18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dźgnięty nożem WOŚP

Infi08 • 2019-01-13, 21:24
Cytat:

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany na scenie na Targu Węglowym. Sprawca dźgnął go nożem w okolice serca. Prezydent trafił do szpitala, jego stan jest bardzo poważny.

Do ataku na prezydenta Gdańska doszło w niedzielę, kilka minut przed godziną 20. Adamowicz dziękował ludziom za wsparcie dla Orkiestry. Za moment miało się zacząć "światełko do nieba".

Po krótkim przemówieniu Paweł Adamowicz została zaatakowany.

Na scenę wtargnął mężczyzna z nożem i dźgnął prezydenta Gdańska. Prawdopodobnie zadał co najmniej dwa ciosy w okolice serca.

Zanim napastnik został zatrzymany przez ochroniarzy zdążył krzyknąć do mikrofonu: - Halo, halo! Nazywam się Stefan [nazwisko niezrozumiałe - red.]. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie w to władowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz.






Źródło: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24359848,atak-na-prezydenta-adamowicza-zostal-zraniony-nozem.html?disableRedirects=true

Aktualizacja 14/01/2019 14:50
Prezydent zmarł w szpitalu wskutek odniesionych ran

Ni...........ny

2019-01-14, 00:02
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Owsiak nie chciał postawić barierek, imbecyl Owsiak chciał aby 700 tys. ludzi przed sceną napierało bezpośrednio na 3-metrową ścianę. .


Co ty k***a pie**olisz ? Byłem pod tą sceną kilka razy i nie pamiętam żadnego napierania na ścianę, zwykle pod samą sceną jest trochę wolnego miejsca.
A w samym tłumie w środku koncertu zdarzyło mi się wiązać buta i nawet mnie nikt nie dotknął.

nx

2019-01-14, 00:12
jeżeli napastnik to ten na środku z nożem w ręce kręcący się na scenie to TVN jak zwykle robi dobrą robotę:


Ni...........ny

2019-01-14, 00:12
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: To ty nie wiesz co tam się o mały włos stało?


Nie wiem, Owsiak chodził po polu w stroju różowego jednorożca i próbował ludzi w dupę r*chać ? :amused:

Rebeliant_ZPF napisał/a:

edit: Wybełkotałeś więcej, zatem dopiszę. Nie masz pojęcia co się może dziać na koncertach gwiazd najwyższego formatu, gdzie tłum jest ogromny i niemal każdy chce zobaczyć z bliska swoich idoli.



No bywałem na "koncertach gwiazd najwyższego formatu" i nie działo się nic strasznego ;-) Srasz ogniem jak ostatnia p*zda :amused:

MAK69

2019-01-14, 00:18
Pytanie do pojebów, którzy pisza, że to przez Owsiaka i ochronę, że za wolna reakcją itd... Ogarniacie, że policja miała, od naszego wspaniałego rządu, zakaz zabezpieczania tej imprezy? Tak samo jak straż pożarna i wojsko... No ale cóż, nadal gadamy jaki Owsiak jest zły.

LLime

2019-01-14, 00:19
Adamowicz tylu ludziom zniszczył życie, że dziwię się, że dopiero teraz dostał kosę..

Polaris32

2019-01-14, 00:26
Tu widać, że dostał z 4-5 ciosów. A grubas normalnie zidiociał na chwile.


vass

2019-01-14, 00:29
KlinikaAborcyjna napisał/a:

za dobre wieści zawsze piwko


Dla mnie dobra wiadomość to będzie jak cie napadnie stado pedałów i brutalnie zgwałci analnie.

pve11

2019-01-14, 00:38
MAK69 napisał/a:

Pytanie do pojebów, którzy pisza, że to przez Owsiaka i ochronę, że za wolna reakcją itd... Ogarniacie, że policja miała, od naszego wspaniałego rządu, zakaz zabezpieczania tej imprezy? Tak samo jak straż pożarna i wojsko... No ale cóż, nadal gadamy jaki Owsiak jest zły.


Policja nie ma obowiązku zabezpieczania imprez masowych, jeżeli się organizator dogada z komendantem i zapłaci - mają taką możliwość. Nawet jeżeli był ten wyimaginowany w Twojej główce zakaz, to Owsik miał obowiązek zapewnić bezpieczeństwo bez udziału policji. Winę ponosi w 100% organizator.
Tutaj była taka reakcja, że jakby gościu miał przygotowany jakiś plan ucieczki, to by sp***olił, ale widać nawet on nie zakładał takiego przebiegu wydarzeń.

VanAhamoth

2019-01-14, 00:44
@LLime

Aha. Czyli jak j***ny pisior prawie zniszczył życie mojej matki, to mam teraz mu przewiercić kolana? Skoro tylko takie formy porachunków uznajecie...

Szparas

2019-01-14, 01:03
Ej, ale takiej gównoburzy jak dźgnęli Bolsonaro to nie było

hfbnmiuytp

2019-01-14, 01:21
PiS ma swojego Marka Rosiaka, teraz PO-KO będzie miała swojego Adamowicza. Wir wzajemnych oskarżeń zamieni się w zapie**alające bez hamulców tornado :idzwch*j:

dwakilo

2019-01-14, 01:44
zielak300 napisał/a:

Tak kończą zdrajcy narodu. Mam nadzieje że nie dożyje poranka.



karma cię dopadnie pachołku... Jak k***a możesz gnido

Przyczajonykangur

2019-01-14, 02:01
Dla polityków powinno być to ostrzeżenie, że może i nie da się ich legalnie wsadzić za kraty, ale za to można ich zabić. Nie znam sytuacji nie oceniam nie życzę nikomu źle, ot taka konkluzja o każącej ręce narodu/ nie do końca normalnego jegomościa.
X