18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest w Bielsku Białej

Driver19cm • 2022-06-05, 16:28
Ludzie się wk***ili na absurdalne ceny paliw

i zablokowali stacje Orlena w Bielsku Białej






Zbysław

2022-06-05, 18:16
Stodwudziestkipiątki palą dwa litry na sto
Polecam

mygyry

2022-06-05, 18:27
W którym kraju obecnie jest tanie paliwo?
Myślicie, że przy innych rządach byłoby taniej? Też ni ch*ja
Nawet w USA mają rekordowe ceny paliw.
Trzeba chyba być oderwanym od rzeczywistości żeby w obecnej sytuacji myśleć, że jakiś gówno strajk zmieni ceny paliw.


zeus6

2022-06-05, 18:29
Spoko, za chwile PO wróci do władzy to paliwo bedzie po 2 dychy/litra

ko...........wy

2022-06-05, 18:32
pieldolnik napisał/a:

Masz racje lepiej zakorkować stację w godzinach szczytu, gdzie występuje największy ruch, niż podjechać pod siedzibę, lub biuro orlenu i tam rozłożyć trójkąty ostrzegawcze i stać samochodem z podniesioną maską


Tak, lepiej. Dlaczego? To kara dla takich którzy tylko marudzą i pie**olą pod nosem i nic nie robią. Powiedzmy sobie szczerze, to wina popie**olonych ludzi, że mamy gówno w kraju. ch*j mnie obchodzi że stoisz w korku. Mnie obchodzi, że już niedługo moją pensją będę mógł dupę podetrzeć.

Janusz_k

2022-06-05, 18:34
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Fajne że goralenvolk wzieli się do roboty; tam bolszewia zawsze miała +60%.



Co ty pie**olisz, po 1 w Bielsku rządzi PO, po 2 popie**oliły ci się góry, to Tatry z Zakopanem i okolicami były w "goralenvolk".

ko...........wy

2022-06-05, 18:35
mygyry napisał/a:

W którym kraju obecnie jest tanie paliwo?
Myślicie, że przy innych rządach byłoby taniej? Też ni ch*ja
Nawet w USA mają rekordowe ceny paliw.
Trzeba chyba być oderwanym od rzeczywistości żeby w obecnej sytuacji myśleć, że jakiś gówno strajk zmieni ceny paliw.



Dalej się porównuj... A jaki % z paliwa to marża orlenu? Jaki % to podatki? Priorytetem powinno być dbanie o interes kraju, jego ludności i gospodarki. No i licz ten litr paliwa na przeciętne wynagrodzenie skoro już tak porównujesz.

michal257

2022-06-05, 18:39
Teraz to sobie mogą zakorkować dupę. Było nie chodzić jak debile maskach przez ponad 2 lata tylko postawić sprawę jasno, kiedy jeszcze można było to zrobić, a teraz to mamy już tylko i wyłącznie konsekwencje .

Cycu320

2022-06-05, 18:47
RoboCat napisał/a:

i jak zwykle gora jest gora... kradna ile moga a "chlopi" i tak wyleja zale nie tam gdzie powinni, przynajmnie gora ma sie z czego posmiac do kolacji.
Po drugie narzekacie na ceny paliwa - a co chwile psioczycie na ruskich. ruskie zakreca kurek bo sie polaczki obrazily - no i bedziemy kupowac ruska rope od niemiec a przypominam ze nieminiaszki i wiekszosc unii dalej kupuje od ruskich bo jak reszta swiata ma w dupie ukruw a tym bardziej polaczkow



Kupuje, płaci ale nie odbiera. Dokładnie tak jak napisałem, w ramach solidarności z Ukrainą(oficjalne stanowisko) Myślicie że koncerny, handlarze i dystrybutorzy interesują się liczbami zgwałconych kobiet i zabitych dzieci? Że ruscy najechali suwerenne państwo? Oni szukają innych rozwiązań, innych dróg i możliwości. Kasa musi się zgadzać. Chyba wszyscy zapomnieli co się stało z naszą ojczyzną w 39. Nikt nie wyciągnął do nas pomocnej ręki, zostaliśmy sami i teraz pytanie... Olać ukrów? Jak byśmy czuli się na ich miejscu? Ja jestem za pomocą, nawet staliśmy się handlarzem ciężką bronią czyli armatohaubicami. Zasili to nasz budżet, będzie więcej kasy na zbrojenie i pincet plus. Możemy poczuć się wreszcie jak wielka brytania i Francja w 39, czyli oprócz uchodźców czerpać korzyści z wojny w innym kraju.

Nyrewesa

2022-06-05, 18:48
Co tam płaczki nie stać na paliwo? To pewnie przez PiS PO Covid Chińczyków Żymian Putina lub Ukrów. Tak sobie to tłumaczcie. Nareszcie zrobi się luźniej na drogach. Wystarczy poczytać jakie mądrości wypisujecie żeby wiedzieć że 90% z was to super ekstra geniusze którzy by podbili swiat tylko ktoś wam zawsze przeszkadza. Wieczne przegrywy.

shoe5maker

2022-06-05, 18:57
kotlet_schabowy napisał/a:

Masz k***a lepszy pomysł?



Choćby zablokować warszawkę, tą część decyzyjną, lepsze to niż ta stacja.

Cycu320

2022-06-05, 19:00
Nyrewesa napisał/a:

Co tam płaczki nie stać na paliwo? To pewnie przez PiS PO Covid Chińczyków Żymian Putina lub Ukrów. Tak sobie to tłumaczcie. Nareszcie zrobi się luźniej na drogach. Wystarczy poczytać jakie mądrości wypisujecie żeby wiedzieć że 90% z was to super ekstra geniusze którzy by podbili swiat tylko ktoś wam zawsze przeszkadza. Wieczne przegrywy.



Możesz rozwinąć swoją myśl? Bo brzmi tak debilnie narazie...

zlaskipanskiejbozydarr

2022-06-05, 19:01
Janusz_k napisał/a:

Co ty pie**olisz, po 1 w Bielsku rządzi PO, po 2 popie**oliły ci się góry, to Tatry z Zakopanem i okolicami były w "goralenvolk".



Przyznaję, z mojej perspektywy wszystko na dół od KRK to goralenvolk głosujący na bolszewie +60%

Dobrze widzieć że jest jeszcze refleksja w narodzie, która zaczyna rozumieć że premiowanie nieudacznictwa i umysłowej biedy drukowanym pieniądzem kończy się tym, że każdy w kieszeni ma mniej. I jeszcze tylko tych dziwnych kolesi w czarnych sukienkach wysadzić w kosmos a Polska stanie się zdrowym gospodarczo i politycznie krajem.

mygyry

2022-06-05, 19:05
kotlet_schabowy napisał/a:

Dalej się porównuj... A jaki % z paliwa to marża orlenu? Jaki % to podatki? Priorytetem powinno być dbanie o interes kraju, jego ludności i gospodarki. No i licz ten litr paliwa na przeciętne wynagrodzenie skoro już tak porównujesz.



A jak myślisz co zrobi rząd gdyby nawet wyzerował podatek (na co i tak by eu nie pozwoliła) na paliwa i z zaplanowanego budżetu zniknęłoby ileś miliardów? A no sprawa jest prosta, albo by zaniedbali jakieś inwestycje, albo by zwiększyli zadłużenie, albo doj***li podatkami gdzie indziej, k***a jaka naiwność.

agent_kosa

2022-06-05, 19:08
Z dziesięć lat temu był ogólnopolski protest przeciw podwyżkom cen paliw, ch*ja to dało, wiedzą, że potrzebujesz paliwa i zmięknie rurka szybciej niż im