18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dźgnięty nożem WOŚP

Infi08 • 2019-01-13, 21:24
Cytat:

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany na scenie na Targu Węglowym. Sprawca dźgnął go nożem w okolice serca. Prezydent trafił do szpitala, jego stan jest bardzo poważny.

Do ataku na prezydenta Gdańska doszło w niedzielę, kilka minut przed godziną 20. Adamowicz dziękował ludziom za wsparcie dla Orkiestry. Za moment miało się zacząć "światełko do nieba".

Po krótkim przemówieniu Paweł Adamowicz została zaatakowany.

Na scenę wtargnął mężczyzna z nożem i dźgnął prezydenta Gdańska. Prawdopodobnie zadał co najmniej dwa ciosy w okolice serca.

Zanim napastnik został zatrzymany przez ochroniarzy zdążył krzyknąć do mikrofonu: - Halo, halo! Nazywam się Stefan [nazwisko niezrozumiałe - red.]. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie w to władowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz.






Źródło: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24359848,atak-na-prezydenta-adamowicza-zostal-zraniony-nozem.html?disableRedirects=true

Aktualizacja 14/01/2019 14:50
Prezydent zmarł w szpitalu wskutek odniesionych ran

Nigbag

2019-01-14, 22:41
Ale moment wybrał j***niec idealny. Kiedy znika błysk ze sceny, napastnik jest już w połowie drogi. PO sekundzie od tego błysku ma już kilkakrotnie wtopiony nóż w ofierze. Nikt się nie orientuje. Ludzie wydają okrzyki radości, krzyczą, a w tym momencie prezydent osuwa się na ziemie. Zanim dojdzie do reszty co się wydarzyło, zamachowiec zdąża jeszcze złapać za mikrofon i wygłosić swoją mowę. aby po 40 sekundach DOBROWOLNIE poddać się dla gościa z obsługi technicznej.... :-( :-/ :evil:

ag...........th

2019-01-14, 22:54
Pełny film z zajścia najprawdopodobniej nigdy nie trafi na sadistica. Po pierwsze „dowód w prowadzonym śledztwie”, po 2 prawa autorskie do nagrań z kamer, po 3 każdy jest już wystarczająco zdymiony pisząc komentarze czy nie popełnia myślozbrodni XXI wieku.

ag...........th

2019-01-14, 22:59
Nie ma lepszych ujęć? Tyle kamer, tyle smartfonów...... zero pożytku :-( :-(

Wiewór

2019-01-14, 23:01
Przecież to co wykrzykiwał ten facet to zwykła retoryka wybrańców narodu. Esencja nienawiści pisowskiej.
Nie bez powodu jako cel obrał Abramowicza. Prezydent Gdańska był znany z niechęci do pis.
W TVP przedstawiano go jako demona jak kazdego kto nie był za pis. Nasz kolega terrorysta nasłuchał się o tym jak to za całe zło tego świata winę ponosi Tusk, Po i uznał że pójdzie i zapie**oli prezydenta Gdańska który to jest wrogiem i zdrajcą narodu.
Nawet jego końcowe zachowanie wskazuje na to pisowski elektorat bo taniec zwycięstwa który wykonał to nic innego jak zachowanie kibola prosto ze stadionu.
Mam bekę w ch*j bo jak na zachodzie brudas zapie**oli kogoś nożem i powiedzą że szalony to Polaki tarzają się ze śmiechu że robią z terrorysty szalenca jak u nas terrorysta zapie**olił nożem gościa to Polaki krzyczą ni ch*ja terrorysta tylko wariat.

A tu proszę zerknijmy sobie jak cieszą się polskie patrioty z zabójstwa.



Tak właśnie uważają ludzie będący u władzy i ich elektorat.
Są po prostu zadowoleni bo takie odmózdzone bydło uważa zabójstwo za normalny element gry politycznej.
Dla mnie to jest dowód ostateczny że polski kibic i narodowiec (chociaż to synonimy) to bezpośredni potomek małpy.
Śmiejecie się z Brazylii A właśnie wpadliśmy do jej ligi w standardach polityki.

Rzygać mi się chce już tym krajem. Tutaj nigdy nie będzie lepiej.
Polacy cały czas ciągną ten kraj na dno. Od zawsze mieszkaliśmy w chlewie i po prostu ludzie nie chcą innego życia.

