18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest w Bielsku Białej

Driver19cm • 2022-06-05, 16:28
Ludzie się wk***ili na absurdalne ceny paliw

i zablokowali stacje Orlena w Bielsku Białej






mygyry

2022-06-05, 19:14
A i szykujcie dupy, bo za 2 lata podatek od rejestracji auta spalinowego a za 4 podatek za posiadanie takiego.

pieldolnik

2022-06-05, 19:17
kotlet_schabowy napisał/a:

Tak, lepiej. Dlaczego? To kara dla takich którzy tylko marudzą i pie**olą pod nosem i nic nie robią. Powiedzmy sobie szczerze, to wina popie**olonych ludzi, że mamy gówno w kraju. ch*j mnie obchodzi że stoisz w korku. Mnie obchodzi, że już niedługo moją pensją będę mógł dupę podetrzeć.



Według twojego toku rozumowania lepiej wk***ić innych normalnych ludzi, którzy pracują od świtu do nocy i uniemożliwić im wykonanie tak prostej czynności jak tankowanie. lepiej zabarykadować stacje i czekać nie wiadomo na co. Każdy jest kowalem własnego losu i gówno mnie interesuje twój status finansowy. Z tym problemem do swojego szefa, a nie na forum.

kooloo

2022-06-05, 19:21
onuce w akcji

baronturbina

2022-06-05, 19:22
Juzwa napisał/a:

Trzeba być idiotą pierwszej klasy, żeby coś takiego zrobić. Zablokowali stację, tak jakby coś to dało. Władcy Orlenu popękają ze śmiechu. Ciekawe, czy ktokolwiek z tych przygłupów wie, że paliwo z Orlenu jest sprzedawane w większości stacji w Polsce.


Jednej napisał cos o stulejach i protestach. Tak czy inaczej możemy palić kukły, rozlewać paliwo na tory a koncerny bas będą dymac. Człowiek, który musi kupi nawet po 12 pln.

Świat jest tak skonstruowany że szary człowiek jest zawsze dymany.

boguslaw1234

2022-06-05, 19:31
Nyrewesa napisał/a:

Co tam płaczki nie stać na paliwo? To pewnie przez PiS PO Covid Chińczyków Żymian Putina lub Ukrów. Tak sobie to tłumaczcie. Nareszcie zrobi się luźniej na drogach. Wystarczy poczytać jakie mądrości wypisujecie żeby wiedzieć że 90% z was to super ekstra geniusze którzy by podbili swiat tylko ktoś wam zawsze przeszkadza. Wieczne przegrywy.



Powiedz to tym którzy codziennie dojeżdżają do pracy 50-80 km w jedną stronę, a nie mają możliwości inaczej.
Bo paliwo jakoś w górę o połowę poszło, a pensje był problem o 5% podnieść, a są tacy którym nie podnieśli nic.

TerazPolska123

2022-06-05, 19:32
typowe zachowanie pseudo polaczków: srać do własnego gniazda, a dlaczego nie BP a dlaczego nie shell ?

Hajzenberg

2022-06-05, 19:44
kotlet_schabowy napisał/a:

Nie no, k***a, lepiej być stuleją która zupełnie nic nie robi i narzeka, a jak ktoś zaczyna protestować, może i marnie, ale zaczyna, to go opluć. A potem się dziwić, że w tym kartonowym kraju jest ch*jówka, gdy się opluwa tych którzy chcą coś zmienić. Masz k***a lepszy pomysł? Wyjdź przed szereg i pokaż.



I pisze to ten co pewno siedzi z szlugiem w ryju a obok siebie ma maszynke do robienia tych szlugów i w majtkach cottona worda i narzeka że nikt nic nie robi

Nyrewesa

2022-06-05, 20:34
Paliwo po 8, kaucją za puszkę piwa 3zl. Jak tu żyć? Wieczny płacz przegrywów. Coś wam podpowiem - Iran paliwo trochę powyżej 1 zł, i UWAGA absolutny hit! Wenezuela poniżej 50 gr. Emigrujcie do tych rajów.

zlaskipanskiejbozydarr

2022-06-05, 20:44
TerazPolska123 napisał/a:

typowe zachowanie pseudo polaczków: srać do własnego gniazda, a dlaczego nie BP a dlaczego nie shell ?



