18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedśmiertne nagranie ukraińskiego jeńca

Mateusz.st • 2015-02-20, 18:57
Co ruskie robią z jeńcami :snajper2:



Publikowanie nagrań pokazujących prześladowania jeńców ma na celu osłabienie morale ukraińskiej armii i utrudnienie kolejnych mobilizacji.

cfaniack

2015-02-20, 19:12
Mnie wk***ia jak media, albo politycy nazywaj ukraincow naszymi bracmy....Rosjan i Niemcow wszyscy za 2 wojne swiatowa nie nawidza, i za krzywdy nam wyrzadzane...a jak ukraince wyzynali na zlenie zarowno jednych i 2 kobiety i dzieci to juz ch*j....upa...ch*j nie bylo nikt o tym nie wspomina....a o zbrodniczym szkopie czyr ruskim ciagle gadaja....taka prawda tyle samo krzywdy zrobily nam wszystkie 3 narody, ale trzeba isc do przodu. Tylko nie wiem po co nasi trabia i sie najbardziej w to wpie**alaja

ad...........ec

2015-02-20, 19:18
Co za dzikusy.

NastyRascal

2015-02-20, 19:45
prawde pokazali, ukraincy piora w swoich jak w wrogow.

Saraneth

2015-02-20, 19:50
Ciągle widzę nagrania jak to separatyści złapali żołnierza ukraińskiego, poniżają, biją, ba, nie udzielają pomocy rannemu. To tylko uświadcza mnie w przekonaniu że separatyści to zwykłe bandziory bez dowództwa, bez praw, sami do cholery wywołali wojnę na terytorium ukrainy i płaczą że im kobiety i dzieci giną, myśleli że wojna to co śpiewanie "kumbaja" przy ognisku? Rannemu udziela się pomocy a nie straszy śmiercią grozi nożem etc. Tak postępowali właśnie banderowcy. Nikt nigdy nie uzna niezależności tej części ukrainy bo to jest dzika kraina, która nawet nie uznaje konwencji genewskiej (bo żeby ją uznawać nie trzeba być jej sygnatariuszem). Bandziory. Jedyne co im zostaje to klęska albo aneksja przez rosję. Zachód milczy i ma to w dupie, dlatego trzeba zrobić psikusa UE i zacząć kupować masowo broń od ruskich, a jak ruscy staną nad naszą granicą to im polać wódki i wskazać najkrótszą drogę na zachód i iść wyzwalać burżuazyjny zachód razem z nimi, wtedy merkel się zesra.

PS. Nie lubię ruskich, ale jeżeli nie możesz kogoś pokonać stań się jego sojusznikiem.

remi1982

2015-02-20, 19:57
cfaniack napisał/a:

Mnie wk***ia jak media, albo politycy nazywaj ukraincow naszymi bracmy....Rosjan i Niemcow wszyscy za 2 wojne swiatowa nie nawidza, i za krzywdy nam wyrzadzane...a jak ukraince wyzynali na zlenie zarowno jednych i 2 kobiety i dzieci to juz ch*j....upa...ch*j nie bylo nikt o tym nie wspomina....a o zbrodniczym szkopie czyr ruskim ciagle gadaja....taka prawda tyle samo krzywdy zrobily nam wszystkie 3 narody, ale trzeba isc do przodu. Tylko nie wiem po co nasi trabia i sie najbardziej w to wpie**alaja



Dokładnie. Trzeba pamiętać o historii, pamiętać o zbrodniach, ale nie można tym żyć. Musimy iść do przodu i myśleć tylko o swoim interesie narodowym. Nie można k***a wiecznie boczyć się na cały świat, jak robią to nasi politycy.
Tak na marginesie, na wojnie bardziej opłaca się odj***ć jeńców, aniżeli zapewniać im zakwaterowanie, wyżywienie itd. Może to okrutne, ale na tym polega wojna a nie na głaskaniu się po główkach. Wszelkie konwencje i umowy międzynarodowe są dobre podczas pokoju, ale ch*ja warte podczas wojny.

saves

2015-02-20, 20:11
Wschód Ukrainy zawsze był prorosyjski i nic tego nie zmieni. Dzisiaj kwestią jest dokąd Putin zamierza dojść? Oby się zatrzymał na linii Charków-Dniepropietrowsk-rzeka Dniepr. Gdy będzie parł dalej, to wtedy naprawdę można zacząć się bać. Choć myślę, ze nawet on wie, że UE I USA w końcu zrobią coś innego niż "wyrażenie najwyższego zaniepokojenia". Po za tym tamtejsza ludność będzie coraz bardziej prozachodnia, a jemu prozachodni krzykacze do szczęścia nie są potrzebni. Ideałem dla niego byłoby też, gdyby Polska oficjalnie upomniała się o Kresy. Ale jego niedoczekanie...

JA...........or

2015-02-20, 21:13
To ze polska na mapie przesunela sie na zachod to najlepsza rzecz w dziejach polski i polakow.
Im dalej od dzikosow tym lepiej. cale zlo idzie ze wschodu, istny mordor

deaker93

2015-02-20, 21:56
k***a, dobre...

Wiswer

2015-02-20, 22:23
i dobrze tak banderowskiej k***ie!
strzela do cywili to ma na co zasłużył

TakiTamSobieSadol

2015-02-20, 22:49
Ja wam drodzy sadole przypominam...pozwolenie na broń sportową zdobyć łatwo, róbcie póki możecie żeby później z nożem kuchennym w rękach nie zostać.

_Azazel

2015-02-20, 22:55
k***a ale wy jesteście wszyscy tępi, a separatyści nie napie**alają w cywilów? Jeszcze k***a bardziej, nie bronie nikogo, ale separatyści nie są lepsi. Jeszcze się może k***a okaże że Putin dostanie pokojową nagrodę nobla?

napierdalator13

2015-02-20, 23:03
Saraneth ty śmierdzący ruski trolu idz lepiej jebnij swoją starą i przestań pie**olić ruskie to bydło nasz największy wróg Ukraińców trzeba wspierać bo tak jak my w 89' tak teraz oni chcą sie uwolnić od rosyjskiego smrodu!

HiViolentJ

2015-02-20, 23:05
Dodajecie na serwery sadola bo usuną!

UBcjaPOLSKA

2015-02-20, 23:06
j***ć banderowców. Nie każdy ukrainiec to banderowiec (wszystko z małych), ale to tak samo jak w '39 - nie każdy niemiec to nazista i nie każdy kacap to sowieta - ale każdego odstrzelić - to honor i duma.