18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedśmiertne nagranie ukraińskiego jeńca

Mateusz.st • 2015-02-20, 18:57
Co ruskie robią z jeńcami :snajper2:



Publikowanie nagrań pokazujących prześladowania jeńców ma na celu osłabienie morale ukraińskiej armii i utrudnienie kolejnych mobilizacji.

FB_RADOM

2015-02-21, 01:20
Loaloa napisał/a:

Historia lubi się powtarzać. Takimi samymi śmieciami w powojennej Polsce byli bandyci z NZS i inne ścierwa sławione dziś przez prawacką młodzież. Mocni podczas napadów na bezbronne wioski, odważni wobec kobiet i starców, którzy nie chcieli im oddać swoich zapasów żywności. Gdy stawiali czoła regularnej armii już nie byli tacy twardzi. Wuj mi opowiadał jak wyłapywali te gnidy, tłukli po łbach aż posoka tryskała, ganiali jak zwierzynę. Nawet Niemcy mieli więcej honoru, jak gineli za swojego Fuhrera i tysiącletnią Rzeszę.


Chyba Cię popie**oliło UBecka k***o... Takich jak twój wuj to w III RP powinno się wysyłać do kamieniołomów. Bandytami to byli UBecy, KBWdziści i cała ta swołocz nadwiślańska.

meriadoc

2015-02-21, 01:24
pie**ole was sk***iałe kacapskie gnoje, dlaczego tu się ąż roi od kacapskiej i cebulastej swołoczy ? Tępe debile które nie maja bladego pojęcia o historii tylko powtarzają idiotyczne wstawki o "banderowcach" i "rzezi wołyńskiej" o której gówno wiedzą a mówią o tym bo tylko tyle usłyszeli od innych gimbopatriotów i nie potrafią nic innego. j***ne gimbusy które za piwko na sadisticu powiedzą wszystko i zmieszają z błotem każdego. Jesteście ścierwa odważni tylko w internecie, jako Polak nie mogę uwierzyć jak ten naród sie zbydlił i zezwierzęcił, dla każdego kacapofila proponuje wczasy w Rosji, jedzcie tam i nie wracajcie żeby nie truć waszym ruskim odorem naszego polskiego powietrza.
A dla bohaterskich Ukraińskich obrońców ojczyzny, którzy prawie zawsze są zwykłymi obywatelami gotowymi bronić swojej ojczyzny (tak wyglądają patrioci, nie to co wy zgniłe zakompleksione gównowiedzące polaczki), bądź nawet zwykłymi poborowymi którzy też nie wahają się tego robić, CHWAŁA !

Co ma wspólnego debile przeciętny Ukrainiec z rzezią wołyńską ? To tak jak byście wy byli winni mordowania Ukraińców w międzywojniu (w przenajświętszej i najuczciwszej polsce która to rękami naszych dziadków i pradziadków dokonywała masowych zbrodni na narodzie Ukraińskim jakoś się o tym nie mówi...)

Tępe gimbusy...

raskolnikov74

2015-02-21, 01:38
sldjkfhalfh@ Ile masz lat? Nie znasz kacapow? Nie znasz historii? Za chwile sie okaze, ze od pokolen to Rosjanie na Lubelszczyznie mieszkaja.

Czlowieku, to nie sa zadni rebelianci, zadni separatysci, to kacapskie wojsko, plus bandyci, plus najemnicy.

Widze ze wierzysz propagandzie putina. Nie zycze ci, zeby ludzie z gwiazdami na czapkach zalomotali ci w drzwi "bo to od pokolen ruskije ziemlje"


Sa...........er

2015-02-21, 01:39
@meriadoc
slawa gierojam, gierojam slawa!!!
slava ukrainie!

raskolnikov74

2015-02-21, 01:50
Przepraszam wszystkich czytelnikow sadola za prymitywne ublizanie w powyzszych komentarzach, ale szlag mnie trafil na sprzyjanie ruskim zbrodniarzom przez polakow/

Sa...........er

2015-02-21, 01:54
nalezy wyluzowac troche i ruszyc na bialorus w poszukiwaniu swojej przyszłej żony

Niewidomy123

2015-02-21, 02:11
Ta cała gadka o tym jak Ukraina mordowała naszych. Tutaj, teraz mam to w dupie. Kiedy Ukraina upadnie to przyjdzie pora i na nas. Nienawidzę rosji z całego serca i życzę jej grzyba atomowego.

Thoor

2015-02-21, 02:43
Saraneth napisał/a:

Ciągle widzę nagrania jak to separatyści złapali żołnierza ukraińskiego, poniżają, biją, ba, nie udzielają pomocy rannemu. To tylko uświadcza mnie w przekonaniu że separatyści to zwykłe bandziory bez dowództwa, bez praw, sami do cholery wywołali wojnę na terytorium ukrainy i płaczą że im kobiety i dzieci giną, myśleli że wojna to co śpiewanie "kumbaja" przy ognisku? Rannemu udziela się pomocy a nie straszy śmiercią grozi nożem etc. Tak postępowali właśnie banderowcy. Nikt nigdy nie uzna niezależności tej części ukrainy bo to jest dzika kraina, która nawet nie uznaje konwencji genewskiej (bo żeby ją uznawać nie trzeba być jej sygnatariuszem). Bandziory. Jedyne co im zostaje to klęska albo aneksja przez rosję. Zachód milczy i ma to w dupie, dlatego trzeba zrobić psikusa UE i zacząć kupować masowo broń od ruskich, a jak ruscy staną nad naszą granicą to im polać wódki i wskazać najkrótszą drogę na zachód i iść wyzwalać burżuazyjny zachód razem z nimi, wtedy merkel się zesra.

