18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest w Bielsku Białej

Driver19cm • 2022-06-05, 16:28
Ludzie się wk***ili na absurdalne ceny paliw

i zablokowali stacje Orlena w Bielsku Białej






jacek44

2022-06-06, 13:57
Że jest ch*jowo - to wiadomo. Żeby wiedzieć że będzie gorzej, wystarczy przeczytać komentarze pod tym tematem.

Juzwa

2022-06-06, 14:14
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Zaraz k***y milicyjne przyjadą i zaraz będą sypać mandatami za byle co. Temu 500, temu 2,5tyś, ten nie ma gaśnicy, apteczki i trójkąta- 5,5 tyś zł, a ten hmm trzeźwy hmm aaa dobra on pijany jest cyk 30 tyś. milicyjne sk***ysyny j***ne!!!


Masz spóźniony refleks. Obsługa stacji zadzwoniła po policję i jak policja przyjechała, to te bohaterskie pajace uciekły. Protest i blokowanie stacji trwał godzinę. Według prawa był nielegalny.

kotlet_schabowy napisał/a:

Juzwa napisał/a:
"a wina sprzedawczyni, która stoi za ladą. Winna jest władza tyle w temacie."

Nie no, k***a, lepiej być stuleją która zupełnie nic nie robi i narzeka, a jak ktoś zaczyna protestować, może i marnie, ale zaczyna, to go opluć. A potem się dziwić, że w tym kartonowym kraju jest ch*jówka, gdy się opluwa tych którzy chcą coś zmienić. Masz k***a lepszy pomysł? Wyjdź przed szereg i pokaż.



Jesteś ograniczony umysłowo na co dzień, czy tylko jak wchodzisz na Sadola? Zwróć pajacu uwagę, KTO napisał słowa, które komentujesz.

AnalAcrobat

2022-06-06, 14:26
Co ciekawe jest sposób żeby kierowcy obniżyli ceny paliw. Kiedyś motocykliści mieli taki pomysł, ale z wiadomych względów nie mieli rozgłośnienia. Mianowicie wystarczy tankować na wszystkich stacjach byle nie na Orlenie. Wiadomo, że jak to zrobi 5 czy 10 kierowców, to ch*ja da. Mi chodzi o skalę całego kraju.

Aciaa

2022-06-06, 14:42
qu4si napisał/a:

Lepiej być bezmuzgiem i do bogu ducha winnego przedsiębiorcy uderzać. czego nie zablokują rafinerii albo rozlewni? Nie pojadą bo za ciency są w uszach. Ten biedny franczyzobiorca który i tak od 25 lat ma najniższą marże bo udawany jest kryzys najpierw z srovidem a teraz wojna, to jeszcze bezmuzgi coś od niego chcą. A tak naprawdę to koncern Orlenu, według sprawozdań przez ostatni rok bije rekordy zysku. Ciekawe jak jak podobno drogie paliwo kupują. Stacje paliw gdyby nie sklep to z paliwa by się nie utrzymały, śmieszne ale prawdziwe. Dzisiaj marża stacji wacha się od 7gr do 15 gr na benzynie, ON jest trochę wyższa. To każdy może sobie przeliczyć sprzedajesz 10 000L i zarobiłeś 700zł. A niewiele stacji sprzedaje dziennie 10 000L. Teraz opłać, prąd, podatki, pracę człowieka, legalizacje, kontrole , UDT, koncesje itd
Skąd masz takie info że 40gr. chyba wyssane z palca. ja mogę udowodnić że jest to 7gr-15gr. chyba że mówisz o paliwie z litwy czy ch*j wie skąd.


Mój narzeczony pracuje (jest kierownikiem) na stacji benzynowej. Tak było 1,5 tygodnia temu

kulawiec

2022-06-06, 17:01
kotlet_schabowy napisał/a:

A potem się dziwić, że w tym kartonowym kraju jest ch*jówka, gdy się opluwa tych którzy chcą coś zmienić. .



Jest tak, bo jest bezprawie. Terrorystów powinno się odstrzelić. Niech sobie idą protestować pod sejm.



kotlet_schabowy napisał/a:

Masz k***a lepszy pomysł?



Oczywiście, po prostu dolicza się cenę paliwa do usługi/produktu i po temacie.


Jedyny efekt takich protestów będzie taki, że rząd ograbi sobie kogoś, albo weźmie kredyt, czy dodrukuje, i zrobi tarczę 1000 plus, czego efektem będzie kolejne pogłębienie inflacji. Zawsze tak będzie, bo 90% ludzi to bydło i można nimi sterować jak bydłem. Jedyny sposób, to ustawić się tak, żeby nas to nie dotyczyło i tyle.
W czasie zmarnowanym na takie protesty, można spokojnie zarobić na zbiornik paliwa.

mygyry

2022-06-06, 17:46
tranzystor napisał/a:

Debilu, bezrobocie było w większości statystycznie zawyżone przez szarą strefę. Rusy rządził w czasach światowego kryzysu, a PiS rządzi w większości czasu w sprzyjającej koniunkturze. Obecnie nikt nie jest w stanie stwierdzić jakie jest bezrobocie, bo PiS nie wie le milionów ukraińców wpuścił bez kontroli na teren Polski.