Niektórzy się pytają gdzie była policja. Otóż policja pilnuję mieszkania ojca narodu i pomników jego brata żeby gołębie na niego nie srały.
Niestety przez tak ważne zadania nie mieli czasu żeby ochraniać imprezę.

ag...........th

2019-01-14, 23:15
Do Brazylii daleko. U nich przynajmniej Lule posadzili

opec

2019-01-14, 23:19
Wiecie co jest smutne? Jak jedziesz na wezwanie do starej kamienicy, tam na poddaszu mieszka ojciec, matka i 4 gówniaki. Ojciec się nie rusza. Kardiomiopatia doprowadziła do nagłej śmierci sercowej. Gówniaki płaczą, matka krzyczy, a ty reanimujesz mimo że wiesz że już mu nie pomożesz. Płaczesz razem z nimi reanimując. To jest k***a smutne, ale o tym nikt nie powie w telewizji, nie będzie księgi kondolencyjnej, jedyna pomoc jaką dostanie rodzina to pewnie 5000zł zasiłku pogrzebowego.

Tutaj umarł milioner, posiadacz siedmiu mieszkań, kilkudziesięciu tysięcy akcji grup deweloperskich (którym sam przyznawał grunty) z rodziną w stanach (jego córki uczą się tam w renomowanych, prywatnych uczelniach z internatem) i teściami którzy są prawie tak samo bogaci jak on bo przepisał im pół majątku przez luki podatkowe. Myślę że dadzą sobie rade. I wybaczcie, nie jest mi tu jakoś bardzo smutno. Człowiek nie powinien umierać w żaden sposób, ale te marsze przeciwko przemocy, przerzucanie winy jest dla mnie śmieszne i potwornie sztuczne. Ludziom wydaje się że umarł im ktoś bliski bo widywali go w TV i podświadomość wmawia im że to znajomy. Stąd ta masowa histeria hipokrytów. Zwykłych ludzi ginących od noża psychola na ulicy nikt nie zauważa.

Nigbag

2019-01-14, 23:38
opec napisał/a:

Wiecie co jest smutne? Jak jedziesz na wezwanie do starej kamienicy, tam na poddaszu mieszka ojciec, matka i 4 gówniaki. Ojciec się nie rusza. Kardiomiopatia doprowadziła do nagłej śmierci sercowej. Gówniaki płaczą, matka krzyczy, a ty reanimujesz mimo że wiesz że już mu nie pomożesz. Płaczesz razem z nimi reanimując. To jest k***a smutne, ale o tym nikt nie powie w telewizji, nie będzie księgi kondolencyjnej, jedyna pomoc jaką dostanie rodzina to pewnie 5000zł zasiłku pogrzebowego.



Tutaj umarł milioner, posiadacz siedmiu mieszkań, kilkudziesięciu tysięcy akcji grup deweloperskich (którym sam przyznawał grunty) z rodziną w stanach (jego córki uczą się tam w renomowanych, prywatnych uczelniach z internatem) i teściami którzy są prawie tak samo bogaci jak on bo przepisał im pół majątku przez luki podatkowe. Myślę że dadzą sobie rade. I wybaczcie, nie jest mi tu jakoś bardzo smutno. Człowiek nie powinien umierać w żaden sposób, ale te marsze przeciwko przemocy, przerzucanie winy jest dla mnie śmieszne i potwornie sztuczne. Ludziom wydaje się że umarł im ktoś bliski bo widywali go w TV i podświadomość wmawia im że to znajomy. Stąd ta masowa histeria hipokrytów. Zwykłych ludzi ginących od noża psychola na ulicy nikt nie zauważa.


Tutaj bardziej chodzi o to, że został ZASZTYLETOWANY na oczach kilu(?)tysięcznej widowni i to nie był zwykły Jurek spod klatki B (Np. jak ja), tylko PREZYDENT MIASTA GDAŃSK. i ch*j mnie obchodzi co ten gościu miał za uszami, jakie miał własne brudy, oraz ile milionów na koncie ale został ZAj***nY na WOŚP przez jakiegoś wariata, któremu odj***ło po latach izolacji w zakładzie karnym (nie biorąc pod uwagę różnych teorii...) Skoro to nie robi wrażenia, to za kilka lat może będziemy napie**alać się maczetami pod pałacem prezydenckim....

opec

2019-01-14, 23:45
Nigbag napisał/a:

Tutaj bardziej chodzi o to, że został ZASZTYLETOWANY na oczach kilu(?)tysięcznej widowni i to nie był zwykły Jurek spod klatki B (Np. jak ja), tylko PREZYDENT MIASTA GDAŃSK. i ch*j mnie obchodzi co ten gościu miał za uszami, jakie miał własne brudy, oraz ile milionów na koncie ale został ZAj***nY na WOŚP przez jakiegoś wariata, któremu odj***ło po latach izolacji w zakładzie karnym (nie biorąc pod uwagę różnych teorii...) Skoro to nie robi wrażenia, to za kilka lat może będziemy napie**alać się maczetami pod pałacem prezydenckim....



