18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dźgnięty nożem WOŚP

Infi08 • 2019-01-13, 21:24
Cytat:

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany na scenie na Targu Węglowym. Sprawca dźgnął go nożem w okolice serca. Prezydent trafił do szpitala, jego stan jest bardzo poważny.

Do ataku na prezydenta Gdańska doszło w niedzielę, kilka minut przed godziną 20. Adamowicz dziękował ludziom za wsparcie dla Orkiestry. Za moment miało się zacząć "światełko do nieba".

Po krótkim przemówieniu Paweł Adamowicz została zaatakowany.

Na scenę wtargnął mężczyzna z nożem i dźgnął prezydenta Gdańska. Prawdopodobnie zadał co najmniej dwa ciosy w okolice serca.

Zanim napastnik został zatrzymany przez ochroniarzy zdążył krzyknąć do mikrofonu: - Halo, halo! Nazywam się Stefan [nazwisko niezrozumiałe - red.]. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie w to władowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz.






Źródło: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24359848,atak-na-prezydenta-adamowicza-zostal-zraniony-nozem.html?disableRedirects=true

Aktualizacja 14/01/2019 14:50
Prezydent zmarł w szpitalu wskutek odniesionych ran

VanAhamoth

2019-01-13, 23:05
Może po prostu pisowskie qwy się przyznają, że wprost wypowiedzieli wojnę domową?

kristiano

2019-01-13, 23:06
no i teraz się zacznie nagonka na PIS.......
... pie**olnij się w łeb Crapshit... ewentualnie wsadź sobie rurkę w dupę i obwiniaj za to pis )

~DMT

2019-01-13, 23:07
sssssssssss napisał/a:

"mężczyzna w maju 2014 roku został skazany na 5,5 roku więzienia .



Za 8miesięcy miał wyjść i ściągnął sobie murowaną ćwiartkę, albo dożywocie na głowę?

Jedno jest pewne: Na dyrygenta by się nadawał...



:krejzi:

Insaner

2019-01-13, 23:09
To są jakieś jaja. Ja rozumiem, że często w takich sytuacjach zanim ludzie się orientują co się stało to już kilka osób ginie, ale tutaj mamy publiczną dobrze oświetloną scenę - facet wbiega sobie środkiem w kierunku prezydenta miasta (przebiega przed oczami kilkuset osób z drugiego jej końca. Dźga go nożem - od tego momentu mija dobrych kilkanaście sekund, nikt na scenie się tym nie zainteresował,. Potem psychol stoi z nożem w powietrzu - też nic. Zaczyna gadać przez mikrofon - zero reakcji. Dopiero potem ściągają go ze sceny i to nie obezwładniając tylko biorąc za ramię. Nikt nawet nie próbował uciekać od psychola. Gdyby chciał to zaszlachtowałby jeszcze kilka osób.

Przypuszczam, że cała obsada skończyła dzisiaj z dyscyplinarkami. Gdyby miał przy sobie bombę to bez żadnych problemów zabiłby w transmisji na żywo kilkadziesiąt osób. Chyba to jest najbardziej przerażające na tym filmie, a nie sam atak nożownika. Śmiejemy się z krajów zachodnich w których dochodzi do zamachów, a jak widać u nas panuje pełna beztroska w zabezpieczaniu imprez.

ProVVe

2019-01-13, 23:19
Coordinator napisał/a:

Siedział niewinny w wiezieniu? No to teraz udowodnił, ze jednak tam jest jego miejsce




No powiem Ci, że teraz przynajmniej z jakiegoś powodu... Gdybym ja był na ten przykład Komenda takim i 18lat z tymi pojebami za taki czyn, który klasyfikuje mu robienie piekła... Odpowiem Ci... Znalazłbym sędziego, prokuratora i śledczych płacząc, że niewinny taki biedny, chodząc do sądów i telewizji, a kiedy miałbym juz wszyskich podanych w jedna noc rozj***łbym jednego za drugim. Tak ludzie sie wk***iają kiedy cierpią bez powodu. Osobiście jestem za karą śmierci, ale jak sądzisz dlaczego te wszystkie cioty nie? Bo wiedza dokladnie, że czasem trzeba chronic "swoich" kosztem innych

djted

2019-01-13, 23:23
ProVVe napisał/a:

Coordinator napisał/a: Osobiście jestem za karą śmierci, ale jak sądzisz dlaczego te wszystkie cioty nie? Bo wiedza dokladnie, że czasem trzeba chronic "swoich" kosztem innych




No to teraz ładują Ciebie z ulicy do paki za nic. Dają Ci zarzuty i masz być zaj***ny... Podoba się ?