Orlen to złodzieje numer jeden; bolszewicki rząd sprzedał właśnie lotos w ręce ruskich. Na Orlenie tylko szczam.

val007

2022-06-05, 20:52
500+ wam pisowskie mendy nie wystarczy? Teraz stękacie, że inflacja i paliwo drogie. 2-3 lata temu było ostrzeżenia odnośnie tego, info o dodruku kasy, ale mieliście to w dupie. Stękajcie pisowskie cioły. Mnie stać na wachę nawet jak będzie po 20 ziko za litr.

Siriuz

2022-06-05, 20:55
mygyry napisał/a:

W którym kraju obecnie jest tanie paliwo?
Myślicie, że przy innych rządach byłoby taniej? Też ni ch*ja
Nawet w USA mają rekordowe ceny paliw.
Trzeba chyba być oderwanym od rzeczywistości żeby w obecnej sytuacji myśleć, że jakiś gówno strajk zmieni ceny paliw.



W Rosji jest za 50 rubli czyli teraz (rubel jest rekordowo drogi) 3,50pln. Poza tym zapewne w Chinach, Indiach, UEA i generalnie wszedzie tam gdzie maja w dupie polityke klimatyczna zachodu.

donkapusta

2022-06-05, 21:00
Moim zdaniem cena paliwa to powinna być po 12 zł, albo więcej. Jak Cię nie stać to jedź rowerem, albo autobusem. Nie każdy musi jeździć autem.

Siriuz

2022-06-05, 21:09
donkapusta napisał/a:

Moim zdaniem cena paliwa to powinna być po 12 zł, albo więcej. Jak Cię nie stać to jedź rowerem, albo autobusem. Nie każdy musi jeździć autem.



Kumasz, ze to nie jest widzimisie i wygodnictwo ludzi tylko caly przemysl jest oparty o transport? Przewiezienie buleczki za 10gr z piekarni, zamiast kosztowac 40gr bedzie kosztowac 80gr

qu4si

2022-06-05, 21:15
kotlet_schabowy napisał/a:

Nie no, k***a, lepiej być stuleją która zupełnie nic nie robi i narzeka, a jak ktoś zaczyna protestować, może i marnie, ale zaczyna, to go opluć. A potem się dziwić, że w tym kartonowym kraju jest ch*jówka, gdy się opluwa tych którzy chcą coś zmienić. Masz k***a lepszy pomysł? Wyjdź przed szereg i pokaż.



Lepiej być bezmuzgiem i do bogu ducha winnego przedsiębiorcy uderzać. czego nie zablokują rafinerii albo rozlewni? Nie pojadą bo za ciency są w uszach. Ten biedny franczyzobiorca który i tak od 25 lat ma najniższą marże bo udawany jest kryzys najpierw z srovidem a teraz wojna, to jeszcze bezmuzgi coś od niego chcą. A tak naprawdę to koncern Orlenu, według sprawozdań przez ostatni rok bije rekordy zysku. Ciekawe jak jak podobno drogie paliwo kupują. Stacje paliw gdyby nie sklep to z paliwa by się nie utrzymały, śmieszne ale prawdziwe. Dzisiaj marża stacji wacha się od 7gr do 15 gr na benzynie, ON jest trochę wyższa. To każdy może sobie przeliczyć sprzedajesz 10 000L i zarobiłeś 700zł. A niewiele stacji sprzedaje dziennie 10 000L. Teraz opłać, prąd, podatki, pracę człowieka, legalizacje, kontrole , UDT, koncesje itd

Aciaa napisał/a:

On 95 - 7.40 w rafineriach!
+ Transport + marza stacji to i tak jeszcze jest tanio. Stacja na litrze paliwa zarabia po opłaceniu wszystkiego 40 gr.
Jakby to była wina stacji benzynowych to ja to rozumiem. Ale stacja nie może sprzedawać paliwa w cenach mniejszych jak kupiła. Logiczne.
Jak coś im nie pasuje to niech się na rowery przesiada
* miało być na początku OK. Wkradł się błąd a ja nie wiem jak edytować



Skąd masz takie info że 40gr. chyba wyssane z palca. ja mogę udowodnić że jest to 7gr-15gr. chyba że mówisz o paliwie z litwy czy ch*j wie skąd.

Ni...........ny

2022-06-05, 21:17
zeus6 napisał/a:

Spoko, za chwile PO wróci do władzy to paliwo bedzie po 2 dychy/litra