18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przepuście świętego

nowynick • 2019-12-13, 12:07
ręce opadają na reakcję mieszkańców tego zadupia



DiamondBack

2019-12-13, 21:25
natemat. ch*jom wierzyć nie można.

Sawix

2019-12-13, 21:44
Szafot dla każdego klechy , bez wyjątku

ellsworth

2019-12-13, 21:46
poligon6 napisał/a:

Zabawne jest jak te lewackie media milcza na temat pedofili celebrytów. Wiadomo swoich nie ruszą. A jest tego sporo.
Sadowski znany jazzmann, od lat było wiadomo ze r*cha małe dzieci, Rodzice podczas jego koncertów wstawali i mówili by odpie**olił sie od ich dzieci. Temat był znany od ponad 20 lat albo i dłużej. Dopiero niedawno jeden dziennikarz odkopał temat i dostał sadowy zakaz pisania o nim na pół roku.
Znany dziennikarz, słynacy z zamiłowania do szybkich samochodów o którym spiewano "Razdko widuje cię z dziewczętami, a widuje cały czas". Niejaki Kuba Powiatowy, uczeszczał do burdeli gdzie zabawiał sie z 14 letnimi chłopcami.
Znany rezyser, tak samo wielbiciel dojrzewających chłopców, ale tych łowił na Dworcu Centralnym.
Sa nadal bezkarni i kryci przez swoje srodowisko. Zupełnie jak klechy.



To mnie rozśmieszyłeś na wieczór. Dawaj adres chociaż jednego takiego burdelu z 14 letnimi chłopcami. Chyba ci się z Tajlandią pomyliło.

:lol:

Belweder

2019-12-13, 21:55
edmund napisał/a:


tyle w tobie miłości i dobrych myśli,
nie znasz faktow, bo opierasz się na jednym źródle,
a już wydałeś wyrok
k***a, niezwykle inteligentny z ciebie typo



Tu nie trzeba opierać się na większej ilości źródeł. Stare pokolenie to 80% wredne k***y, które latami niszczyły kraj i niestety dalej to robią. Obłąkane babcie, które jedynie co widzą to świętego księżulka, bo przecież on nic nie mógł złego zrobić - bo jest księdzem nie ? Młodzież zła. Pis wspaniały bo daje. O ekonomi to świnia w korycie więcej od nich wie a nie ma głosu, więc dlaczego one mają? Do wiary nie mam nic ale tą całą piękną instytucję nazywaną kościołem i moherowe berety to bym wyj***ł w p*zdu.

poligon6

2019-12-13, 22:05
Miles87 napisał/a:

o ty j***ny antypolski śmieciu obrońco pedofilków. Idź w niedziele do kościółka niech ci czarny wyliże dupę śmieciu.



Zobaczcie jak się pruje jekis zwel na priw. Boisz się odpadzie napisać na głownym?

ellsworth napisał/a:

To mnie rozśmieszyłeś na wieczór. Dawaj adres chociaż jednego takiego burdelu z 14 letnimi chłopcami. Chyba ci się z Tajlandią pomyliło.



Kolejny co się urodził wczoraj, o dziecięcej prostytucji nie słyszaleś?

ellsworth

2019-12-13, 22:25
poligon6 napisał/a:

Zobaczcie jak się pruje jekis zwel na priw. Boisz się odpadzie napisać na głownym?
Kolejny co się urodził wczoraj, o dziecięcej prostytucji nie słyszaleś?



Taaa, urodziłem się wczoraj. Dawaj adresy , albo odszczekaj to swoje pie**olenie.

poligon6

2019-12-13, 22:33
ellsworth napisał/a:

Taaa, urodziłem się wczoraj. Dawaj adresy , albo odszczekaj to swoje pie**olenie.



Zabawny jesteś, chcesz adresy gdzie odbywa się dziecięca prostytucja? Paradny jesteś. LOL.

Smokw

2019-12-13, 23:01
ellsworth napisał/a:

To mnie rozśmieszyłeś na wieczór. Dawaj adres chociaż jednego takiego burdelu z 14 letnimi chłopcami. Chyba ci się z Tajlandią pomyliło.



O ja pitolę. Ty naprawdę wierzysz w prawo i sprawiedliwość w tym kraju. Brawo. Też wierzę, że te wszystkie rzeczy to tylko za granicą i to po za granicami Unii Europejskiej. u nas już dawno wykorzenili pedofilię, gwałty, stręczycielstwo nieletnich i handel żywym towarem. "Galerianek" też nigdy nie było i nie będzie.
KOŚCIÓŁ TO OSTATNIA OSTOJA PEDOFILII. Masz rację. ELLSWORTH NA PREZYDENTA!

edmund

2019-12-13, 23:34
Belweder napisał/a:

Tu nie trzeba opierać się na większej ilości źródeł. Stare pokolenie to 80% wredne k***y, które latami niszczyły kraj i niestety dalej to robią. Obłąkane babcie, które jedynie co widzą to świętego księżulka, bo przecież on nic nie mógł złego zrobić - bo jest księdzem nie ? Młodzież zła. Pis wspaniały bo daje. O ekonomi to świnia w korycie więcej od nich wie a nie ma głosu, więc dlaczego one mają? Do wiary nie mam nic ale tą całą piękną instytucję nazywaną kościołem i moherowe berety to bym wyj***ł w p*zdu.



fajnie napisane, 1,50 zarobione, ale typo, odwal się od mocherowych beretów,
bo moim zdaniem są zajebiste,
naturalna włóczka, często ręczna robota, różne kolory i wzorki, dość ciepłe oraz zgrabne,
zmień okrycie glowy czasem, zamiast nosić caly czas kondoma na glowie, a wtedy zobaczysz różnicę

kanalistakp

2019-12-13, 23:55
poligon6 napisał/a:

Zabawne jest jak te lewackie media milcza na temat pedofili celebrytów. Wiadomo swoich nie ruszą. A jest tego sporo.
Sadowski znany jazzmann, od lat było wiadomo ze r*cha małe dzieci, Rodzice podczas jego koncertów wstawali i mówili by odpie**olił sie od ich dzieci. Temat był znany od ponad 20 lat albo i dłużej. Dopiero niedawno jeden dziennikarz odkopał temat i dostał sadowy zakaz pisania o nim na pół roku.
Znany dziennikarz, słynacy z zamiłowania do szybkich samochodów o którym spiewano "Razdko widuje cię z dziewczętami, a widuje cały czas". Niejaki Kuba Powiatowy, uczeszczał do burdeli gdzie zabawiał sie z 14 letnimi chłopcami.
Znany rezyser, tak samo wielbiciel dojrzewających chłopców, ale tych łowił na Dworcu Centralnym.
Sa nadal bezkarni i kryci przez swoje srodowisko. Zupełnie jak klechy.



Na ch*j mieszasz w to politykę człowieku? Tu nie chodzi o to czy celebryta czy klecha. Pedofilie trzeba zwalczać a to że masz ból dupy o to że dzieje się to w środowisku, które prawdopodobnie lubisz nie ma najmniejszego znaczenia.

Tr...........ty

2019-12-14, 00:41
poligon6 napisał/a:

Zabawne jest jak te lewackie media milcza na temat pedofili celebrytów. Wiadomo swoich nie ruszą. A jest tego sporo.
Sadowski znany jazzmann, od lat było wiadomo ze r*cha małe dzieci, Rodzice podczas jego koncertów wstawali i mówili by odpie**olił sie od ich dzieci. Temat był znany od ponad 20 lat albo i dłużej. Dopiero niedawno jeden dziennikarz odkopał temat i dostał sadowy zakaz pisania o nim na pół roku.
Znany dziennikarz, słynacy z zamiłowania do szybkich samochodów o którym spiewano "Razdko widuje cię z dziewczętami, a widuje cały czas". Niejaki Kuba Powiatowy, uczeszczał do burdeli gdzie zabawiał sie z 14 letnimi chłopcami.
Znany rezyser, tak samo wielbiciel dojrzewających chłopców, ale tych łowił na Dworcu Centralnym.
Sa nadal bezkarni i kryci przez swoje srodowisko. Zupełnie jak klechy.



Kasta, klika i teorie spiskowe. O ile z Sadowskim rzekomo to prawda, to podaj przykład jakiegoś zgłoszenia molestowania przez pozostałych, których wymieniłeś. Przecież Niezależna itp nie odpuściłyby tematu, a ewentualne ofiary na pewno nie milczałyby. Szczególnie teraz, gdy TVP jest prawdziwie narodowa i wszelkie lewackie wynaturzenia nie są tematem tabu.

Zjebany_Ryj

2019-12-14, 02:02
Ile tu pisowskich k***iszonów. Co te obsrane gównem ruskie pomyje robią na sadisticu się pytam :karabin:

edmund

2019-12-14, 06:12
Zj***ny_Ryj napisał/a:

Ile tu pisowskich k***iszonów. Co te obsrane gównem ruskie pomyje robią na sadisticu się pytam



i kto to pisze, niezły cynik z ciebie

pafcio80

2019-12-14, 10:40
Belweder napisał/a:

(...) Jak te wszystkie stare k***iszcza zdechną to może wreszcie w Polsce się coś na lepsze ruszy.



hmm.. gdzieś już to słyszałem. @Belweder, czy to ty?





Transfer

2019-12-14, 12:26
Pierwsza sprawa to odrazu odciąć, na pieniek i bez znieczulenia, druga sprawa to ludzie, pojęcie PARAFIANIN W SŁOWNIKU OBCYM ODNOSI SIĘ DO CIEMNOTY, I TU WYRAŹNIE WIDAĆ ( PRAFIANIE TO CIEMNOTY) i na tym kler bazuje.