18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedśmiertne nagranie ukraińskiego jeńca

Mateusz.st • 2015-02-20, 18:57
Co ruskie robią z jeńcami :snajper2:



Publikowanie nagrań pokazujących prześladowania jeńców ma na celu osłabienie morale ukraińskiej armii i utrudnienie kolejnych mobilizacji.

Dymekx

2015-02-21, 12:08
Saraneth napisał/a:

Ciągle widzę nagrania jak to separatyści złapali żołnierza ukraińskiego, poniżają, biją, ba, nie udzielają pomocy rannemu. To tylko uświadcza mnie w przekonaniu że separatyści to zwykłe bandziory bez dowództwa, bez praw, sami do cholery wywołali wojnę na terytorium ukrainy i płaczą że im kobiety i dzieci giną, myśleli że wojna to co śpiewanie "kumbaja" przy ognisku? Rannemu udziela się pomocy a nie straszy śmiercią grozi nożem etc. Tak postępowali właśnie banderowcy. Nikt nigdy nie uzna niezależności tej części ukrainy bo to jest dzika kraina, która nawet nie uznaje konwencji genewskiej (bo żeby ją uznawać nie trzeba być jej sygnatariuszem). Bandziory. Jedyne co im zostaje to klęska albo aneksja przez rosję. Zachód milczy i ma to w dupie, dlatego trzeba zrobić psikusa UE i zacząć kupować masowo broń od ruskich, a jak ruscy staną nad naszą granicą to im polać wódki i wskazać najkrótszą drogę na zachód i iść wyzwalać burżuazyjny zachód razem z nimi, wtedy merkel się zesra.

PS. Nie lubię ruskich, ale jeżeli nie możesz kogoś pokonać stań się jego sojusznikiem.



"iść wyzwalać burżuazyjny zachód", k***a, bolszewik nielubiący ruskich ale ich tok myślenia już ci się w łepetynie zagnieździł. My nie mamy tego przywileju, ruskie jak już się innymi zajmą, zajmą się i nami, wszach że w 1920 również wyzwalać chcieli i po 39 także wyzwalali. Ruskie nie spoczną póki Polacy nie będą pisać cyrylicą i na zawołanie "daj łapkę" my ją nie damy. Jedyny nasz problem to my sami i nasz rząd, posprzątać ten burdel zrobić tą obronę terytorialną i wsio, zachód nam nie pomorze ale i nas nie zaatakuje. Zachód nie jest warty tego by pociągnąć go na dno razem z naszym krajem.

161ZT650

2015-02-21, 12:10
Mnie bardzo interesuje co bedzie jak skonczy sie budowa "Gazociągu Północnego" w Morzu Bałtyckim. Żeby się przypadkiem nie okazało że za to szczekanie polskich politycznych psów gazociąg wyschnie. Ogólnie polecam temat o gazociągach i o tym że niedługo przestaniemy być panstwem które musiało mieć gaz bo szedł on do niemiec. Niedługo gaz do niemiec popłynie na dnie Bałtyku omijając Polske.

romozomo

2015-02-21, 12:49
Keloh - to mnie uspokoiłeś. Na zdrowie.

FB_RADOM

2015-02-21, 13:28
Loaloa napisał/a:

Juz przestań przygłupie. Mój wuj walczył o to, żeby ludność cywilna po sześciu latach udręki miała wreszcie świętty spokój. Żeby nie musieli się bać swoich rodaków, którzy po przepędzeniu Niemców nadal chcieli się bawić w wojenkę. Bojówkarzy UPA mordujących cywili uważacie za bandytów, robiącym to samo polskim bandziorom stawiacie pomniki. Zgraja hipokrytów. Kiedyś te pomniki zostaną zburzone, a na razie pójdę olać je ciepłym moczem. I zrobię to pierwszego marca, w święto tych popaprańców.



Tacy jak twój wuj, to podczas wojny rabowali sklepy, banki i ludność wiejską, podając się przy tym za partyzantkę-Nie mieli żadnego mandatu od rządu oraz przedstawicieli na kraj. Były to zwykłe bandy złodziei. Po wojnie te szumowiny otrzymywały wysokie stanowiska w UB, KBW, MO i całym resorcie.
Po twojej wypowiedzi można, że twój wuj to ukraiński żyd, bo takich w ww. instytucjach było na pęczki.
O twoim wuju nikt ze społeczeństwa nie będzie pamiętał, a o bohaterach którzy walczyli o wolną Polskę, pamiętają i będą pamiętać Polacy...

lokalnywatażka

2015-02-21, 23:58
Mercury001 napisał/a:



Dobra to jutro jedź na front, nagrywaj i komentuj ilu ludzi zabiłeś ("bolszewików") i jak zabiłeś, zostaniesz bohaterem. Ja pie**ole, nie dajcie się tej nie ludzkiej propagandzie! Miejcie swój rozum.


nie pie**ol mi tu wierszy i nie wysyłaj mnie na front, na który zawsze i wszędzie będę miał wyj***ne.
Czytaj k***a ze zrozumieniem.Jak nie ogarniasz tekstu, czytaj po kilka razy.
Na progu własnego domu
Sram na wszystkie ich konflikty i fronty, niech się wyrzynają.
A jak ktoś podejdzie ze swoimi wojenkami za blisko mnie, moich bliskich - zabiję jak psa. Czy będzie wojna,czy nie.
KUMASZ TERAZ?

Loaloa

2015-02-22, 16:32
Cytat:

Tacy jak twój wuj,,,



i dalej typowe bla bla bla. W dupie byłeś, gówno widziałeś. Dobrze, że ubecja tych śmieci wyłapała i zutylizowała. Normalni ludzie chcieli mieć wreszcie święty spokój. Rozumiem, że ubek i np. kanalarz to nie są zawody wzbudzające powszechny szacunek. Jednak, gdy ci gówno zalewa podwórko, to dzwonisz po pomoc i modlisz się, żeby jak najszybciej przyjechali.

q800

2015-02-22, 22:17
Loaloa napisał/a:



i dalej typowe bla bla bla. W dupie byłeś, gówno widziałeś. Dobrze, że ubecja tych śmieci wyłapała i zutylizowała. Normalni ludzie chcieli mieć wreszcie święty spokój. Rozumiem, że ubek i np. kanalarz to nie są zawody wzbudzające powszechny szacunek. Jednak, gdy ci gówno zalewa podwórko, to dzwonisz po pomoc i modlisz się, żeby jak najszybciej przyjechali.



Szkoda, że Niezłomni Bohaterowie (Cześć Ich Pamięci! Śmierć Wrogom Ojczyzny)nie odj***li wystarczająco wielu ubeków, może wtedy nie pieprzyłbyś takich farmazonów. Żal mi cię. Naprawdę.