18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezentacja da Silvy

phrontch • 2019-11-19, 18:34
Da Silva pokazał pierwszy etap niezbędny do produkcji salami




stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-19, 23:59
niemamskarpet. napisał/a:

co za hipokryzja, jakby to była krowa to nikogo by to nie ruszyło a jak konik to uuu bidne zwierze ..... a koń to nic innego jak wybiegana krowa



Ale to normalne bo jeżeli chodzi o psy koty,konie,słonie,delfiny to te zwierzęta są na tyle mądre i na jakimś poziomie potrafią okazywać uczucia,a do tego przywiązują się do właściciela np pies i koń potrafią wrócić do właściciela,jak zostaną oddane/sprzedane,nawet \ odległości 100km.

DmNQ

2019-11-20, 00:13
poligon6 napisał/a:

LOL zwierzetaa są własnością człowieka, i moze je zajebac kołkiem kiedy chce. oczywiście jak ktoś chce się r*chać i spuszczać nad psem to jego sprawa. Ale od cudzej własności wara.



No tak, Bóg tak w biblii napisał. Zapomniałem.

atomboy

2019-11-20, 01:31
ale przetłumaczy ktoś o co poszło? XD

maciejpp

2019-11-20, 03:18
dreszcz napisał/a:

Jak bym miał tego śmiecia w zasięgu ręki to bym tą k***e osobiście odj***ł. pie**olony cwe* DaSilva!



j***ny śmieć mam nadzieje ze za jakis czas zobaczymy go w innym wydaniu na hardzie..obczajcie tylko jak ten koń patrzy gdy przeładowal broń..tak mi smutno ze idę po vodke..sk***ysyn brazylijski

uthero

2019-11-20, 07:58
Sawix napisał/a:

salami się robi z osła



Tylko jeden rodzaj salami tak naprawdę jest z osła

:roll:

poligon6

2019-11-20, 08:12
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Ale to normalne bo jeżeli chodzi o psy koty,konie,słonie,delfiny to te zwierzęta są na tyle mądre i na jakimś poziomie potrafią okazywać uczucia,a do tego przywiązują się do właściciela np pies i koń potrafią wrócić do właściciela,jak zostaną oddane/sprzedane,nawet \ odległości 100km.



Świnia inteligencja przewyzsza psa, widac jakies nowe wyznaczniki, mordować można tylko głupie zwierzeta.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-20, 09:34
Nie k***a tak tylko przekręcasz to co napisałem.Chodzi mi o to że ludziom bardziej szkoda pewnych zwierząt,bo potrafią okazywać więcej jakby uczuć np pies przychodzi się przytulić czy merda ogonem,jak cię widzi i się cieszy.Nie rób zjebie z tego ideologii

mygyry

2019-11-20, 09:52
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Nie k***a tak tylko przekręcasz to co napisałem.Chodzi mi o to że ludziom bardziej szkoda pewnych zwierząt,bo potrafią okazywać więcej jakby uczuć np pies przychodzi się przytulić czy merda ogonem,jak cię widzi i się cieszy.Nie rób zjebie z tego ideologii



pie**olisz teraz, każde zwierze okaże ci przywiązanie, gdy będziesz go w ten sposób chował, niektórzy mają w domu świnie, kurę, gęś, szczura, lwa czy inne może jedynie ci się gadów i robactwa (chociaż podobno karaluch też się wyszkoli) nie uda przyzwyczaić do ciebie, jak ktoś mi mówi, że może patrzyć na zarzynanie ludzi a boli go dupa jak zwierzątko zabijają, to albo nawet nie oglądał takich materiałów, albo jest zwyczajnie zj***ny jak Hitler.
Bezsensowne zabijanie zwierząt jest co najwyżej takim samym okrucieństwem a pie**olenie, że mniejszym świadczy o potrzebie wizyty u psychiatry.

micz1908

2019-11-20, 10:57
Sawix napisał/a:

salami się robi z osła



Czyli z tego który oddawał strzał

:mrgreen:

Hafnarfjodur

2019-11-20, 11:17
Ja myślałem, że oni najpierw pie**olą coś z kartki do kamery, inne da silvy machają jak pojeby maczetami i spluwami. Potem da silva ten czytający upie**ala kończyny i łeb , a dopiero na końcu strzelają ....

darayavahus

2019-11-20, 11:36
kabaszma napisał/a:

To się nazywa dorosłość



to się nazywa poj***ność

kabaszma napisał/a:

To się nazywa dorosłość



to sie nazywa poje*aność

Belweder

2019-11-20, 12:28
DmNQ napisał/a:

Ty za to jesteś twardym sk***ysynem jak widać. Takich chłopów nam potrzeba w tym kraju.
Nic dziwnego w tym, że ludziom szkoda bardziej zwierząt w niektórych przypadkach. Zarzynające się kartele wzajemnie gdzie raczej każdy ma coś za uszami temu nie pomagają. Wszystko zależy od kontekstu. Zwierzęta nie przejawiają wrogich zachowań i uczuć ( nie zaliczam tutaj j***nych pitbullów które zagryzają dzieci np i zostają odstrzelone), którymi wykazują sie nawzajem ludzie. Dlatego normalni patrzą na nie inaczej, zawsze w przekonaniu, że są od nas zależne, i wiele osób nie wyobraża sobie by wobec ich krzywdy przejść zupełnie obojętnie. To wynika z psychologii. Ale musisz pie**olić swoje trzy po trzy, że każdy kto współczuje zwierzętom jest poj***ny. Brawo twardzielu



Nie będe się tutaj wielce wdawał z Tobą w dyskusje bo widzę, że myślenie logiczne i czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną. No pewnie, wszystkie zwierzęta są kochane i milusie. Wystarczy, że przejdziesz się na terenie hipopotama to da Ci buziaczka w Twoje głupie czółko. Nie mów o psychologii bo jestes widac równie pie**olniety jak ten pajac od doroslosci. Powiedziałem, że typ jest poj***ny nazywajac dorosłością wspolczucie zwierzentom zamiast ludziom. No ale tak jak mówię, myslenie to chyba Twoja zbyt rozbudowana cecha.

D3Ton

2019-11-20, 12:57
paczfiko napisał/a:

Zwalił konia?



Koń sam się zwalił, kiedy Silva strzelił mu na pysk...

sens_

2019-11-20, 14:12
dreszcz napisał/a:

Jak bym miał tego śmiecia w zasięgu ręki to bym tą k***e osobiście odj***ł. pie**olony cwe* DaSilva!



Zesrałbys się i na koniec opie**oliłbys mu fujare.

DmNQ

2019-11-20, 15:32
Belweder napisał/a:

Nie będe się tutaj wielce wdawał z Tobą w dyskusje bo widzę, że myślenie logiczne i czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną. No pewnie, wszystkie zwierzęta są kochane i milusie. Wystarczy, że przejdziesz się na terenie hipopotama to da Ci buziaczka w Twoje głupie czółko. Nie mów o psychologii bo jestes widac równie pie**olniety jak ten pajac od doroslosci. Powiedziałem, że typ jest poj***ny nazywajac dorosłością wspolczucie zwierzentom zamiast ludziom. No ale tak jak mówię, myslenie to chyba Twoja zbyt rozbudowana cecha.



Twoja też tak samo jak czytanie ze zrozumieniem i poprawne klecenie zdań.