18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedśmiertne nagranie ukraińskiego jeńca

Mateusz.st • 2015-02-20, 18:57
Co ruskie robią z jeńcami :snajper2:



Publikowanie nagrań pokazujących prześladowania jeńców ma na celu osłabienie morale ukraińskiej armii i utrudnienie kolejnych mobilizacji.

Volrath

2015-02-20, 23:10
@TakiTamSobieSadol A teraz można ją jeszcze dodatkowo nosić załadowaną.

wik19740

2015-02-20, 23:25
Posłuchajcie i wbijcie to sobie to łbów : Ruscy nas nielubią , Ukraińcy jeszcze bardziej , więc siedźcie cicho i obserwujcie jak nawzajem się zabijają.

Loaloa

2015-02-20, 23:51
Historia lubi się powtarzać. Takimi samymi śmieciami w powojennej Polsce byli bandyci z NZS i inne ścierwa sławione dziś przez prawacką młodzież. Mocni podczas napadów na bezbronne wioski, odważni wobec kobiet i starców, którzy nie chcieli im oddać swoich zapasów żywności. Gdy stawiali czoła regularnej armii już nie byli tacy twardzi. Wuj mi opowiadał jak wyłapywali te gnidy, tłukli po łbach aż posoka tryskała, ganiali jak zwierzynę. Nawet Niemcy mieli więcej honoru, jak gineli za swojego Fuhrera i tysiącletnią Rzeszę.

lokalnywatażka

2015-02-20, 23:54
Ruscy, ukraińcy -jedna swołocz.
Nigdy z nimi braćmi nie będziemy i nie byliśmy.
I opowiadanie sie za jedną ze stron, to w sytuacji Polaka taki sam wybór jak dać się wyr*chać w dupę, czy zerżnąć w pupę.
[obrazowy przykład dla lepszego unaocznienia problemu]
Jedni i drudzy za psów nas mają i historia wiele razy pokazała,że najlepsza poprawność polityczna dla nas,wobec ich konfliktów to kosa na sztorc i czekanie na sk***ieli na progu własnego domu.
GOOOŃ! BOLSZEWIKA GOOOŃ!

rAafu4

2015-02-20, 23:59
Saraneth wracaj robić laski ruskim a od Polski won!

so whaat

2015-02-21, 00:06
Pytanie do eksperta:

Jak to jest w aktualnym prawie z "mobilizacją" na wypadek wojny?
Co gdy na Ukrainie rozpęta się wojna na całego? Czy (nie)rząd może zdecydować o wysłaniu tam Polskich obywateli, którzy nie są żołnierzami zawodowymi?

Pytanie całkowicie serio, wiem, że są tutaj osoby bardziej zorientowane w takich sprawach ode mnie, więc pytam.

Mikesz89

2015-02-21, 00:17
so whaat napisał/a:

Pytanie do eksperta:

Jak to jest w aktualnym prawie z "mobilizacją" na wypadek wojny?
Co gdy na Ukrainie rozpęta się wojna na całego? Czy (nie)rząd może zdecydować o wysłaniu tam Polskich obywateli, którzy nie są żołnierzami zawodowymi?

Pytanie całkowicie serio, wiem, że są tutaj osoby bardziej zorientowane w takich sprawach ode mnie, więc pytam.



Ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że obywateli powołują gdy jest konieczność obrony kraju, czyli jeżeli np ruscy do nas wjadą. Jeżeli chodzi o wysyłanie wojsk do cudzego kraju to tylko zawodowe.

NastyRascal

2015-02-21, 00:17
@so whaat
masz ksiazeczke wojskowa, i w razie jakiegos konkretnego smrodu, dostaniesz wezwanie do mobilizacji bedziesz musial sie stawic w okreslonej jednostce, szybko cie przeszkola i wysla na front. (ale zeby taka sytuacja zaistniala musiala by juz wybuchnac wojna na calego -i to juz w naszym panstwie.) a narazie siedz w domu, ciesz sie swoja kobieta, znajomymi i bliskimi, bo nie wiadomo kiedy taki list moze do ciebie trafic. ;)

Mercury001

2015-02-21, 00:19
lokalnywatażka napisał/a:

Ruscy, ukraińcy -jedna swołocz.
Nigdy z nimi braćmi nie będziemy i nie byliśmy.
I opowiadanie sie za jedną ze stron, to w sytuacji Polaka taki sam wybór jak dać się wyr*chać w dupę, czy zerżnąć w pupę.
[obrazowy przykład dla lepszego unaocznienia problemu]
Jedni i drudzy za psów nas mają i historia wiele razy pokazała,że najlepsza poprawność polityczna dla nas,wobec ich konfliktów to kosa na sztorc i czekanie na sk***ieli na progu własnego domu.
GOOOŃ! BOLSZEWIKA GOOOŃ!



