za 150 zł w biedronce to prawie nic się nie kupi. Płace ile niby wzrosły w stosunku do wzrostu innych produktów? Wszystko poszło ostro w górę z cenami a wypłaty ile podnieśli ? 200 zł brutto przez 4 lata ? Mam do czynienia z obecnym przemysłem i po prostu jestem już zmęczony tym co się dzieje i tym jak ludzie są tępi i ślepi.

PieronJasnySzlag

2019-12-14, 16:04
#unreall - Kolego o niektórych rzeczach się po prostu wie bo świat jest mały. Kubuś W naprawde jest gejem o skłonnościach pedo. Rozumiem że muszą napisać o tym w gazecie wyborczej żebyś uwierzył? Tak jak kler milczy o swoich grzechach tak świat elit celebrytów też milczy.Śmieszne jak niedawno lewicowe elity usprawiedliwiały Polańskiego. Ręka ręke myje.

Belweder napisał/a:

Tu nie trzeba opierać się na większej ilości źródeł. Stare pokolenie to 80% wredne k***y, które latami niszczyły kraj i niestety dalej to robią. Obłąkane babcie, które jedynie co widzą to świętego księżulka, bo przecież on nic nie mógł złego zrobić - bo jest księdzem nie ? Młodzież zła. Pis wspaniały bo daje. O ekonomi to świnia w korycie więcej od nich wie a nie ma głosu, więc dlaczego one mają? Do wiary nie mam nic ale tą całą piękną instytucję nazywaną kościołem i moherowe berety to bym wyj***ł w p*zdu.


Zidiocenie to ogólnie przypadłość starszego wieku bez względu na wiare czy przekonania. Taka kolej losu że na jesień życia człowiek głupieje. Kiedyś mieliśmy moherowe berety, dziś mamy stare KODziarskie baby. Dokładnie ten sam poziom.
Za 30 lat jak dożyjemy to my będziemy odpie**alać idiotyzmy a młode pokolenie będzie na nas patrzeć jak na pojebów.

Smokw

2019-12-15, 00:05
Belweder napisał/a:

Jeśli nie zgadzam się z tymi chorymi umysłowo starymi babami to znaczy, że wyglądam jak ten klaun z filmiku ? Albo jeśli nie popieram nadużyć kościoła to znaczy, że jestem gejem? Głupi jesteś czy jak? Nie jestem za wieloma rzeczami, które dzieją się w Polsce. Morawiecki w Brukseli gada, że Polska to biedny kraj a w tv leci jaki to mamy wspaniały wzrost gospodarczy i jak pkb leci w górę. Zakupy za 150 zł w biedronce to prawie nic się nie kupi. Płace ile niby wzrosły w stosunku do wzrostu innych produktów? Wszystko poszło ostro w górę z cenami a wypłaty ile podnieśli ? 200 zł brutto przez 4 lata ? Mam do czynienia z obecnym przemysłem i po prostu jestem już zmęczony tym co się dzieje i tym jak ludzie są tępi i ślepi.



Pięknie wszystko poprzekręcałeś. idź najpierw obejrzeć co mówił Morawiecki. Całe wystąpienie, a później przeczytaj co Ty napisałeś. I przestań chlać tyle to ci rachunki z Biedry zmaleją bo naprawdę jak odejmiesz fajki i alko to nie wiem na co Ty chcesz wydawać więcej niż 150 złotych. no chyba, że masz liczną rodzinę to idź w końcu po te 500 plus, a nie obrażasz się na wszystkich wkoło. aha i głosowałem na PIS, ale raczej daleko mi do starości.

Kot_Schrodingera

2019-12-15, 00:35
Ja pie**ole jakie tu debile na tym sadisticu siedzą, podsuneli wam prowokacyjny materiał i łykacie wszystko jak pelikany. Polska to jednak ciemny naród. Tu nigdy nie będzie dobrze. Coraz bardziej jestem przekonany o tym, że trzeba tu jakiejś żydowskiej albo niemieckiej ręki, żeby tym społeczeństwem rządziła. Prowokacja na najniższym poziomie. A barany łykają. Zapamiętajcie sobie jedno. Świat jest podzielony na Panów i wasali., na manipulatorów i manipulowanych. Pokazują wam gówno ,a wy to łykacie i tak w kółko. Oni mają z tego profity a wy macie wyprane mózgi. Uczcie się technik propagandowych bo zginiecie na tym świecie. Jobla idzie dostać w tej polszy.

poligon6

2019-12-15, 10:15
TranzystorWyklęty napisał/a:

Kasta, klika i teorie spiskowe. O ile z Sadowskim rzekomo to prawda, to podaj przykład jakiegoś zgłoszenia molestowania przez pozostałych, których wymieniłeś. Przecież Niezależna itp nie odpuściłyby tematu, a ewentualne ofiary na pewno nie milczałyby. Szczególnie teraz, gdy TVP jest prawdziwie narodowa i wszelkie lewackie wynaturzenia nie są tematem tabu.