PS. Nie lubię ruskich, ale jeżeli nie możesz kogoś pokonać stań się jego sojusznikiem.



W łeb się pie**olnij. Wolałbym już zginąć w męczarniach niż poprzeć takie gówno jakim jest rosja. Wszyscy pie**olą, że że Państwom zachodnim brakuje jaj, ale ja już wolę byś kastratem, niż popierać to co wschód sobą reprezentuje. Ok, Putin się nie pie**oli, nie ważne, czy to w sprawach wewnętrznych, czy zewnętrznych, ale k***a co to pokazuje?! Wywoływanie wojen, mordowanie wpie**alanie się wszędzie tam, gdzie go nie chcą, a gdzie moralność?! Wolę już być uważany za kompletną cipę, niż niszczyć to co Społeczeństwo kształtuje przez lata.

Loaloa

2015-02-21, 02:44
Cytat:

Chyba Cię popie**oliło UBecka k***o... Takich jak twój wuj to w III RP powinno się wysyłać do kamieniołomów. Bandytami to byli UBecy, KBWdziści i cała ta swołocz nadwiślańska.



Juz przestań przygłupie. Mój wuj walczył o to, żeby ludność cywilna po sześciu latach udręki miała wreszcie świętty spokój. Żeby nie musieli się bać swoich rodaków, którzy po przepędzeniu Niemców nadal chcieli się bawić w wojenkę. Bojówkarzy UPA mordujących cywili uważacie za bandytów, robiącym to samo polskim bandziorom stawiacie pomniki. Zgraja hipokrytów. Kiedyś te pomniki zostaną zburzone, a na razie pójdę olać je ciepłym moczem. I zrobię to pierwszego marca, w święto tych popaprańców.

Sa...........er

2015-02-21, 02:50
Stopniowo zachód uniezależni się od dostaw z Rosji. Gaz będzie ze Stanów węgiel z Afryki lub Australii a Ropę od Arabów się weźmie. Skończą się odłożone dewizy i sami Putina na taczkach z kremla wywieziecie. Potrzeba tylko cierpliwości. Niech wyją o banderowcach o polakach co Litwę chcą rozwalić a my poczekamy... cierpliwie.... aż skończą się dolarki. Kononowicz powiedział swego czasu " Nie będzie niczego. " a Putin to wziął sobie do serca.

lemo1029

2015-02-21, 09:02
Mielibyśmy potężnego sojusznika, ale polski rząd się sk***ił na zachód. Uświadomcie sobie - separatyści się bronią. Zachód Ukropy ich najeżdżają. Dlaczego ze wschodu UA uciekają do Rosji, jak Rosja dla nich taka wroga. Chcieli tylko autonomii, nie do przynależenia do państwa rosyjskiego. Kto śledzi od samego początku ten to wie.
Widzę, że tutaj zaczęli się wypowiadać wyznawcy TVN-u.
I nie rozumiem jednej rzeczy. Jedziecie po Saraneth bo wypowiedział swoje zdanie. I po części się z nim zgadzam. Ale co do separatystów nie. Samozwańcza armia, która broni się jak może, wychodzi im to bardzo dobrze.
Dlaczego nikt nie ocenił, jak to zachodnie SS Ukrainy wymordowało ludność w Odessie? Dlaczego nikt nic nie mówi o prześladowaniach ludności rosyjskiej z Kijowa i innych zachodnich miastach? Banderowcy strzelali po autobusach z cywilami, którzy chcieli uciec z tamtego okręgu. Czemu? Takich przykładów można mnożyć w nieskończoność.

Ukrainiec nie będzie dla mnie nigdy bratem.
Wołyń. Ok było minęło. Pamiętać trzeba. Ale trzeba piętnować ludzi i rząd, który te poglądy do dnia dzisiejszego wychwala.
Jak ktoś przebywał wśród ukraińców wie, że oni Polaków nienawidzą. Wiem, co mówię. I porównanie z ruskimi. Oni nie mówili mi wprost, że jestem polskim ścierwem, jak to mi pewien ukraiński student powiedział. Tylko mówili do mnie brat słowianin. Zanim ktoś przytoczy kwestię Katynia. Za Katyń nas przeproszono, w Rosji mówi się o tym, że to ludobójstwo, które było błędem, za Wołyń nigdy takiego czegoś nie usłyszałem. Zapytałem ukropa ze studiów o Wołyń. Usłyszałem, że szkoda, że wybili wszystkich co do joty. I to mówią młodzi ludzie. I jak ich mam lubić i szanować? Osoby, które uważają Polskę za pomyłkę?

romozomo

2015-02-21, 10:23
@Keloh - Ty to napisałeś na poważnie?

Wulf

2015-02-21, 10:25
Wydaje mi się czy separatysci robią ukraincom to samo co ukraincy ruskim ?
Swoją drogą mam wrażenie, że tylko straszą jego, rodzinę i jego wspoltowarzyszy z armii ukraińskiej...gdyby mieli go zabić i traktować gorzej to jego morda wyglądała by gorzej i nie dostałby opatrunku na ryja, ale to już domysły...
prawdy dowiemy się po latach, kto zaczął i po co tak naprawdę....albo i nie...

Keloh

2015-02-21, 11:58
romozomo - tylko na trzeźwo piszę na poważnie ;)