Dobra to jutro jedź na front, nagrywaj i komentuj ilu ludzi zabiłeś ("bolszewików") i jak zabiłeś, zostaniesz bohaterem. Ja pie**ole, nie dajcie się tej nie ludzkiej propagandzie! Miejcie swój rozum.

Sa...........er

2015-02-21, 00:23
tragedia z ta ukrainą, że też bóg nas pokarał takim sąsiadem...

Sa...........er

2015-02-21, 00:30
czy Ciebie juz do reszty poj***lo raskolnikov? Ci ludzie (rosjanie) tam k***a mieszkaja od pokoleń cieciu...a Ci rosyjskojęzyczni z mariupola boja sie o swoje życie cieciu

Keloh

2015-02-21, 00:33
Saraneth napisał/a:



PS. Nie lubię ruskich, ale jeżeli nie możesz kogoś pokonać stań się jego sojusznikiem.



pie**olicie Hipolicie.
Ruskich można pokonać. Już to udowadnialiśmy w historii (np. zapomniany przez komunę Hołd Ruski). A na dzień dzisiejszy to z ich wielkiego wielu-set-tysięcznego wojska 90% to praktycznie mięso armatnie, jak za wujka stalina czy też lenina (wojna Polsko-bolszewicka).
Ruskie zawsze były i będą niewystarczająco wyszkolone. Przez ich pie**olniętą imperialistyczną mentalność. Mają w piździec rjubli... za które mogą kupić przynajmniej 30x mniej niż 2 lata temu. Może mają nowoczesny sprzęt, ale ten sprzęt obsługują ludzie... Opłacani za ruble... I wyszkoleni za te ruble. W samolot pasażerski trafili, ale czy udałoby im się z wojskowym?
Ruskie stroszą teraz piórka, pokazują co to nie oni. Latają przy Wielkiej Brytanii z (podobno) atomówkami na pokładzie. Nie biorą pod uwagę chyba tego, że w 3min po zrzucie takiego moskwa mogłaby odmawiać już tylko pacierz - odwet byłby nadwspółmierny. A nawet jeśli nie, to całe NATO dogadałoby się z Chinami. Ci bardzo chętnie łyknęliby Sybir i okolice, a NATO miałoby święty spokój.

napierdalator13

2015-02-21, 00:37
Panowie Polacy powiedzmy Wypie**alać j***ne ruskie trole z tej strony nie bądą ruskie cwe*e mówić co mamy myśleć !

matix33

2015-02-21, 00:49
Żal mi Ukrainców.

Oligarchowie prorosyjscy wywołaki "powstanie", aby dalej kręcić z Ruskimi interesy i trzepać gruby hajs.
Daje sobie rękę uciąć, że teraz na dostawach broni, aprowizacji itd. zarabiają i mają w dupie swoich rodaków, którzy giną lub mieszkają na lini frontu.

Gówno chciwe na pieniądze, a nie ludzie.

Chociaż Ukraina sama jest sobie winna. Po odzyskaniu niepodległości żyli w syfie i teraz muszą walczyć. Chociaż Poroszenko to dla mnie następny ku*as, który zamiast rubli woli eurosy.
Żeby siły państwa wycofywały się z własnego terenu w czasie wojny nazywać planowanym odwrotem ?!


Baro

2015-02-21, 01:00
Saraneth napisał/a:

Ciągle widzę nagrania jak to separatyści złapali żołnierza ukraińskiego, poniżają, biją, ba, nie udzielają pomocy rannemu. To tylko uświadcza mnie w przekonaniu że separatyści to zwykłe bandziory bez dowództwa, bez praw, sami do cholery wywołali wojnę na terytorium ukrainy i płaczą że im kobiety i dzieci giną, myśleli że wojna to co śpiewanie "kumbaja" przy ognisku? Rannemu udziela się pomocy a nie straszy śmiercią grozi nożem etc. Tak postępowali właśnie banderowcy. Nikt nigdy nie uzna niezależności tej części ukrainy bo to jest dzika kraina, która nawet nie uznaje konwencji genewskiej (bo żeby ją uznawać nie trzeba być jej sygnatariuszem). Bandziory. Jedyne co im zostaje to klęska albo aneksja przez rosję. Zachód milczy i ma to w dupie, dlatego trzeba zrobić psikusa UE i zacząć kupować masowo broń od ruskich, a jak ruscy staną nad naszą granicą to im polać wódki i wskazać najkrótszą drogę na zachód i iść wyzwalać burżuazyjny zachód razem z nimi, wtedy merkel się zesra.

PS. Nie lubię ruskich, ale jeżeli nie możesz kogoś pokonać stań się jego sojusznikiem.



a co z Ojczyzną? :-|