ProVVe

2019-01-13, 23:30
djted napisał/a:

ProVVe napisał/a: Coordinator napisał/a: Osobiście jestem za karą śmierci, ale jak sądzisz dlaczego te wszystkie cioty nie? Bo wiedza dokladnie, że czasem trzeba chronic "swoich" kosztem innych





No to teraz ładują Ciebie z ulicy do paki za nic. Dają Ci zarzuty i masz być zaj***ny... Podoba się ?




Rozumiesz co napisałem czy za ciężko Ci to przetrawić? Tłumaczyć jak czytać ze zrozumieniem nie potrafisz nie mam zamiaru. Weź książkę poczytaj, żeby wyrobić sobie taką zdolność co gimnazjum zabrała wielu ludziom

Krak

2019-01-13, 23:32
Zaraz okaże się, że go tefaleny wynajęły.
Wie ktoś, co to za muza w tle tego zamachu?

Ronoaro

2019-01-13, 23:40
Szekle się muszą zgadzać, Owsiak ma w dupie Adamowicza, dalej prowadzi licytację.

ringus

2019-01-13, 23:42
Impreza masowa, prezydent jednego z najważniejszych miast w Polsce i ja się pytam gdzie jest k***a Policja i gdzie jest k***a prywatna ochrona specjalnie dla tak zwanego VIPa. W przypadku jakiegoś ataku terrorystycznego najważniejsi politycy w Polsce są bezbronni XD Państwo produkuje rocznie tysiące nowych paragrafów ale w przypadku przewidywania realnych zagrożeń nie robi się absolutnie nic Procedury działania w takich sytuacjach powinny być jednymi z podstaw działania sprawnego Państwa. Tak naprawdę żadna partia polityczna przez ostatnie 30 lat o to k***a nie zadbała. Ochrona na scenie to był zlepek przypadkowych ziomków dorabiających za dwa kafle miesięcznie. W sumie beka ale z drugiej mańki ch*jnia na maksa.

InnyName

2019-01-13, 23:46
No i co mu teraz pomoże 17 mieszkań w Gdańsku :( ?
ch*ja mu pomoże.
Myślałem, że na wiosnę się wyrywa chwasty, najgorsze, że na Wośp, teraz będzie impreza podwyższonego ryzyka
Człowiek, jak człowiek, złego diabli nie biorą

Averius

2019-01-13, 23:47
A może to koleś po jakimś MK-ULTRA? Mówił, że go torturowali :-?

ringus

2019-01-13, 23:53
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Insaner napisał/a: (...) a jak widać u nas panuje pełna beztroska w zabezpieczaniu imprez.

Koncerty w sierpniu są zabezpieczane chyba najgorzej w cywilizowanym świecie. Gdy przyjechało Prodigy tragedia wisiała na włosku, bo imbecyl Owsiak nie chciał postawić barierek, imbecyl Owsiak chciał aby 700 tys. ludzi przed sceną napierało bezpośrednio na 3-metrową ścianę.

Co byście mówili, gdyby w 2011 roku zginęło kilkanaście tysięcy ludzi wciśniętych w 3-metrową ścianę?



Są gorzej zabezpieczone eventy, uwierz mi :d Byłem na Foo Fighters w Krakowie, koncert odbywał się świeżo po zamachach w Paryżu i wyobraź sobie że dobiłem pod samą scenę bez choćby minimalnego przeszukania xD I tak się zastanawiałem jakim ch*jem Eventim bierze prowizję od sprzedanego biletu i nie zapewnia praktycznie żadnego bezpieczeństwa.

Swoją drogą byłem na Wood'zie w 2011 roku i to był jedyny raz kiedy nie czułem się tam bezpiecznie. Zignorowałem koncert, zostałem ze znajomymi w obozie, spiłem bronxa. Było fajnie :d Pole było za małe na przyjęcie takiej ilości naj***nych i zjaranych Polaków, dlatego pewnie też na Woodstock nie są już zapraszane duże zespoły.

djkriss69

2019-01-14, 00:02
Według nieoficjalnych informacji, Finał ochraniali młodzi ludzie, 17-latkowie
X