A czym ten PREZYDENT MIASTA GDAŃSK się różni od ciebie? Bo dla mnie nie jest jakimś lepszym ani gorszym człowiekiem. Właśnie problem w tym że dla zwykłego plebsu to robi wrażenie i znajdują w tym jakąś niezdrową fascynację. Na psycholu też robiło to wrażenie- dlatego to zrobił.

ValVryj

2019-01-14, 23:46
Taki słony suchar: Jak myślicie co będzie hitem przyszłorocznej aukcji WOŚP? Nóż do budyniu :D

Wiewór

2019-01-14, 23:49
Andre1945 napisał/a:

A tutaj reakcje ''tolerancyjnych'' Polaków. No, ale to pisiory szczują przecież...


Szkoda że zapomniałeś powiedzieć w reakcji na co i do kogo tak uroczo się odzywaja.

T3RMINATOR

2019-01-14, 23:51
Nie wiem jakim człowiekiem był pan Adamowicz, ale żaden człowiek nie zasługuje na zadźganie nożem. Po to mamy ustrój demokratyczny żeby takie sprawy rozwiązał sąd, ale bandycie który zadźgał widocznie korba odbiła jak Breivikowi. żeby nie było że staje w jego obronie, on według mnie powinien być zutylizowany. Zgnije w więzieniu i po co mu to było, całe życie miał przed sobą bo ma dopiero 27 lat. Nie wiem czy było nagranie z takiego ujęcia.


Tutaj nagranie obok prezydenta, niestety ucięte w momencie dźgnięcia


Nigbag

2019-01-15, 00:58
opec napisał/a:

A czym ten PREZYDENT MIASTA GDAŃSK się różni od ciebie? Bo dla mnie nie jest jakimś lepszym ani gorszym człowiekiem. Właśnie problem w tym że dla zwykłego plebsu to robi wrażenie i znajdują w tym jakąś niezdrową fascynację. Na psycholu też robiło to wrażenie- dlatego to zrobił.


Różni go ode mnie to, że jest (był) Prezydentem ? Wartość człowieka (życia ludzkiego) jest taka sama, to nie ulega wątpliwości , ale świadomość, że jednak żyjemy w społeczeństwie hierarchii widocznie niektórych przerasta. Czy się to komuś podoba, czy nie. Dlatego doszukują w tym swoim chorych fantazji, dopisując swój własny scenariusz...

kacperc317

2019-01-15, 01:58
Da ktoś linka do momentu ataku z bliska

Nellum

2019-01-15, 05:09
Nellum napisał/a:

PS: wyrok wydali wyrok wykonali ... Niestety prezydent zmarł najszczersze kondolencje Wy popie**oleńce :D



Angel napisał/a:

zmarł to mózgojad z głodu w twojej czaszce



I co Angel głupio Ci chociaż spójrz czasem przyszłościowo na niektóre rzeczy ;-)
Niby moderator a zachowałeś sie jak zwykły user aby tylko kogoś wyzwać a jak ja to robię to nagle usuwacie mój post.

Czuje się jak medium komuś przepowiedzieć przyszłość? :mrgreen:

piotrj3

2019-01-15, 05:38
Abraxus już próbuje mówić że to PIS za wszystko odpowiada itd.

Po prostu zachowanie się jak debil.

Nie wiem osobiście jakim on był człowiekiem, trochę dziwnych podejrzeń było w jego sprawie w przeszłości ale nie udowodniono finalnie. Nie ważne czy ktoś lubi WOŚP czy nie, ten człowiek zginął w momencie gdy chciał pomóc innym ludziom i to jest najbardziej przykre niezależnie czy był dobry czy zły. Jeśli nawet ktoś miał go zabić za coś słusznego to naprawdę nie w takim momencie.

A według przesłanek o przeszłości nożownika to w więzieniu podobno był odizolowany od innych i po prostu psychoza go dopadła. Zamknęli go za PO i poprzysiągł sobie wariat zemstę. Z jednej strony sędzia dał mu krótki wyrok by dać mu drugą szansę a w praktyce w więzieniu stał się większym popaprańcem niż był.
X