Nie rozbawiaj mnie. Molestowanie przez klechy też kiedyś było tematem tabu. I pisałem z korzystania z dziecięcych prostytutek.. A co wypłynie po latach jak z klechami to inna sprawa. Żyj dalej w bajce ze celebryci nie jebia dzieci.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Tyle że na zachodzie żadna wrózka czy inny sekciarz nie ma podpisanego konkordatu gwarantującego wpływy ochrone i kasę - wiec to takie puste pie**olenie (czyli standard) ze u nas jest lepiej - tak jakbysmy my nie mieli również swoich antyszczepionkowców i płaskoziemców...




LOL "Skull and bones". Scjentolodzy i kilka innych poj***nych sekt ma wpływy na rządy i zrzesza wpływowych ludzi. Nie potrzebuja umów.

ellsworth

2019-12-15, 18:45
poligon6 napisał/a:

Zabawny jesteś, chcesz adresy gdzie odbywa się dziecięca prostytucja? Paradny jesteś. LOL.



Ja jestem zabawny? To ty się objawiłeś jako odźwierny dziecięcych burdeli, który wie gdzie kto i kiedy chadza, tylko jak o konkrety pytam, to już tylko same wykręty pozostają.

poligon6

2019-12-16, 08:22
ellsworth napisał/a:

Ja jestem zabawny? To ty się objawiłeś jako odźwierny dziecięcych burdeli, który wie gdzie kto i kiedy chadza, tylko jak o konkrety pytam, to już tylko same wykręty pozostają.



Jednak dobrze pisali, jestes debilem.

Wiewór

2019-12-16, 08:51
Wypracowaliśmy pewien postęp w świadomości użytkowników sadistica.
Nikt już nie próbuje negować, że księża pie**olą dzieci i są j***nymi odrażającymi zbolami.
Na obronę kościoła używa się teraz argumentu, że inni też pie**olą. Dla mnie to nie argument ale trudno.
Bardzo mnie cieszy taki obrót sprawy.
Jeszcze parę lat terapii i katlibowie zrozumieją, że karą za pedofilię jest więzienie a nie przeniesienie na inną parafię.
Tylko cela jedynka. Bo jak zamkniemy księdza z gitami to będzie im pałę opie**alał, nadstawiał otwór do rżnięcia i jeszcze menda pomyśli, że takie pedałowanie to nagroda.

ellsworth

2019-12-16, 21:01
poligon6 napisał/a:

Jednak dobrze pisali, jestes debilem.



Dobrze to ja pisałem, że tylko potrafisz pie**olić głupoty wyssane z palca, ale jak powiem "sprawdzam" to wychodzi, że ch*ja wiesz, w dupie byłeś i gówno widziałeś.

poligon6

2019-12-17, 09:27
ellsworth napisał/a:

Dobrze to ja pisałem, że tylko potrafisz pie**olić głupoty wyssane z palca, ale jak powiem "sprawdzam" to wychodzi, że ch*ja wiesz, w dupie byłeś i gówno widziałeś.



Łeb sobie sprawdź już ktoś ci napisał. Adresy domowe dilerów tezs chcesz ? Panie "sprawdzam
" LOL.

ellsworth

2019-12-17, 19:20
poligon6 napisał/a:

Łeb sobie sprawdź już ktoś ci napisał. Adresy domowe dilerów tezs chcesz ? Panie "sprawdzam
" LOL.



A co, też znasz? k***a, czego ty nie znasz! Pewnie kody do walizek atomowych Trumpa też masz. Idźże bajkopisarzu, takie śmiemy to możesz dzieciom w przedszkolu sprzedawać, choć pewnie nawet one cię wyśmieją.

poligon6

2019-12-17, 20:13
ellsworth napisał/a:

A co, też znasz? k***a, czego ty nie znasz! Pewnie kody do walizek atomowych Trumpa też masz. Idźże bajkopisarzu, takie śmiemy to możesz dzieciom w przedszkolu sprzedawać, choć pewnie nawet one cię wyśmieją.



LOL dziecieca prostytucja nie istnieje. Ładnie pojechany jesteś.

kaminskyco

2019-12-19, 17:15
Pedofil to pedofil... Nie ważne w jakiej profesji. I nie nie jestem za zabijaniem. Jestem za społecznymi dyżurami nad takim śmieciem. To znaczy ja biorę wtorki, czwartki i niedzielę a Ty poniedziałki, środy, piątki i soboty. I możemy zrobić mu wszystko tylko nie zabić. W razie czego za drzwiami czeka lekarz, żeby mu pomóc. Ale kara śmierci w tym przypadku to łaska