18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dźgnięty nożem WOŚP

Infi08 • 2019-01-13, 21:24
Cytat:

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany na scenie na Targu Węglowym. Sprawca dźgnął go nożem w okolice serca. Prezydent trafił do szpitala, jego stan jest bardzo poważny.

Do ataku na prezydenta Gdańska doszło w niedzielę, kilka minut przed godziną 20. Adamowicz dziękował ludziom za wsparcie dla Orkiestry. Za moment miało się zacząć "światełko do nieba".

Po krótkim przemówieniu Paweł Adamowicz została zaatakowany.

Na scenę wtargnął mężczyzna z nożem i dźgnął prezydenta Gdańska. Prawdopodobnie zadał co najmniej dwa ciosy w okolice serca.

Zanim napastnik został zatrzymany przez ochroniarzy zdążył krzyknąć do mikrofonu: - Halo, halo! Nazywam się Stefan [nazwisko niezrozumiałe - red.]. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie w to władowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz.






Źródło: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24359848,atak-na-prezydenta-adamowicza-zostal-zraniony-nozem.html?disableRedirects=true

Aktualizacja 14/01/2019 14:50
Prezydent zmarł w szpitalu wskutek odniesionych ran

The_Generat

2019-01-17, 17:42
Abraxus napisał/a:

nóż szturmowy prawie nie różni się od bagnetu



pliz... nie rób jaj, nie chcę napędzać offtopa ale to bzdet

Wiewór

2019-01-19, 18:28
The_Generat napisał/a:

pliz... nie rób jaj, nie chcę napędzać offtopa ale to bzdet


Porównaj sobie nóż szturmowy ka-bar bagnetem M9.

Leszek flaszka glodz na pogrzebie nie wytrzymał i musiał pie**olic o Smoleńsku.
Takie są skutki głębokiej choroby alkoholowej.

ciepson

2019-01-19, 20:33
Nellum napisał/a:

Czuje się jak medium komuś przepowiedzieć przyszłość?



Wielki Wróżbito Nellum przekaż mi wiedzę na temat mojej przyszłości.

A tak offtop.
Noże szturmowe są do dźgania wszystkiego co się dźgnąć da, do zakopywania i wykopywania min no i na, którymś tam miejscu po długim wyliczaniu mogą tez być nożem prawie użytkowym a bagnet nadaje się tylko do robienia dziur w bliźnich.

Różnicą pomiędzy bagnetem a nożem szturmowym jest bardzo subtelna, bagnetów się nie ostrzy.
Jeżeli próbował ktoś ostrzyć 6H4 to nic z tego się nie udało, bo kąt zastosowany w nim jest tak ch*jowy, że mogę całokształt określić jako fenomenalny wynalazek, nie nadający się praktyczne do niczego. Oprócz wbicia w bebechy za pomocą karabinu. To zadanie spełnia świetnie.
Czyli ma bardzo ograniczony zakres zastosowań a próby użytkowania go w innych okolicznościach powodują frustrację i niechęć do życia. A usilne forsowanie, bagnety nadają się do czegoś więcej niż zabijania można włożyć między Baśnie braci Grimm a legendy o Kraku. Tak, wiem, że niemieckie bagnety z okresu II wś nadają się jako noże użytkowe.

A jeśli chodzi o noże szturmowe to posiadają mocno zredukowane " belly " albo są praktycznie pozbawione a jeżeli już występuje to jest to jedyna dobrze zaostrzona część głowni.
Najbardziej komfortowymi profilami są smatchety, spear pointy, clip pointy, sztylety, spike'i i tanto. Niestety noże te pomimo szlifu częściowego płaskiego posiadają kiepski kąt ostrzenia, jak po tygodniu naostrzysz do zadowalającego poziomu to się stępi po ukrojeniu kilku kromek chleba, których nie przekroi tak jak nóż ze szlifem zerowym albo pełnym płaskim tylko przerąbie jak Łysy z Brazzers kolejną kurewkę.
Takie noże kupuje się dla ładnego wyglądu, bo jakość użytkowania można porównać do kultury pracy silnika 700cc z Cinquecento.

