18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dźgnięty nożem WOŚP

Infi08 • 2019-01-13, 21:24
Cytat:

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany na scenie na Targu Węglowym. Sprawca dźgnął go nożem w okolice serca. Prezydent trafił do szpitala, jego stan jest bardzo poważny.

Do ataku na prezydenta Gdańska doszło w niedzielę, kilka minut przed godziną 20. Adamowicz dziękował ludziom za wsparcie dla Orkiestry. Za moment miało się zacząć "światełko do nieba".

Po krótkim przemówieniu Paweł Adamowicz została zaatakowany.

Na scenę wtargnął mężczyzna z nożem i dźgnął prezydenta Gdańska. Prawdopodobnie zadał co najmniej dwa ciosy w okolice serca.

Zanim napastnik został zatrzymany przez ochroniarzy zdążył krzyknąć do mikrofonu: - Halo, halo! Nazywam się Stefan [nazwisko niezrozumiałe - red.]. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie w to władowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz.






Źródło: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24359848,atak-na-prezydenta-adamowicza-zostal-zraniony-nozem.html?disableRedirects=true

Aktualizacja 14/01/2019 14:50
Prezydent zmarł w szpitalu wskutek odniesionych ran

janlew

2019-01-14, 17:58
Abraxus napisał/a:

To zdarzenie to zamach terrorystyczny o podłożu politycznym.
Mam podejrzenia, że na zlecenie pis rękami specsluzb. Patus to tylko pionek w rozgrywce.
Wszystko wskazuje na PiS.
Zabójstwo a na tle politycznym. Polska została panstwem faszystowskim.


Odkąd podpisano traktat lizboński i musimy przestrzegać prawa faszystowskiej organizacji UE, prawo jest faszystowskie. A teorie o zamachu stawiają cię niżej od wyznawców zamachu smoleńskiego

mit2

2019-01-14, 18:06
Abraxus napisał/a:

To zdarzenie to zamach terrorystyczny o podłożu politycznym.
Mam podejrzenia, że na zlecenie pis rękami specsluzb. Patus to tylko pionek w rozgrywce.
Wszystko wskazuje na PiS.

Zabójstwo a na tle politycznym. Polska została panstwem faszystowskim




The_Generat

2019-01-14, 18:12
Polska jest państwem faszystowskim odkąd jest państwowa służba zdrowia, obowiązkowe emerytury i ubezpieczenia oraz państwowa edukacja.

Cara_Al_Sol

2019-01-14, 18:23
Drogi adminie, który za ten post pokarze mnie naganą,
Nie robię tego złośliwie, wiem co dobre, a co karą,
Proszę Cię Janlewie, co wszędzie Izraela widzisz wpływy,
Skończ ze swoim życiem, lub dla tego portalu pozostań nieżywy.

Amen.

P.S. Wraz z kolegami z ambasady robimy zrzutkę, aby wykupić kamienicę w której mieszkasz ;-)

Pseudo09

2019-01-14, 18:26
Kozacki kozik!! +9 chyba i ten szybki atak na P

ryzu

2019-01-14, 19:15
W tv wąty do ochrony, ale kto za 11zl/h by narażał swoje życie lub zdrowie :mrgreen:

SuchyHarry

2019-01-14, 19:38
Abraxus napisał/a:

To zdarzenie to zamach terrorystyczny o podłożu politycznym.

Mam podejrzenia, że na zlecenie pis rękami specsluzb. Patus to tylko pionek w rozgrywce.

Wszystko wskazuje na PiS.



Zabójstwo a na tle politycznym. Polska została panstwem faszystowskim.


pie**olnij się w łeb gościu. Zdarzył się kretyn, który wyszedł z pudła po to, by do niego wrócić, bo na wolności jest j***nym odpadem bez jakichkolwiek perspektyw. A tak to mieć będzie do końca życia dach nad głową, żarełko pod japę, ciepełko w celi i nie musi martwić się o nic, no chyba że mu kakaowy pociąg zgotują.

6pingwin6

2019-01-14, 19:49
No i niech mu smoła lepką będzie.

KlinikaAborcyjna

2019-01-14, 19:51
vass napisał/a:

KlinikaAborcyjna napisał/a: za dobre wieści zawsze piwko

Dla mnie dobra wiadomość to będzie jak cie napadnie stado pedałów i brutalnie zgwałci analnie.



bardzo dobre wiadomości będą wtedy gdy zdechniesz pod płotem lewaku :kawa:
:ciasteczkowy:

ElektrycznyMordulec

2019-01-14, 19:55
Skoro tvn usuwa nagrania to chce coś ukryć i ch*j. Nie zdziwił bym się jak by to peło wynajelo zabójcę oni tak lubią po trupach do celu. Nawet swoich. :-x
Wisz jak nie Wisz?

Crapshit

2019-01-14, 20:08
Wszyscy wiedzą, że to na zlecenie PISlamu. Tak samo załatwili swoich w Smoleńsku (kartofel leciał by rozpocząć kampanię wyborczą na grobach poległych) więc nikt nie jest zdumiony, że siewcy nienawiści z PIS głoszą z sejmowych mównic i kościelnych ambon, że wszystko co nie PISlamskie należy unicestwić.

ElektrycznyMordulec

2019-01-14, 20:17
Ja pie**ole to jest sadistic czy pudelek? Ludzie którzy tu siedzą i śmieją się ze śmierci nagle zmienili się wkurewskie aniołki.

LordFlorex

2019-01-14, 20:58
Human napisał/a:

Gnoje i śmieci. Zero szacunku. Mógłby na główna wrzucić ktoś jak waszych ojców i matki ktoś jedzie kosa. Chocisz takie k***y bez znieczulicy pewnie miały trudne dzieciństwo.


Co ty tu k***a robisz parobasie?

WeZr

2019-01-14, 22:13
A filmu z lepszym ujęciem jak nie było, tak nie ma. Ma takowy ktoś w ogóle, czy to tylko ściema, na jaką zalatuje ?

TB303

2019-01-14, 22:18
Human napisał/a:

Gnoje i śmieci. Zero szacunku. Mógłby na główna wrzucić ktoś jak waszych ojców i matki ktoś jedzie kosa. Chocisz takie k***y bez znieczulicy pewnie miały trudne dzieciństwo.


LordFlorex napisał/a:

Co ty tu k***a robisz parobasie?



Przychodzi taka żałosna, nic nie znacząca p*zda i się rzuca.
X