18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przepuście świętego

nowynick • 2019-12-13, 12:07
ręce opadają na reakcję mieszkańców tego zadupia



Wiewór

2019-12-13, 13:39
Cały czas nie możecie zrozumieć.
Dupcenie dzieci to tradycyjny katolicki rytuał od pierwszego dnia powstania kościoła rzymsko-katolickiego.
Księża j***li dzieci, jebią i będą j***ć dopóki będzie istniał KK. Jedyne co można zrobić to zdelegalizować to zbójecką organizację a wszystkich księży pedofilów zamknąć w kryminale na dożywociu.
Czemu księża tak bardzo polubili pedofilię? Bo to są chore pojeby, które delektują się przemocą.
j***ni degeneraci, psychole którym staje tylko gdy krzywdzą słabszych.
Księdzu pedofilowi bryka tylko jak pomyśli o przemocy i że wsadza w dupę bezbronnemu ministrantowi, który płacze.

Wiele razy zastanawiałem się z czego to wynika, że większość księży to homoseksualiści a pozostali to pedofile.
Wywnioskowałem, że te zwierzęta traktują stan kapłański jako schronienie.
Dorosły mężczyzna, który nie interesuje się c*pkami wzbudza zainteresowanie. Celibat to bardzo dobre alibi, które pozwala odcinać dyskusje dlaczego młody chłop nie interesuje się kobietami.
Dzięki temu mogą śmiało w kościelnym zaciszu oddać się swoim zwyrodniałym chorym dewiacjom seksualnym a na co dzień powtarzać, że nie dupczą lasek bo pam buk tak kazał.
KK jest największy gej & pedofila club świata. Jak do niego wejdziesz to dostajesz z automatu kartę "wyjdź z więżenia".
Dzięki niemu możesz spełniać swoje odrażające patologiczne seksualne dewiacje, jeździć naj***ny autem, kraść i oszukiwać bez obawy, że pójdziesz siedzieć.

skywalker75

2019-12-13, 13:46
,Na temat' to chyba portal Lisa? Zastanawiam się gdzie ci wszyscy dziennikarze byli przed 2016 ? Taki Sekielski np to w głowie miał złote pociągi wtedy, Lis ? Nawet się na ten temat nie zająknął. Czy może tuszowali te sprawy? Jak JP2 ;) .a może za Tuska nie można było o tym pisać? A może teraz jest takie polityczne zapotrzebowanie i politrucy się uaktywnili

dżonyłojlker

2019-12-13, 13:49
r061071 napisał/a:

takich jak ty zjadam na śniadanie biedaku



Właśnie o tym pisałem, znowu to potwierdziłeś. Nie trzymasz ciśnienia i robisz z siebie idiotę.

poligon6

2019-12-13, 13:52
Wiewór napisał/a:

Wywnioskowałem, że te zwierzęta traktują stan kapłański jako schronienie.



Dokladnie, a ze przykrywka jest spalona to teraz ewakuuja sie na okręt LBGT. By tam pod pretekstem edukacji sexualnej nie tylko mieć dostęp do dzieci ale i dodtakowo tresowac nowy narybek. wmawiajac ze te popie**olone zboczenia sa normalne i trzeba je zaakceptować.

kr...........81

2019-12-13, 16:23
ten kraj zawsze był katolickim ciemnogrodem i nic tu się nie zmieni rzuć szarej wioskowej masie kamień do głębokiej wody i powiedz że jest święty a za razem wszyscy się utopią zreszto w dużych miastach jest ten sam syf

poligon6

2019-12-13, 17:29
krisman1981 napisał/a:

ten kraj zawsze był katolickim ciemnogrodem



A co tu jest takiego ciemnego?Że wierzą w jakiegos pustynnego bozka i dają się robi w ciula karabasowi?

Na zachodzie sa wrózki, plaskoziemcy, antyszczepionkowcy, jakies popie**olone sekty. Szerzy sie wtórny analfabetyzm, a ludzie nie mają pojęcia o świecie. Do tego jeszcze sprosili do siebie różnej maści pasożyty społeczne, zamachowcó i nadali przywileje zboczeńcom.

Wychodzi wiec ze u nas mniejszy ciemnogród.

banasinski.jbt

2019-12-13, 17:38
j***na zaściankowa ciemnota, jeszcze mu k***a pomnik postawcie bo taaaaki dobry był

herkosky

2019-12-13, 17:49
pie**olone katolickie świętobliwie k***y

tigerqaz

2019-12-13, 18:17
"Co Pan myśli o księdzu?"
"To bardzo dobry ksiądz był. Ładnie śpiewał..."

No k***a uniewinnijmy go bo śpiewał ładnie!!!
ch*j że skrzywdził tyle dzieci. Ale ładnie śpiewał.
A te stare k***y niech z nim do pudła idą. Będzie im w celi raźniej...

AyCoconut

2019-12-13, 18:59
Zauważcie, że pozytywnie o księdzu wyrażały się osoby starsze.. Sam sołtys też speniał z wyrażeniem opinii, ale nie ma się co dziwić bo chce zatrzymać "pozycje". Pytanie, czy Polski wymiar sprawiedliwości wykaże jaka jest prawda?

Sv...........ge

2019-12-13, 19:18
Po co gadacie z baranem co został wyj***ny na poligonie.? I to pewno przez wizytujących proboszczów

Belweder

2019-12-13, 19:48
Tego ładnie śpiewającego ch*ja ukrzyżować po chrześcijańsku a te stare baby j***ć prądem. Tępe,zaściankowe stare pokolenie. Jak te wszystkie stare k***iszcza zdechną to może wreszcie w Polsce się coś na lepsze ruszy.

edmund

2019-12-13, 20:37
pedofilia jest obecna w każdej strefie, dotyczącej małoletnich,
ja ,osobiście pamiętam pedagoga, który naprawde byl pie**olnięty w tym zakresie,
ale że trenowałem judo, to się do mnie nie przypie**alał

poniekąd dobry temat dla padlinożerców,
jakby żydzi lub muzeumanie podobnie nie postępowali,
a tęczowi dopiero szukali metod,
,,jak bezpiecznie wyr*chać sześciolatkę...sześciolatka,,

herkosky napisał/a:

pie**olone katolickie świętobliwie k***y



łykasz jak k***a spermę, tyle w temacie

Belweder napisał/a:

Tego ładnie śpiewającego ch*ja ukrzyżować po chrześcijańsku a te stare baby j***ć prądem. Tępe,zaściankowe stare pokolenie. Jak te wszystkie stare k***iszcza zdechną to może wreszcie w Polsce się coś na lepsze ruszy.



tyle w tobie miłości i dobrych myśli,
nie znasz faktow, bo opierasz się na jednym źródle,
a już wydałeś wyrok

k***a, niezwykle inteligentny z ciebie typo

robsonx79

2019-12-13, 20:40
skywalker75 napisał/a:

,Na temat' to chyba portal Lisa? Zastanawiam się gdzie ci wszyscy dziennikarze byli przed 2016 ? Taki Sekielski np to w głowie miał złote pociągi wtedy, Lis ? Nawet się na ten temat nie zająknął. Czy może tuszowali te sprawy? Jak JP2 .a może za Tuska nie można było o tym pisać? A może teraz jest takie polityczne zapotrzebowanie i politrucy się uaktywnili



Jeszcze napisz, że to wina dziennikarzy, że przez dziesiątki lat księża r*chali dzieci.