A te historie o kilogramowym bagnecie naprawdę mnie rozbawiły, może nawet bardziej niż Sadole przejmujący się losem jakiegoś człowieka.

Mesjaszowaty

2019-01-19, 20:57
Hahaha no i wrócił.Wrócił ten owsik w glorii i chwale.Ja pie**ole.W Polsce jak w lesie

ciepson

2019-01-19, 22:43
Mesjaszowaty,
W Polsce jak w lesie. A nie w Polsce jak w chlewie obsranym gównem.

Wiewór

2019-01-20, 11:16
Mesjaszowaty napisał/a:

Hahaha no i wrócił.Wrócił ten owsik w glorii i chwale.Ja pie**ole.W Polsce jak w lesie



I dobrze że wrócił. Ból dupy komuchów jest miodem dla mej duszy.

Krex

2019-01-20, 16:42
marinis napisał/a:

Dokładnie. Tymi gnidami i trollami nie rozumiejącymi dramatu i robiącymi sobie głupie żarty powinna zająć się policja. Zresztą już je wyłapuje z internetu.


Widać mamy tutaj komunistę, który jest zwolennikiem cenzury. Zamykać do więzienia za co? Za wyrażenie zdania? Mam prawo się cieszyć ze śmierci kogokolwiek, to moja opinia i nie jest to karalne. Zresztą to sadistic, tutaj każdy cieszy ryja ze śmierci przypadkowych osób, a jak jakiś prezydent miasta umrze, to każdy wpada w rozpacz. Żałoba narodowa? Hipokryzja. Dlaczego nie było żałoby jak te dziewczyny umarły w pożarze? Dla mnie to była większa tragedia, życie niewinnych młodych istot w porównaniu do jednego człowieka z nieciekawą przeszłością. Myślałem, że nikt tutaj się nie złapie na tą propagandę polityczną. Chodzi tu o skłócenie narodu ale widać, że jesteście tak samo tępi jak reszta społeczeństwa. Mam głęboko w dupie jego śmierć. Jakby miała obowiązywać żałoba za każdego zadźganego polityka, to niektóre kraje cały czas by miały żałobe. Teraz ciągle każdy w tej telewizji pie*doli o tym jaka wielka tragedia się stała i jak szanowali Adamowicza, a jeszcze pare tygodni temu te same osoby na niego pluły. Świetne przedstawienie.

kreatywnakrowa

2019-01-21, 20:11
marinis napisał/a:

Dokładnie. Tymi gnidami i trollami nie rozumiejącymi dramatu i robiącymi sobie głupie żarty powinna zająć się policja. Zresztą już je wyłapuje z internetu.
Wcześniej zginęło pięć niewinnych dziewcząt, a teraz prezydent gdańska.
W obu przypadkach były morderstwa. Co prawda w tym pierwszym nie do końca umyślne, ale jednak.
Ty i wszystkie podobne tobie osoby powinny wylądować w więzieniu.
Mam nadzieję że tak się stanie.
Co ty wypisujesz za bzdury?
Sam jesteś gówniakiem.



Dla Twojej informacji. Część tych wpisów została dzisiaj zgłoszona w prokuraturze Warszawa - Praga. Załączyliśmy screeny, nazwy użytkowników, itp. Sadistic.pl zgłosiliśmy także do OMZRiK z załączeniem antysemickich, rasistowskich, itp. wpisów, sprawa również skończy się w sądzie. . Czas zamknąč ten internetowy burdel gdyż tolerowanie tego oszołomstwa rodzi tragedie jak na finale WOŚP.

kubski09

2019-01-30, 17:10
Jak w temacie


Fansadola

2019-02-01, 16:18
Mounthains napisał/a:

normalny



Niestety tylko to znalazłem na razie

bartek19881

2019-02-26, 15:40
Oj niedobry Andrzejek :) jednak wysłałeś :D
X