18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezentacja da Silvy

phrontch • 2019-11-19, 18:34
Da Silva pokazał pierwszy etap niezbędny do produkcji salami




stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-20, 15:54
mygyry napisał/a:

pie**olisz teraz, każde zwierze okaże ci przywiązanie, gdy będziesz go w ten sposób chował, niektórzy mają w domu świnie, kurę, gęś, szczura, lwa czy inne może jedynie ci się gadów i robactwa (chociaż podobno karaluch też się wyszkoli) nie uda przyzwyczaić do ciebie, jak ktoś mi mówi, że może patrzyć na zarzynanie ludzi a boli go dupa jak zwierzątko zabijają, to albo nawet nie oglądał takich materiałów, albo jest zwyczajnie zj***ny jak Hitler.
Bezsensowne zabijanie zwierząt jest co najwyżej takim samym okrucieństwem a pie**olenie, że mniejszym świadczy o potrzebie wizyty u psychiatry.



Ale ja nie pochwalam tego co zrobił ten typ,tylko odnosiłem się do sytuacji,dlaczego dla ogółu społeczeństwa zabicie np konia będzie bardziej wyglądało dla nich nie zrozumiale,gorsze w odbiorze niż krowy bo to drugie jest w meni.Oczywiście zabijanie każdego zwierzęcia jest okrutnym widokiem.Ludzie nie chcą jeść pewnych zwierząt domowych,a inne zabija się masowo i jakieś powody są tego.k***a nie oszukujmy się.

Si...........cz

2019-11-20, 17:45
Memento mori między osłami brzmi salami

Belweder

2019-11-20, 17:48
DmNQ napisał/a:

Twoja też tak samo jak czytanie ze zrozumieniem i poprawne klecenie zdań.



Na telefonie ciężko zachować sensowną składnię zdania gdy części się nie widzi a jeszcze słownik zmienia. Cieszę się natomiast, że pomimo nieskładnych zdań i Twojego ograniczenia udało Ci się zrozumieć sens. Jeśli dalej uważasz, że cieszenie się ze śmierci/tortur człowieka ( który nie wiadomo czy sobie na to zasłużył, nawet gdy był w gangu, ponieważ to może była jego jedyna możliwość na przeżycie ) jest normalne, a płacz, bo konia odj***li no to nie mam słów ja głupi albo chory jesteś... Pewnie jesteś jakimś lewako-ateisto-humanisto-zjebem także nie porozmawiamy na poziomie. Pozdrawiam

radso83

2019-11-20, 19:23
Belweder napisał/a:

Na telefonie ciężko zachować sensowną składnię zdania gdy części się nie widzi a jeszcze słownik zmienia. Cieszę się natomiast, że pomimo nieskładnych zdań i Twojego ograniczenia udało Ci się zrozumieć sens. Jeśli dalej uważasz, że cieszenie się ze śmierci/tortur człowieka ( który nie wiadomo czy sobie na to zasłużył, nawet gdy był w gangu, ponieważ to może była jego jedyna możliwość na przeżycie ) jest normalne, a płacz, bo konia odj***li no to nie mam słów ja głupi albo chory jesteś... Pewnie jesteś jakimś lewako-ateisto-humanisto-zjebem także nie porozmawiamy na poziomie. Pozdrawiam



Cieszenie się ze smierci/ tortur? Chyba Ci się portale pomyliły.
Jak masz z tym problem to polecam jakieś stronki z kucykami pony.
A konia mi szkoda i tyle.
De Silvy niekoniecznie.

Badania naukowe pokazują, że ludzie sympatyzują najbardziej właśnie ze zwierzętami i z malutkimi dziećmi. Dlaczego się tak dzieje? Dlatego, że postrzegają je w tych samych kategoriach - jako istoty, które nie są w stanie same się obronić. To właśnie wzbudza w ludziach chęć opieki nad bezbronnymi istotami i potrzebę chronienia ich.
Przykładowe badania na ten temat: Czasopismo Society & Animals, artykuł: "Are People More Disturbed by Dog or Human Suffering?"
(J. Levin; A. Arluke, L. Irvine, V 25, I 1, 1 – 16, 2017)

Jednak nie jestem pie**olnięta :lol:
Chociaż każdy sadol ma coś nie tak z głową.

Belweder

2019-11-20, 20:56
radso83 napisał/a:

Cieszenie się ze smierci/ tortur? Chyba Ci się portale pomyliły.
Jak masz z tym problem to polecam jakieś stronki z kucykami pony.
A konia mi szkoda i tyle.
De Silvy niekoniecznie.
Badania naukowe pokazują, że ludzie sympatyzują najbardziej właśnie ze zwierzętami i z malutkimi dziećmi. Dlaczego się tak dzieje? Dlatego, że postrzegają je w tych samych kategoriach - jako istoty, które nie są w stanie same się obronić. To właśnie wzbudza w ludziach chęć opieki nad bezbronnymi istotami i potrzebę chronienia ich.
Przykładowe badania na ten temat: Czasopismo Society & Animals, artykuł: "Are People More Disturbed by Dog or Human Suffering?"
(J. Levin; A. Arluke, L. Irvine, V 25, I 1, 1 – 16, 2017)
Jednak nie jestem pie**olnięta
Chociaż każdy sadol ma coś nie tak z głową.



