18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest w Bielsku Białej

Driver19cm • 2022-06-05, 16:28
Ludzie się wk***ili na absurdalne ceny paliw

i zablokowali stacje Orlena w Bielsku Białej






pieldolnik

2022-06-05, 16:41
Idioci zablokowali stację, jakby to była wina sprzedawczyni, która stoi za ladą. Winna jest władza tyle w temacie.

Juzwa

2022-06-05, 16:50
Trzeba być idiotą pierwszej klasy, żeby coś takiego zrobić. Zablokowali stację, tak jakby coś to dało. Władcy Orlenu popękają ze śmiechu. Ciekawe, czy ktokolwiek z tych przygłupów wie, że paliwo z Orlenu jest sprzedawane w większości stacji w Polsce.

ko...........wy

2022-06-05, 17:03
Juzwa napisał/a:

a wina sprzedawczyni, która stoi za ladą. Winna jest władza tyle w temacie.



Nie no, k***a, lepiej być stuleją która zupełnie nic nie robi i narzeka, a jak ktoś zaczyna protestować, może i marnie, ale zaczyna, to go opluć. A potem się dziwić, że w tym kartonowym kraju jest ch*jówka, gdy się opluwa tych którzy chcą coś zmienić. Masz k***a lepszy pomysł? Wyjdź przed szereg i pokaż.

zlaskipanskiejbozydarr

2022-06-05, 17:05
Protest to protest; tu nie chodzi o tą jedną stacje. Tu chodzi o sprzeciw wobec bolszewii PIS. Fajne że goralenvolk wzieli się do roboty; tam bolszewia zawsze miała +60%. Dobrze że chociaż uczą się na błędach.

inzGamon

2022-06-05, 17:06
Diesel 7,44... eeeetam... Tankowałem już drożej.

Aciaa

2022-06-05, 17:19
On 95 - 7.40 w rafineriach!
+ Transport + marza stacji to i tak jeszcze jest tanio. Stacja na litrze paliwa zarabia po opłaceniu wszystkiego 40 gr.

Jakby to była wina stacji benzynowych to ja to rozumiem. Ale stacja nie może sprzedawać paliwa w cenach mniejszych jak kupiła. Logiczne.
Jak coś im nie pasuje to niech się na rowery przesiada

* miało być na początku OK. Wkradł się błąd a ja nie wiem jak edytować

ko...........wy

2022-06-05, 17:23
Aciaa napisał/a:

On 95 - 7.40 w rafineriach!
+ Transport + marza stacji to i tak jeszcze jest tanio. Stacja na litrze paliwa zarabia po opłaceniu wszystkiego 40 gr.
Jakby to była wina stacji benzynowych to ja to rozumiem. Ale stacja nie może sprzedawać paliwa w cenach mniejszych jak kupiła. Logiczne.
Jak coś im nie pasuje to niech się na rowery przesiada
* miało być na początku OK. Wkradł się błąd a ja nie wiem jak edytować



To czemu w Czechach orlen sprzedaje 2 zł taniej?

pieldolnik

2022-06-05, 17:28
kotlet_schabowy napisał/a:

Nie no, k***a, lepiej być stuleją która zupełnie nic nie robi i narzeka, a jak ktoś zaczyna protestować, może i marnie, ale zaczyna, to go opluć. A potem się dziwić, że w tym kartonowym kraju jest ch*jówka, gdy się opluwa tych którzy chcą coś zmienić. Masz k***a lepszy pomysł? Wyjdź przed szereg i pokaż.



Masz racje lepiej zakorkować stację w godzinach szczytu, gdzie występuje największy ruch, niż podjechać pod siedzibę, lub biuro orlenu i tam rozłożyć trójkąty ostrzegawcze i stać samochodem z podniesioną maską

Nyrewesa

2022-06-05, 17:32
kotlet_schabowy napisał/a:

To czemu w Czechach orlen sprzedaje 2 zł taniej?



W Czechach jest drożej. Wejdź na noviny.. cz włącz tłumacza i przeczytaj o cenach. Artykuł z wczoraj

Czorsky

2022-06-05, 17:44
I Bardzo mi się to podoba jedni co zrobili strajk a nie siedząc na dupie i patrzec jak cena za 1lit paliwa zbliża sie ku 10 zł BRAVO CHŁOPY jestem z wami !!!

RoboCat

2022-06-05, 18:05
i jak zwykle gora jest gora... kradna ile moga a "chlopi" i tak wyleja zale nie tam gdzie powinni, przynajmnie gora ma sie z czego posmiac do kolacji.
Po drugie narzekacie na ceny paliwa - a co chwile psioczycie na ruskich. ruskie zakreca kurek bo sie polaczki obrazily - no i bedziemy kupowac ruska rope od niemiec :) a przypominam ze nieminiaszki i wiekszosc unii dalej kupuje od ruskich bo jak reszta swiata ma w dupie ukruw a tym bardziej polaczkow :)

UkrainskaOnuca

2022-06-05, 18:13
Czas się przesiąść na rowerek albo na PKS