18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przepuście świętego

nowynick • 2019-12-13, 12:07
ręce opadają na reakcję mieszkańców tego zadupia



poligon6

2019-12-13, 12:15
Zabawne jest jak te lewackie media milcza na temat pedofili celebrytów. Wiadomo swoich nie ruszą. A jest tego sporo.

Sadowski znany jazzmann, od lat było wiadomo ze r*cha małe dzieci, Rodzice podczas jego koncertów wstawali i mówili by odpie**olił sie od ich dzieci. Temat był znany od ponad 20 lat albo i dłużej. Dopiero niedawno jeden dziennikarz odkopał temat i dostał sadowy zakaz pisania o nim na pół roku.

Znany dziennikarz, słynacy z zamiłowania do szybkich samochodów o którym spiewano "Razdko widuje cię z dziewczętami, a widuje cały czas". Niejaki Kuba Powiatowy, uczeszczał do burdeli gdzie zabawiał sie z 14 letnimi chłopcami.

Znany rezyser, tak samo wielbiciel dojrzewających chłopców, ale tych łowił na Dworcu Centralnym.

Sa nadal bezkarni i kryci przez swoje srodowisko. Zupełnie jak klechy.

r061071

2019-12-13, 12:16
kastrować dewiantów a księży w czasie składania ślubów kapłańskich chcą celibatu wycinać narzędzie potencjalnego grzechu ,ciekawe ilu byłoby chętnych

poligon6

2019-12-13, 12:20
r061071 napisał/a:

kastrować dewiantów a księży w czasie składania ślubów kapłańskich chcą celibatu wycinać narzędzie potencjalnego grzechu ,ciekawe ilu byłoby chętnych



Jestem za pedałom tez obcinac. Uzywaja go niewłasciwie.

r061071

2019-12-13, 12:25
poligon6 napisał/a:

Jestem za pedałom tez obcinac. Uzywaja go niewłasciwie.


to co ty poczniesz biedaku

poligon6

2019-12-13, 12:30
r061071 napisał/a:

to co ty poczniesz biedaku



Z toba niz już nie pocznę, skoro cię tak uraził ten tekst i wziąłes go sobie do seraca i obraziłes się o pedałów.

r061071

2019-12-13, 12:44
używać nie właściwie ch*ja można r*chając laske w dupe także tak głupie jest twoje myślenie ja pisałem o dewiantach którzy robią innym krzywdę palancie
teraz mam pewność ze jesteś klechą
i to w mundurze

poligon6

2019-12-13, 12:48
r061071 napisał/a:

używać nie właściwie ch*ja można r*chając laske w dupe także tak głupie jest twoje myślenie ja pisałem o dewiantach którzy robią innym krzywdę palancie

teraz mam pewność ze jesteś klechą



Przeczytaj sam siebie palancie. Chcesz obcinać narzedzie "potencjalbnego" gwałtu. Wiec rozszerzam ta definicje na kolejnych dewiantów.

O obcinaniu potencjalnych narzedzi gwałtu mówia feministki, teraz juz ma pewność ze jesteś jakims transformerem lub lewakiem.

klasz

2019-12-13, 12:55
poligon6 napisał/a:

Zabawne jest jak te lewackie media milcza na temat pedofili celebrytów. Wiadomo swoich nie ruszą. A jest tego sporo.
Sadowski znany jazzmann, od lat było wiadomo ze r*cha małe dzieci, Rodzice podczas jego koncertów wstawali i mówili by odpie**olił sie od ich dzieci. Temat był znany od ponad 20 lat albo i dłużej. Dopiero niedawno jeden dziennikarz odkopał temat i dostał sadowy zakaz pisania o nim na pół roku.
Znany dziennikarz, słynacy z zamiłowania do szybkich samochodów o którym spiewano "Razdko widuje cię z dziewczętami, a widuje cały czas". Niejaki Kuba Powiatowy, uczeszczał do burdeli gdzie zabawiał sie z 14 letnimi chłopcami.
Znany rezyser, tak samo wielbiciel dojrzewających chłopców, ale tych łowił na Dworcu Centralnym.
Sa nadal bezkarni i kryci przez swoje srodowisko. Zupełnie jak klechy.


Nie no ja pie**ole pis tutaj też jest....

poligon6

2019-12-13, 13:01
r061071 napisał/a:

tygodnu jeszcze cos ci przekazac jestem przeciwnikiem narzucania woli inaczej myslącym nigdy nie głosowałem na żadną partie krytykuje bez wyjatku od prawa do lewa jesli na to zasługują w mojej subiektywnej opini



Chciałes obcinać klechom wacki. Bo mają w gaciach potencjalnbe narzedzie gwałtu dzieci. Rozumiem ze w celach kolekcjonerskich.

klasz napisał/a:


Nie no ja pie**ole pis tutaj też jest....




Gdzie?

McQurwa

2019-12-13, 13:09
najgorsza jest pierwsza komunia, potem juz nie boli

dżonyłojlker

2019-12-13, 13:10
r061071 napisał/a:

dla pewnosci jestem heteroseksualny i nie boję sie przyznać ze pochodze z bardzo katolickiej rodziny chodze do koscioła przynajmniej raz w tygodniu jeszcze cos ci przekazac jestem przeciwnikiem narzucania woli inaczej myslącym nigdy nie głosowałem na żadną partie krytykuje bez wyjatku od prawa do lewa jesli na to zasługują w mojej subiektywnej opini tacy jak ty niszczą kosciół od ktorego wszyscy sie odwrócą



Czasem uda Ci się napisać coś śmiesznego, ale ogólnie to widać że masz problem z samodzielnym myśleniem i nie trzymasz ciśnienia. Efektem tego jest to że robisz z siebie idiotę.

silwerbalk

2019-12-13, 13:16
Powiem tak sytułacja patowa...... Bo jeśli to on nawet to te wioskowe przygłupy nie dadzą im żyć.... Co chwila będą jakieś pie**olone docinki albo nawet wandalizm mienia lub nawet pobicia ze strony plebsu. Ale jeśli ktoś nazwał by moje dziecko,, małą prostytutką,, przy mnie to zaczą bym k***a go dusić nawet taką starą pudernice... :-(

r061071

2019-12-13, 13:16
do patitati słuchaj kolego jestem tutaj dla fanu a twoje zdanie mnie nie interesuje a ty za kogo robisz tutaj za mędrka?a takich jak ty zjadam na śniadanie biedaku i nie łykaj wszystkiego tak na serio