To teraz Odpowiedz sobie dlaczego ludzie woleli być w szarej strefie.
Ja w tym czasie otwierałem pierwszą działalność i była to j***na męka zakończona zawieszeniem działalności.

Polacy to takie niedojeby, że ponownie wybiorą tą rudą k***ę a za 8 lat znowu będą tęsknić za siwym karakanem, jak to stonoga powiedział "was trzeba j***ć" zapomniał dodać, że trzeba tylko zmieniać jebiącego.

gabriel0

2022-06-07, 04:05
Jeżeli nadal jesteście na tyle ograniczeni, że wydaje wam się, że nasza "władza" i wszystko co tam w półokręgu siedzi to cała góra lodowa, to ja wam gratuluję.
Wystarczy trochę postaw, historii ogólnej. Schematy się nie zmieniają.

Tak samo jak nie zmienia się to że na forach pluje się 5% ludzi którzy starają coś odkryć, 0.5% coś wie a reszta zapie**ala codziennie do roboty, wróci do do domu i z telewizji złapie świeżą propagandę jak pelikan grabie.

Już nawet szkoda gadać o statystykach o których sracie się przez ostatnie strony. Każdy coś wypocił, nikt nic nie sprawdził, połowa łyknęła, 2-ga połowa nie.

Na ten przykład każdy jeden może sprawdzić oficjalnie zgony bez różnicy na przyczynę.
Różnica między rokiem 2019-2020? 5%? 3%? Kalkulatory w dłoń pokolenie iphonów, albo oszczędzę to wam.
>0.18% więcej zgonów w okresie "covidu". O k***a, tendencja wzrostowa. Tak potężna że zakłady pogrzebowe nie wiedziały którego klienta pierwszego obsłużyć.

Dobra, zesrałem się, idę spać. Miłej pracy tam jutro z rana. Mam nadzieję że te 4000 starczy wam do końca miesiąca.

CObyNIEbyło

2022-06-07, 16:39
kotlet_schabowy napisał/a:

Nie no, k***a, lepiej być stuleją która zupełnie nic nie robi i narzeka, a jak ktoś zaczyna protestować, może i marnie, ale zaczyna, to go opluć. A potem się dziwić, że w tym kartonowym kraju jest ch*jówka, gdy się opluwa tych którzy chcą coś zmienić. Masz k***a lepszy pomysł? Wyjdź przed szereg i pokaż.



Aż jestem ciekaw gdzie jesteś i jak protestujesz ? Czy tylko dzięki klawiaturze ? Opisując szystko!

chujex

2022-06-07, 20:21
nie lepiej spalic stacje?

Buddaa09

2022-06-07, 21:07
donkapusta napisał/a:

Moim zdaniem cena paliwa to powinna być po 12 zł, albo więcej. Jak Cię nie stać to jedź rowerem, albo autobusem. Nie każdy musi jeździć autem.



jaki cymbał, niech to ch*j upali

7wporzondku

2022-06-09, 02:13
Kurde Nyrewesa sorry scrollowalem i dostałeś piwo :/

Sigonek

2022-06-09, 21:00
kotlet_schabowy napisał/a:

Nie no, k***a, lepiej być stuleją która zupełnie nic nie robi i narzeka, a jak ktoś zaczyna protestować, może i marnie, ale zaczyna, to go opluć. A potem się dziwić, że w tym kartonowym kraju jest ch*jówka, gdy się opluwa tych którzy chcą coś zmienić. Masz k***a lepszy pomysł? Wyjdź przed szereg i pokaż.



Było dość czasu na wychodzenie przed szereg, Braun protestował w krytycznym momencie niszczenia polskiej gospodarki, godności i swobód i na te wiece przychodziła garstka ludzi. Teraz przyszedł rachunek za bycie kretynem i bardzo się cieszę, że dla wielu będzie oznaczał głodowanie.

Idioci k***a, plują na Putina i godzą się być szmatą USA, a później zdziwienie, że paliwo drogie. Rozumny naród w takim położeniu geopolitycznym nigdy nie pozwoliłby sobie na źle stosunki z Rosją. Zobaczcie Orban, kraj wielkości kilku województw, bez dostępu do morza, bez strategicznych złóż i potrafi wyhamować całą Unię, bo lawiruje ile sie da dla dobra Węgier. A tu jak zwykle polscy debile będą płacić najwyższą cenę za przepychanki mocarstw.