Tobie szkoda konika ale to ja mam oglądać koniki pony... hipokryzja pełną parą. No jeszcze bym tak szybko nie stwierdzał, że nie jesteś pie**olnięta. Podawanie takich czasopism nic nie wnosi. Tak samo jak takie badania nic nie wnoszą. Tym bardziej w obecnych pie**olniętych czasach z dostępnością >50 rodzajów płci NA PODSTAWIE BADAŃ. Jeszcze nie tak dawno homoseksualizm był chorobą a teraz jest... nie wiem czym. I są nawet osoby medialne, które twierdzą, że w rodzinach homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci co w hetero... pewnie na podstawie badań i sondy ulicznej... na podstawie takich badań to nasz kraj rośnie w siłę a zachód nam zazdrości. Powiedz Niemcowi ile wynosi nasza średnia krajowa to się spyta czy my w ogóle mamy hajs na jedzenie jakiekolwiek. Wracając do tematu... Zwierze to tylko zwierze. Zabijanie bezcelowe powinno być ( i jest ) karane ale płaczki psycholi nad zwierzątkami również.

radso83

2019-11-20, 21:07
Belweder napisał/a:

Tobie szkoda konika ale to ja mam oglądać koniki pony... hipokryzja pełną parą. No jeszcze bym tak szybko nie stwierdzał, że nie jesteś pie**olnięta. Podawanie takich czasopism nic nie wnosi. Tak samo jak takie badania nic nie wnoszą. Tym bardziej w obecnych pie**olniętych czasach z dostępnością >50 rodzajów płci NA PODSTAWIE BADAŃ. Jeszcze nie tak dawno homoseksualizm był chorobą a teraz jest... nie wiem czym. I są nawet osoby medialne, które twierdzą, że w rodzinach homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci co w hetero... pewnie na podstawie badań i sondy ulicznej... na podstawie takich badań to nasz kraj rośnie w siłę a zachód nam zazdrości. Powiedz Niemcowi ile wynosi nasza średnia krajowa to się spyta czy my w ogóle mamy hajs na jedzenie jakiekolwiek. Wracając do tematu... Zwierze to tylko zwierze. Zabijanie bezcelowe powinno być ( i jest ) karane ale płaczki psycholi nad zwierzątkami również.




Wzruszyłam się.

DmNQ

2019-11-20, 21:32
Belweder napisał/a:

Na telefonie ciężko zachować sensowną składnię zdania gdy części się nie widzi a jeszcze słownik zmienia. Cieszę się natomiast, że pomimo nieskładnych zdań i Twojego ograniczenia udało Ci się zrozumieć sens. Jeśli dalej uważasz, że cieszenie się ze śmierci/tortur człowieka ( który nie wiadomo czy sobie na to zasłużył, nawet gdy był w gangu, ponieważ to może była jego jedyna możliwość na przeżycie ) jest normalne, a płacz, bo konia odj***li no to nie mam słów ja głupi albo chory jesteś... Pewnie jesteś jakimś lewako-ateisto-humanisto-zjebem także nie porozmawiamy na poziomie. Pozdrawiam



Źle trafiłeś, żadnym z tych nie jestem, poziom tego jak interpretujesz wypowiedzi wskazuje, że dopiero z Ciebie napinacz i nadinterpretator . Jestem po prostu zwykłym człowiekiem. Nigdzie nie napisałem, że ciesze się z tortur człowieka tylko próbowałem do Twojego pustego łba wstukać rozumowanie ludzi którzy współczują tu zwierzętom, a których mocno wyzywasz. Ale faktycznie masz racje, nie ma co zniżać się do poziomu rozmówcy jeżeli widzisz , że się nie dogadasz. Szanuje takich twardzieli jak Ty. Żyj w swoim świecie, inni niech żyją w swoim.

jebacgowno

2019-11-21, 08:34
radso83 napisał/a:

Zadziwiające, że taka egzekucja konia wzbudza we mnie więcej emocji niż zarzynanie człowieka na hardzie.



Bo jesteś zjebem. Gnojem, któremu się dużo wydaje.

kabaszma napisał/a:

To się nazywa dorosłość



to się nazywa sp***olenie umysłowe a nie dorosłość.

radso83

2019-11-21, 08:54
jebacgowno napisał/a:

Bo jesteś zjebem. Gnojem, któremu się dużo wydaje.
to się nazywa sp***olenie umysłowe a nie dorosłość.




I pisze to Jebacz Gówna :homer:
Dużo się wydaje? W jakim kontekście?
Jestem godna podziwu i uznania- tyle głębokiej merytoryki.
Forum schodzi na psy (sic!).

Abxde

2019-11-21, 10:16
Wszystko co z mięsa jest zabijane. Hipokryci.